Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:39 17.06.24 
Музикални
   >> Рок
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Енови [re: Oлмaши]  
Автор Чими ()
Публикувано17.01.04 04:24



спри се малко бе човек
И как не те е срам,тъкмо щях да лепна така любимия 'Mezzanine' и гледам вече си ме изпреварил...тц,тц,тц...
Ето някои и от мен:

страхотен албум







останалите по-късно



Тема Re: Обложки :) (анкетка)нови [re: VlOLATOR]  
Автор ArthurDent (42)
Публикувано17.01.04 13:08



Ами не знам защо е така - при мен ту се отваря, ту не щe ...
Затова ги слагам от другаде, дано става от там.





А ето и още:




Усмихни се - утре ще е по-зле!!!


Тема Re: Обложки :) (анкетка)нови [re: Oлмaши]  
Автор babaToHka (старило-патило)
Публикувано17.01.04 14:15



Уаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа
Изпуснала съм го за 1 ден!Пфу!.............................................(автоцензура)
Ама нали за туй имаме темата "Призовка". Как някой не се сети да пусне нещо там. Хех
Е, сега след като вече е минал концерта - някакви отзиви?

Жить, как говорится, хорошо! А хорошо жить - еще лучше!


Тема ...нови [re: Чими]  
Автор Чими ()
Публикувано17.01.04 17:16



ето още малко:





















Тема НГ и концертътнови [re: babaToHka]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано19.01.04 09:43



....за съжаление няма да мога да те обнадеждя особено....., колкото и да ми се иска:(....Доста слабичко беше....доста:(((....Първо, имаше нещо, което за мен си е чиста подигравка и недомислие......час и половина-два публиката я "загряваше"...някакъв DJ !?!?!?!...пускаше техно и хаус!?!?...пълна идиотщина имайки в предвид емоционалната настройка на присъстващите хорица (последните останали мохикани, които общо взето са си едни и същи на всяко подобно мероприятие).....и този DJ така яко изнерви обстановката, че според мен това спече хората, дори и за самия концерт....Освирквания, викове "уууу", "махай се, бре убитак" и прочие .......А като си помисля той човечеца не бе виновен.....виновни са тези, на които им е хрумнала МАЛОУМНАТА идея да подгряват Нова Генерация с техно!!!!!!
...Второ....Озвучаването беше ОТВРАТ.....първите 5-6 песни бяха изсвирени БЕЗ ЖИВ БАС!!!!???!!!...а НГ без бас е все едно Morphine без саксофон!!!!!.....В последствие пооправиха нещо...., появи се Васко Гюров и въпреки това, че тоя тип не ми допада особено...трябва да призная, че той посъживи събитието.....пък и мъжкия вокал си е мъжки вокал.....Оная не ме кефи как писка...
Трето.....беше доста кратко за толкова мащабно рекламирано събитие.....Тази група очевидно е мъртва, колкото и да не им се иска на такива като мен.....Тръпката никаква я няма...и няма как да я има след като е два метра под земята....Митко Воев е НЕЗАМЕНИМ...и не виждам как може НГ да създава нови парчета без качествена поезия....Дано се усетят и спрат да експлоатират и изстискват марката "Нова Генерация" докато не стане излагацията пълна!!!!
....Аз лично се накефих единствено на страхотната версията на "Ледове", която направиха......Мнооого дарк и много интересена интерпретация.....
...и пак повтарям..., това с тоя DJ (и техническите гафове) СТРАШНО ме (ни)изнерви, развали ми настроението....и може би това е основната причина самия концерт да не ми хареса.....и да съм така негативно настроен!!!!

Редактирано от VlOLATOR на 19.01.04 10:31.



Тема Re: Обложки :) (анкетка)нови [re: an[onimous]]  
Автор Pau (Li)
Публикувано19.01.04 16:36



А, туй и аз дори съм го слушал, дори собственоръчно си рипнах part 1 за колекцията, много приятно звучене, прилича на пинк флойд като концепция май, затова ми допадна



Тема Construction time...againнови [re: Oлмaши]  
Автор Smily ()
Публикувано22.01.04 19:47



Сериозно ровене падна, ама си намерих любимите Е, вярно е, че е на група, която обичам, но предполагам всички първо отиват към сайтовете на фаворитите си...та и аз така...





Keep walking and smiling


Тема Re: Construction time...againнови [re: Smily]  
Автор andrew_nikoloff (минаващ)
Публикувано22.01.04 20:48



А какво ще кажеш за тази?





Тема Re: Обложки :) (анкетка)нови [re: Oлмaши]  
Автор nutshell (conformist)
Публикувано22.01.04 23:23





"Shiny, shiny,
shiny boots of leather"


Тема и 'банановия' албум намери своето място [re: nutshell]  
Автор Kyмa Лиca (Suck My Kiss)
Публикувано23.01.04 02:09



знаех си,че му е запазено.

to dial, or not to dail?
it is for BTК to decide

Master of dialers



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.