Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:31 04.07.24 
Музикални
   >> Рок
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | (покажи всички)
Тема Re: Какво слушам в момента.нови [re: Jimmy Pop]  
Автор ArthurDent (42)
Публикувано18.12.03 12:12



Браво браво - току виж излезе човек от теб . Непремено чуй и останалите им албуми на Айсед-а.
А за неграта - има и други групи примерно Living Covers, а и онзи негър в Сепултурата .. (мен си ме кефи новата Сепултура каквото и да разправят, но просто май трябваше да се прекръстят за да не плуват в сянката на миналото).
А на групата на Ice T - Body Count с кой албум почна? Има малко речетативи но са много по-твърди от колкото разните му днешни ню-(уж)метали. . А ако ти допаднат, и не си слушал, чуй и белия рап-метал на Clawfinger

Усмихни се - утре ще е по-зле!!!


Тема Re: Какво слушам в момента.нови [re: ArthurDent]  
Автор ArthurDent (42)
Публикувано18.12.03 12:17



Хайде да видите че и аз мога да слушам МУЗИКА.
Сега е DT- As I Am и почна The Dying Soul.
Мнго ме хвана началото ама ако и песните си бяха нормално от по 3-4 (аре)-5 минути щеше да е по-добре. По едно време вече се усешам, че не следя музиката. И все още не съм чул трашарията (по-скоро нещо ми грънджее ), както някъде четох - лайк а Слеър??!!!?

Усмихни се - утре ще е по-зле!!!


Тема Re: Какво слушам в момента.нови [re: ArthurDent]  
Автор BlackDog (The One'n'Only)
Публикувано18.12.03 13:06



Ами...щото Рипър е много добър вокал, но когато пее чужди неща /справка - лайфове на Джудас/ направо ме дразни с маниера си на пеене...и си представям как ще засере старите класики...иначе ако новите неща са композирани специално за него, сигурно ще ми допаднат

колкото повече, толкова повече


Тема Re: Какво слушам в момента.нови [re: ArthurDent]  
Автор BlackDog (The One'n'Only)
Публикувано18.12.03 13:11



Не беше ли Living Colors...?
А също и първият вокал на Фейт-няма-да-ходят-на-море беше негър...а и на старата и почти никому неизвестна, но много добра група Black Tears, да не пропускаме и басиста и вокал на King's X...абе и доста други има, дори и първият барабанист на Judas е негър...ама тия негри са си от "наш'те", а не от онези с нечленоразделните караници
А за Clawfinger - присъединявам се към препоръката, шведските "негри" си ги бива...

колкото повече, толкова повече


Тема Re: Какво слушам в момента.нови [re: ArthurDent]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано18.12.03 13:13



...лайк а върджин си ти в тази област, Артий
....сега сериозно......чарът му е точно в това...., че отначало наистина трудно се следи......но като го(я) "хванеш",,....е много сладко после просто да се носиш по нея и да си следиш идейките, ритмите и препратките..........
....препоръчвам ти да обърнеш по-особено внимание на "Endles Sacrifice".......

THERE IS NO DARK SIDE OF THE MOON REALLY....AS A MATTER OF FACT IT`S ALL DARK

Редактирано от VlOLATOR на 18.12.03 15:02.



Тема Re: Какво слушам в момента.нови [re: BlackDog]  
Автор ArthurDent (42)
Публикувано18.12.03 14:46



Така беше разбира се (а и още е че май са се треюннали отново). Аз чак се върнах да видя аджеба кво съм драскал за име.
А тоя от фейт-а доста и допадаше .... с лигавенето си (не че Майк после остава назад ). Но аз винаги съм предпочитал неговия вариант на класиката We Care A Lot (тук дано ме чете и Кефис-а че да я включи задължително в Бест-а си). А и после с групата си Cement също правеше 'глупости'.

Усмихни се - утре ще е по-зле!!!


Тема Re: Какво слушам в момента.нови [re: VlOLATOR]  
Автор ArthurDent (42)
Публикувано18.12.03 14:50



Ами виж сега. Не казвам че е лоша музиката дори напротив - много добре са подредили малкото на брой (девет ли са ) ноти. Но в далечната 92 год. като им чух албума (знаете кой е) аз просто само него исках да въртя (и го правех!!!). И после веднага им издирих и предния. А сега този е доста по-добре от последните (ЛИЧНО МНЕНИЕ), но все пак....
Много добре знам че има и такава музика която трябва поне 10 пъти да я слушаш за да я схванеш , но .... не ми трябваха толкова за Имиджис анд Уорд.

Усмихни се - утре ще е по-зле!!!


Тема Re: Какво слушам в момента. [re: ArthurDent]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано18.12.03 15:21



..хмммм...Имиджъс е по-особен......, нещо като идейно изригване!!!!....нормално е, при всяка група има подобен.....хммм....връх.....И на мене той ми е любимия на ДТ, но се мъча да не ги сравнявам......Защото по тая логика мога да изпусна много неща, напръв "поглед" нечути........
....Аз харесвам и се пристрастявам най-вече към концептуални албуми.....такива в които всяка песен е някакво звено, което само някакси не стои на мястото си....., но пък и без него цялата логика се губи........Албуми, които е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да се слушат от край до край.......и не можеш да почнеш от средата

THERE IS NO DARK SIDE OF THE MOON REALLY....AS A MATTER OF FACT IT`S ALL DARK


Тема Re: Какво слушам в момента. [re: Smily]  
Автор karasko (невидимо дете)
Публикувано18.12.03 18:05



Благодаря :))))))))))))))))))))))))))))))

с малко влакче композирам патките в реката


Тема Re: Какво слушам в момента.нови [re: ArthurDent]  
Автор Thunder lnc. (hard'n'heavy)
Публикувано19.12.03 12:09



U2 - Where the Streets Have No Name...

SET THE CONTROLS FOR THE HEART OF THE SUN



Страници по тази тема: << 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.