Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:54 11.06.24 
Музикални
   >> Рок
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Какво слушам в момента. (2)нови [re: BlackDog]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано06.07.04 12:27



..."Снейкбайт" навремето чаках на опашка за да си го купя...Ужасно съжалявах после....МОЕ МНЕНИЕ!...имам куп концерти на Металика....повечето са с ужасно качество /не като запис..., а като звук/...Джеймс пее доста зле в 80% от нещата които съм слушал /и гледал/....в S&M Джеймс ПЕЕ...и то добре!...пак повтарям - МОЕ МНЕНИЕ!!!



Тема Re: Какво слушам в момента. (2)нови [re: VlOLATOR]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано06.07.04 12:35



Пс:...всъщност всичко може да идва от там, че аз МНОГО си падам по симбиози от рода на симфоничен оркестър-рок банда....Така че, ако на теб подобни не ти допадат....Просто не се опитвай да ме разбереш и тва е!..., бтв...Винаги съм смятал, че на Металика им липсва клавир....това според теб лошо ли е!?...да се засрамя ли, че така мисля!?...



Тема един път...нови [re: ArthurDent]  
Автор auslander (schеissebauer)
Публикувано06.07.04 12:38



...да не съжалявам, че съм гледал МТв и съм си харесал нещо... Maroon 5, завидно приятна банда, но не с въртяното под път и над път This love, а с Harder to breathe
иначе Soil ми се промъкнаха в плейлиста, но няма да се задържат много, пробвах Damageplan (не става, не се хабете), и така като гледам... ще си чакам новия Nuclear Assault...

...sleepwalking to the gallows...


Тема Re: Какво слушам в момента. (2)нови [re: Trillian]  
Авторpink (Нерегистриран)
Публикувано06.07.04 13:18



Jefferson Airplane
"Blues From An Airplane"

kakto i celiq the worst de



Тема Re: Какво слушам в момента. (2)нови [re: VlOLATOR]  
Автор BlackDog (The One'n'Only)
Публикувано06.07.04 13:23



Е, това че си се редил на опашка е похвално...няма вече такива времена..
Той Джеймс пее ужасно в повечето случаи, но това е друг въпрос...но РЕСПЕКТ - уважавам твоето мнение, само споделих Моето
А колкото до клавир в Металика...хм, идеята е интересна, но май неприложима...
Симбиозата метъл+симфония и аз я обичам, но предпочитам банди, които по принцип творят в тая насока, а не го правят защото стана модерно и интересно...че вече и Скорпиънс и Кис, че и кака Доро го направиха...а не е интересно вече...става груб комерс / пак мое мнение/

колкото повече, толкова повече


Тема Re: Какво слушам в момента. (2)нови [re: VlOLATOR]  
Авторpink (Нерегистриран)
Публикувано06.07.04 13:35



Клавир!?! Ай сиктир, никъв клавир не им липсва мен ако питаш.(винаги съм бил на мнение че две китари и клавир вече идват твърде множко)
А колкото до С. и М. , колкото и банално да звучи, я чуй по добре Пърпъл с оркестъра. Не мое брат, ни стаа! Комерсче отсекъде, а пича за Джеймса каза по горе мноу точно: "пубертетски извивки", а па т'ва че е пеел 80% лошо според мен е напълно невярно. Мноу харно си пее когат металика беше най големата класика в свето на металюгите



Тема Re: Какво слушам в момента. (2)нови [re: pink]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано06.07.04 13:56



...абе това, че "две китари и клавир вече идват твърде множко" си е абсолютно твое право да си го смяташ коооолкото си искаш!
...защо да слушам по-добре Пърпъл с оркестъра не знам....аз аналогии не съм правил за да седна да търся десетте прилики и разлики!...още повече при Пърпъл то не е един път!
...за мен комерс е едно, за теб друго, за циганките пред Шератон - трето!!!...а например това, че някой наричат и "а мomentаry lapse of reason" комерс...мен лично ни най-малко не ми пречи да ми е един от любимите албуми на Флойд...
..."когат металика беше най големата класика в свето на металюгите"..е тва изказване е класика, Кокалов, не Металика...в света на РОК музиката Металика никога не са били "най-голямата класика"...., за в света на т.нар. металюги...не знам...,може!

Редактирано от VlOLATOR на 06.07.04 14:09.



Тема ....нови [re: ArthurDent]  
Автор Яcминa (strangelove)
Публикувано06.07.04 15:20



аз пък снощи слушах MUSE и голям дрънч настана в главата ми накрая....препоръчвам ти ги, батко Артъре, ако не си ги слушал ..

...I follow you...


Тема Re: Какво слушам в момента. (2)нови [re: VlOLATOR]  
Автор ArthurDent (42)
Публикувано06.07.04 15:59



Това твои думи ли са ???!!!
Брейй - то че пих бира - пих; че на вън е супер жега - така е; ама пък чак за толкоз кратко да достигнеш до тия изводи ......
РЕСПЕКТ и от мен!!
(жалко че я няма оная иконка дето се кланя човечето- печелиш поне 3 броя )

Усмихни се - утре ще е по-зле!!!


Тема Re: ....нови [re: Яcминa]  
Автор ArthurDent (42)
Публикувано06.07.04 16:00



Ами май съм им засичал 1-2 клипа, но съм останал с впечатление, че са Creed-оподобни - т.е. не вдъхващи ми доверие
Но по съвет на кака Ясмина може да се заслушам в тях ако кажеш

Усмихни се - утре ще е по-зле!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.