Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:54 27.05.24 
Музикални
   >> Рок
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Обложки :) (анкетка)нови  
Автор Oлмaши (зрител)
Публикувано14.01.04 03:16



Май по-добре тук да попитам отколкото в музика , макар и да рискувам да получа по-профилирани отговори :)
Имате ли си любими албумни корици ? (имате си разбира се)
Кои са те ?



Believe in me as I believe in you

Редактирано от Oлмaши на 14.01.04 03:18.



Тема Re: Обложки :) (анкетка) [re: Oлмaши]  
Автор auslander (schеissebauer)
Публикувано14.01.04 11:05



без секунда замисляне - fugazi на marillion
http://www.the-masque.com/fugazi.jpg

...sleepwalking to the gallows...


Тема Re: Обложки :) (анкетка)нови [re: Oлмaши]  
Автор babaToHka (старило-патило)
Публикувано14.01.04 11:18



На първо четене се сещам за онази с прасето на Праймъс. Винаги ме е радвала. По-късно ще се сетя за още

Жить, как говорится, хорошо! А хорошо жить - еще лучше!


Тема Re: Обложки :) (анкетка)нови [re: babaToHka]  
Автор Oлмaши (зрител)
Публикувано14.01.04 12:33




на този сайт rateyourmusic ако не друго, поне всички cover-и може да се намерят. :)


Believe in me as I believe in you

Тема Re: Обложки :) (анкетка)нови [re: Oлмaши]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано14.01.04 12:35



...хех, чудесна тема......
.......Естествено няма да имам възможност (време, нерви) да постна и говоря за всички мои любими обложки...., но ето някой от тези, за които се сещам без да мисля....Само искам да вметна, че в повечето случаи (при мен поне) понятието "култова обложка" съвпада с мнението "невероятен албум".......Всъщност като си помисля най-любимите ми обложки са на сингли...., ама щом условието е албуми....., албуми да бъдат:
Първото е пределно ясно.....Антон Корбин е способен от най-семплите неща да създава легенди:



....а ето това е без думи:



....За Мерилиън мога спокойно да кажа, че ВСИЧКИ обложки заслужават да бъдат постнати тук......Аз си избирам Скрипт-а, защото има нещо общо със следващата на Флойд, която съм сложил;)





THERE IS NO DARK SIDE OF THE MOON REALLY....AS A MATTER OF FACT IT`S ALL DARK

Тема Re: Обложки :) (анкетка)нови [re: Oлмaши]  
Автор Thunder lnc. (hard'n'heavy)
Публикувано14.01.04 12:37



Имам доста любими корици. Но точно сега се сещам за тази (и албума не е за изхвърляне - меко казано :)





Тема Ето актуалната любима в моментанови [re: Oлмaши]  
Автор ArthurDent (42)
Публикувано14.01.04 12:54





Усмихни се - утре ще е по-зле!!!


Тема Re: Обложки :) (анкетка)нови [re: Oлмaши]  
Автор Thunder lnc. (hard'n'heavy)
Публикувано14.01.04 13:26



Ето още една любима обложка :)

Внимание! Радиоактивна крава!!!






Тема Re: DSOTM [re: Oлмaши]  
Автор Pau (Li)
Публикувано14.01.04 15:30



Една от най-любимите ми обложки е тази:



Толкова изчистена, без много детайли и обекти в изображението, с много символика, чиста и с кефещо черен фон. Просто перфектна обложка! :) Особено, ако сте държали албума в ръце във формата на плоча, това да го разгърнеш, да видиш вътрешните снимки, задната страна с обратното сливане на цветовете от втора призма... просто невероятно!

А сега, доакто рових да търся картинката, намерих, че миналата година са пуснали юбилейно издание на албума (оригинал 1973) в супер аудио ЦД формат и с нова обложка, но тя не мъ кефи толкова много, загубило се е съвършенството на изказа :)




Друга любима обложка е тази:



Шарена и интересна, интересен като замисъл колаж :)



Тема Re: DSOTM [re: Pau]  
Автор Pau (Li)
Публикувано14.01.04 15:46



всъщност, най ме кефят всичките тези обложки, но особено внимание бих желал да обърна към червенокосия Wish You Were Here



(надявам се, ползвате по-големи резолюции на монитора и няма да ме псуйте много, така по-едър план, да се види всеки детайл на рисунъка по ду... обложките на снимката




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.