Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:08 24.09.24 
Музикални
   >> Рок
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема ???нови  
Автор blue skyes (forever)
Публикувано15.01.04 20:37



Bravo,be,hora!Super ste...Moga li da znam za6to iztrihte njakolko mnenija????Moi i na o6te 2 du6i.Tjasno li vi se vidja,ne znam.Va6a rabota...Ne znaeh samo,4e njakoi ot vas givejat 25 godini nazad.Kakvi sa tezi avtoritarni ukloni.Prosto doidohme i si kazahme mnenieto v temata "QUEEN i gergana"........V kraina smetka pravete kakvoto si 6tete.Oba4e edno 6te vi kaga-i v na6ija klub ponjakoga vlizat razni-raznoobrazni,no nikoi ne si e pomislil da trie ne4ie mnenie.Puk bilo to i ne do tam smilaemo za nas.Vseki 4ovek ima pravo na mnenie....A po tozi na4in se potvurdi tezata mi za tozi klub........



Тема Re: ???нови [re: blue skyes]  
Автор babaToHka (старило-патило)
Публикувано16.01.04 10:23



Хъмз, сега като погледнах наистина има изтрити мнения. И едно от тях е на WelkinMазе, което все се канех да коментирам като много обидно за клуба и повечето хора тук.
Welkin Maze, друже, хайде да приемем, че вече не си модератор, за да не се изтриват мнения тук, каквито и да са те.

Жить, как говорится, хорошо! А хорошо жить - еще лучше!


Тема .....нови [re: blue skyes]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано16.01.04 10:29



....само ако обичаш недей да говориш в множествено число!!!!....тук има и индивиди, които не са пълни идиоти.....!!!!
....искам да те светна нещо......онова там не беше изтрито персонално заради ТЕБ (или "спора" ви), макар да смятам, че цялата тема си беше за болкука, ....просто човечеца май осъзна САМ каква смехотворна идиотщина написа в последния си пост......Та за това, момко....ако мислиш, че много му пука за теб, клуба, "спора" ви и прочие, че чак да тръгне да те трие нарочно....лъжеш се!!!..Поосра се просто и го замаза....тва е!.....Не си вади грешни изводи;)

THERE IS NO DARK SIDE OF THE MOON REALLY....AS A MATTER OF FACT IT`S ALL DARK


Тема Re: ???нови [re: blue skyes]  
Автор Bgpunk (...sick...)
Публикувано16.01.04 14:33



За съжаление май неща от миналата година се повтарят пак.

He who dies with the most toys, wins.


Тема Re: ???нови [re: babaToHka]  
Автор Pau (Li)
Публикувано16.01.04 16:26



какво пак станало в темата за гергана мома едрогърда, меле ли някакво е станало, бабо?



Тема Re: .....нови [re: VlOLATOR]  
Автор blue skyes (forever)
Публикувано16.01.04 22:06



VIOLATOR,kak ja kara6?Az te znam.Ti si ot kluba na FLOYD.I az hodja tam ot vreme na vreme,no pod drugo ime..........Ta zna4i,men su6to ne me vulnuva vuprosnija gospodin.Samo 4e tova e pove4e ot glupavo i ekvivalent na bezsilie da trie6 4ugdi mnenija.6tom ne moge6 da se spravi6 po drug na4in............
E,sorry,za mnogestvenoto 4islo.....Ti puk ne tursi igla v kupa seno.
I drugo-ne sum "momko".Njamam po4ti ni6to ob6to s mugkata 4ast na sveta.


Редактирано от blue skyes на 16.01.04 22:10.



Тема Re: .....нови [re: blue skyes]  
Автор karasko (невидимо дете)
Публикувано18.01.04 10:40



А еквивалент на какво е да пишеш във всеки клуб с различен ник??

Аман от проповедници

с малко влакче композирам патките в реката


Тема Re: .....нови [re: blue skyes]  
Автор arc (lostinthemist)
Публикувано18.01.04 11:52



Изтрил е твоите, защото е искал да изтрие своите, а ти си му отговаряла. Когато на един постинг му е отговорено, той не може да бъде изтрит така, че да не личи, че го е имало. Затова трябва да се изтрият и отговорите към него.
И стига си хленчила, по-добре за твоя имидж е да ги няма онези неща.



Тема Re: .....нови [re: arc]  
Автор Thunder lnc. (hard'n'heavy)
Публикувано18.01.04 19:06



Пу да му се невиди... изпуснал съм шоуто






Тема Re: ..... [re: Thunder lnc.]  
Автор arc (lostinthemist)
Публикувано19.01.04 16:10



Еми така е като все блееш някъде




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.