Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:46 18.06.24 
Музикални
   >> Рок
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: STATE OF SHOCK with Freddieнови [re: damita]  
Автор Deerhunter (Ловец на сънища)
Публикувано18.12.03 09:05



А мога ли да те помоля, уважаема DAMITA, да публикуваш тук линк към песента, за да можем да си я дръпнем и ние????



Тема Re: STATE OF SHOCK with Freddieнови [re: Deerhunter]  
Автор damita (michaelized)
Публикувано18.12.03 18:36



Демото на Майкъл ли драги ми Deerhunter? :) Дайте ми няколко дни да го намеря.



Тема Re:M.JACKSON-YOU ARE NOT ALONE!!!нови [re: damita]  
Автор blue skyes (forever)
Публикувано18.12.03 20:07



TOLKOVA SUGALJAVAM-DNES KAZAHA PO TEL.4E PROCES 6TE IMA I PREDRI4AT KRAI NA KARIERATA MU(TOVA BE6E PO NOVINITE PO BTV).OSVEN TOVA KAZAHA,4E E ZATUNAL V DULGOVE.....NALI IMA6E PROBLEMI SUS SONY......ABE,NE ZNAM,HI4 NE E NA ROZOVO.DANO NE6TATA POTRUGNAT.TO NE E I JASNO KOLKO VREME 6TE PRODULGI TOZI PROCES.....

GLEDAHTE LI MU POSLEDNATA PESEN-''ONE MORE CHANCE''?.....KLIPUT E SINTEZ OT VSI4KITE MU KLIPOVE DO SEGA.MEN ME KEFI.....NE E 4ESTNO VSI4KO DA PRIKLJU4I PO TOZI NA4IN.....I AKO UTRE I S ELTON JHON STANE NE6TO-I VE4E SUVSEM NIKOI NJAMA DA OSTANE........NE MI SE MISLI.......

P.S. I KAKVA E TAZI GLUPOST-JUSTIN TIMB.NOVATA POP IKONA?!....4E KOGA USPJA,DA MU SE NEVIDI!!! IMA SAMO EDIN ALBUM I VE4E I TITLA MU DADOHA.AMA TE I IZDANIJATA GI PI6AT EDNI-SAMO I SAMO DA SI PRODAVAT BROEVETE.....I AZ 6TE VZEMA UTRE DA STANA NOVATA MADDONA....KOI 6TE GLASUVA ZA MEN???

Редактирано от blue skyes на 18.12.03 20:09.



Тема Re:M.JACKSON-YOU ARE NOT ALONE!!!нови [re: blue skyes]  
Автор damita (michaelized)
Публикувано19.12.03 02:02



Спокойно, това че има повдигнати (вече официално) обвинения, не означава, че Майкъл ще бъде осъден. Да, процес ще има, но крайният изход може да е в негова полза (в което вярвам). И ако бъде обявен за невинен, мисля че кариерата му ще е далеч от приключила. И хич да не ти прави впечатление какво предричат българските медии!... Същите, които разправяха, че на негов концерт (след като той не беше правил такъв от години), носът му хвръкнал в публиката и после му го върнали...

Що се отнася до One More Chance - това не е официален клип на песента. Просто сглобка, направена от МТВ, за да може да се върти по телевизионен канал.



Тема "Sic transit gloria mundi!"нови [re: damita]  
Автор Deerhunter (Ловец на сънища)
Публикувано19.12.03 09:11



Прости ми скверните думи, Дамита, но след онзи убийствен Трилър и ЛОШ не съм чул нищо толкова добро от Майк... Физическата метаморфоза между двата албума обаче прави невероятно впечатление. И на всичко отгоре през 1987 той заяви - "не съм си правил пластични операции" и прочее...
Не мога да понасям подобни глупости. По-добре да беше казал... "ДА! ПРАВИХ СИ. Чувствам, че имам нужда и така се чувствам добре." А той какво? Нито е негър с негрите, нито е бял с белите...
Но от позицията на годините свикнах и с тази постановка...

Може би, защото когато в една зимна утрин на 1985 чух "Били Джийн" и "Човешка природа" просто не знаех дали е черен, дали е бял... това едва ли има значение... БЕШЕ ДОБЪР! А сега нее :(((
Защото нали знаеш какво е казал артилерийския генерал, а после и император Наполеон Бонапарт:
От великото до смешното има само една крачка.


Sic transit gloria mundi...
Жалко, наистина жалко...


Дори и да го оправдаят /за което се надявам/ винаги ще има сянка на съмнения. А съмненията са страшно нещо... могат да "породят вина" дори там, където я няма



Тема Re:M.JACKSON-YOU ARE NOT ALONE!!!нови [re: blue skyes]  
Автор KillerQueenМодератор (Little Queenie)
Публикувано19.12.03 14:12



не съм го гледала но е кошмрно че такова нещо въобще да се случване разбирам как не мога да повярвам че въобще е възможно А колкото да Джъстин - просто той е schreklich не мога да го понасям - икона - ха - аре първо да се научи да пее а ??!!




Тема Re: "Sic transit gloria mundi!"нови [re: Deerhunter]  
Автор damita (michaelized)
Публикувано19.12.03 23:07



Сянката на съмненията ги има от 10 години насам... Разликата сега е, че ако се стигне до дело, той може да бъде опрадван. А останалото е въпрос на вкус. За мен най-добрият албум на Майкъл е Dangerous, а последният, Invincible се нарежда веднага след него. Така че за мен и моя музикален вкус нито обвиненията, нито метаморфозите, нито странното държание имат значение!
Майкъл никога, НИКОГА няма да върне онова отношение към него като към полубог от Thriller/Bad, най-вече заради пострадалия му от безбройни слухове (понякога основателни) и скандали имидж и най-вече защото хората не могат да приемат нормално един "ненормален" за тях човек. Човек, който просто е по-различен... Ако намериш отнякъде филма "Powder" ще видиш колко напомня положението на главния герой на това на Майкъл... Само защото е различен!
Смятах да не се впускам в дълги обяснения. В крайна сметка, отнех достатъчно куинско пространство да говоря за Майкъл, за което се извинявам и заявявам, че ще разредя визитите си, за да не се изкушавам...



Тема Re:M.JACKSON-YOU ARE NOT ALONE!!!-K.Queen,damitaнови [re: KillerQueen]  
Автор blue skyes (forever)
Публикувано20.12.03 00:20



Да,и аз това казвам,гадно е!
Ина4е-не хванах вси4ко,но не беше българска медия.В това съм сигурна....А В.Г.медиите няма какво да ги обсъждаме.....
Само не мога да разбера-кога банкрутира?!Сигурно нека4ествени инвестиции или неизпълнени клаузи по договор.Защото много добре знам,4е преди години е подписал договор със СОНИ за 1милиард долара.....Дамита,знаеш ли нещо по въпроса?........

Редактирано от blue skyes на 20.12.03 00:22.



Тема Re: "Sic transit gloria mundi!"нови [re: damita]  
Автор Deerhunter (Ловец на сънища)
Публикувано20.12.03 12:01



Винаги си "добре дошла" си в този клуб, Дамита!

Що се отнася до различните, обществото не ги обича, защото са трън в петата му. Преди 2000 години са разпнали и Христос... защото е бил различен...



Тема Re:M.JACKSON-YOU ARE NOT ALONE!!!-K.Queen,damitaнови [re: blue skyes]  
Автор KillerQueenМодератор (Little Queenie)
Публикувано20.12.03 15:47



ами аз четох това много отдавна може би преди 2 години - за време ще те излъжа , но цетох нещо че той се скарал с продуцентите му - че го нарекли негър а той се обидил и се скарали или нещо такова не му обърнах много внимание





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.