Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:21 06.10.24 
Музикални
   >> Рок
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема ПРОТЕСТ!нови  
Автор babaToHka (старило-патило)
Публикувано25.11.03 05:15



Мили ми съклубници,
Предполагам, че туй дет сега ще го напиша, ще предизвика масов гняв и охулване на моята персона, но си рекох, че е по-добре да си го кажем.
Не ви ли се струва, че нашия клуб заприличва на някакво доста странно място. Дъжд, слънце, атмосферно налягане, радиационен фон...
И аз протестирам!
И го правя, защото някак се промени облика на клуба. Спомням си преди година (или две бяха) колко много неща научих покрай хората тук, колко нови групи открих, какви полемики се провеждаха...
О, батко Круизър, как ми липсваш само!
Хей на, и Пънка уж нема умре, ама изчезна. А човек с толкова богата музикална култура и фонотека е богатство за всеки клуб. Особено Рок!
А нашето си стана като пенсионерска вечеринка - клюки от криминалната хроника, бистрене на политиката, разбор на заведенията, препечатване на песнопойки.
Казвам всичко това не, за да обидя някого. Просто ми стана много тъжно, когато се усетих как все подминавам този клуб, хвърлям от време на време по едно око и толкоз.
А бяхме млади...

Жить, как говорится, хорошо! А хорошо жить - еще лучше!

Редактирано от babaToHka на 25.11.03 05:16.



Тема Re: ПРОТЕСТ!нови [re: babaToHka]  
Автор karasko (невидимо дете)
Публикувано25.11.03 11:35



мдам
в еволюцията на всеки организъм има момент на колапс - преживее ли го - оцелява и се развива.

Но изобщо това може ли да се нарече "организъм"??

тъжни мисли

с малко влакче композирам патките в реката


Тема Ненови [re: karasko]  
Автор Captain Willard (зрител)
Публикувано25.11.03 12:42



това е общество. А обществата не се развиват равномерно.


This girl I know needs some shelter

Тема Re: ПРОТЕСТ!нови [re: babaToHka]  
Автор ArthurDent (42)
Публикувано25.11.03 13:01



Добре го каза !
Аз от доста време смятам така дори споменах нещо за безкрайните теми за лирики (предложих да си пише в темата, че е за текстове, за да не влизам в нея).
А и не мога да намерия нещо интересно в темите за да пиша и аз (то отделно че съм много натоварен сега от работа амам.. )

ПС освен с теб да се ядосваме за моя отбор ама дано ги купи оня колумбийския наркобарон че да се пооправят малко.

Усмихни се - утре ще е по-зле!!!


Тема Re: Ненови [re: Captain Willard]  
Автор karasko (невидимо дете)
Публикувано25.11.03 13:05



хм
щом казваш...

с малко влакче композирам патките в реката


Тема Бабо,нови [re: babaToHka]  
Автор arc (vampire)
Публикувано25.11.03 13:22



Много си права за сравнението между двата клуба (”преди” и ”сега”), но изпускаш една много съществена подробност - хората вече са други.
Ситуацията сега е все едно да решиш да идеш на гости на старите си приятели и да установиш, че те са освободили квартирата и на тяхно място са се нанесли нови. А не може да очакваш, че една напълно различна сбирщина от хора, която се познава сравнително отскоро, ще си говори за каквото са си говорили други преди тях.
Преди първата среща на сегашния клуб, която беше преди около 2 седмици, хората тук почти не се познаваха, не и като група. Отношенията им изобщо не са като тези на предишните рокаджии.
Преди време се върнах да попрочета архивите от около две години насам и си помислих същото като теб. Но причината е, че онези хора просто ги няма. И на мен ми липсват постингите на Крузъра. И сериозните и майтапчийските. И диалозите на Мист с о2, излианията на Пънка...
И Артър Дент още се вяска тук понякога, но само колкото да се заяжда с някой конкретен и това е...
Откакто старите си заминаха, тук се напълни със съвсем други хора. Повечето от които тийнейджъри, така като гледам. Все пак има хора, на които да им се говори за рок, макар и да нямат същия поглед върху рока като предишните. Само че им е простено, малки са още... А и нямат спомените, свързани със славните времена на рока, които имаха предишните...
Така че... освен да се събере групичката малко по малко и да превземе отново властта...



Тема Re: Бабо, [re: arc]  
Автор ArthurDent (42)
Публикувано25.11.03 13:42



Е аз се вясвам рядко последно време че съм в командировки из страната и като се върна пък ме затрупва работата ама то и няма нищо което да ме предизвика да се включа в темите. А заяждането се получава от самосебеси, не че го търся, а и не е с лоши чувства

Усмихни се - утре ще е по-зле!!!


Тема Re: ПРОТЕСТ! [re: babaToHka]  
Автор Jimmy Pop (Вервайте ми)
Публикувано25.11.03 14:33



Така си е, тези безкрайни теми, пълни с текстове вече дразнят. Не ни ли стига едни мюзик бокс? Да не говорим за теми от сорта на "Кажете нещо за...", които май станаха толкова, колкото групи има по света. И все по-рядко се говори сериозно за рок музика, а когато се говори най-често се спори за безсмислени неща. Дори съм забелязал, че малкото сериозни дискусии са възникнали случайно в теми, нямащи нищо общо с тях.

И аз откакто пиша тук научих много нови и интересни неща около рока. Но напоследък не е точно така. Не че и аз не пиша по теми от сорта на "да си направим рок механа", но нали трябва да върви лафа. Хубаво е да има и такива теми за разнообразие, но не да преобладават. И защо вместо да се оплакваме не подемем ние инициативата да направим този клуб по интересен и по-...рок.

...а рибата ме гледа от мезето, което веднага с бира ще го вкарам аз...


Тема Re: [re: ArthurDent]  
Автор arc (vampire)
Публикувано25.11.03 15:07



Знам, нищо не съм казвала за лоши чувства



Тема ами... [re: Jimmy Pop]  
Автор arc (vampire)
Публикувано25.11.03 15:11



Много добра идея




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.