Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:13 07.06.24 
Музикални
   >> Рок
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Щом е за Мерилиън,нови [re: Pink]  
Автор Trillian ()
Публикувано09.10.03 09:40



помощ оказвам всякаква :)

Shine On


Тема OK,нови [re: VlOLATOR]  
АвторKent (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 20:52



Shte jadem tortichka znachi

Ama jazuk.
Pove4e bi me radvalo da te gledam kak opuvash vratni zhili, boreiki se s niakoia tlusta purzhola, debela kato ... ami kato 24 minutno solo na Petruchi , naprimer

Sumniavam se da me poznavash otniakude. V Dir.bg vlizam otskoro i sum pisal samo v oshte 1-2 muzikalni kluba



Тема Re: Вие си продължавайте спора, :))нови [re: Trillian]  
АвторKent (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 20:55




Ama az ne pija nishto. Naistina.
Edno cappuchino i tri cigari "Kent", if you please



Тема Re: Препоръчвам винови [re: ArthurDent]  
АвторKent (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 21:22



Kazano nakratko, haresvam Voivod kogato sa si Voivod, a ne niakoi drug.
Ne mi haresva Voivod ot poslednite im eksperimenti, dethajiiskite vokali imat svoistvto da ma4kat kato s XXL graiferi vsi4ko, koeto zahapiat i da mu izravniavat emociata otvsiakude. A industrial-a prosto mi opuva nervite, nishto poveche . Rannite Voivod puk mi se slivat kato zvuk s po-izvestnite togava grupi.
OK. Izvesten fakt e, 4e Beatles sa kumirite na Douglas Adams, kazval go e mnogo puti. No goliamo mi beshe u4udvaneto, kogato v edna ot purvite statii na "Salmon-a" se opredeli kato goliam po4itatel na Procol Harum i na Garth Brooker. Zastrelia me ot upor. Sigurno gi e polzval za da se prispiva s tiah, deistvat bezotkazno



Тема Ja da vi prepitamнови [re: Trillian]  
АвторKent (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 21:49



po u4ebnia material

V koia svoia (zakachliva) pesen Jethro Tull zvuchat dosusht kato Dire Straits, a glasut na Ian Anderson e "Knopfler 2" ?
Ne se maitapia, ima takava pesen i do dnes se chudia kato puntazh ili kato priatelsko namigvane kum Dire Straits sa ja napravili.



Тема Re: OK,нови [re: Kent]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано10.10.03 12:28



...аз не съм казал, че те "познавам".....просто като каза за мой рожд. ден си помислих, че си го видял някъде (в един клуб, в който се спомена)....очевидно обаче просто си импровизирал...., а аз съм се заблудил!!!!
...знаеш ли, и аз не съм от най-големите привърженици на прекалено дългите, "дебели като пържоли" и безсмислени сола на когото и да е било(не само на Петручи)......чудесно знаеш, че при ДТ (и в частност Петручи) не се залага ОСНОВНО на това.....
...абе това не беше ли тема за Jethro Tull

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!

Редактирано от VlOLATOR на 10.10.03 12:30.



Тема Re: McVicarнови [re: Kent]  
Автор Vik~ ()
Публикувано10.10.03 13:26



Разбирам, че си почти местен...щом си абониран си е повече от излишно това, което ти писах преди...бре Кент там имаше и Керанг по едно време то си беше яко списание, сега как е .... а тези другите списания също са ми доста познати, но не съм ги чел на острова, а тук за съжаление.
а за Лепард ти завиждам страшно, незнам как ще се справят, но драсни няколко реда, а за Стоунс защо така смесени чувства са предизвикали титаните...а и явно са били без ДиСи...



Тема Re: OK,нови [re: VlOLATOR]  
АвторKent (Нерегистриран)
Публикувано10.10.03 20:44



Dobre, spirame po vuprosa za Dream Theater (ne che ne me surbiat prustite da ja produlzha ), ama ina4e shte naflood-im hubavata tema za Jethro.
Znam che se vihrish v Depeche Mode cluba, znam. Vizh, za Depeche mnenieto mi se razli4ava sushtestveno ot tova za DT, ama na tazi tema sum pas, zashtoto ne mi e interesno, kogato ne sporia



Тема Re: OK,нови [re: Kent]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано13.10.03 12:30



....чак пък да се "вихря".........
..и мен ме сърбят пръстите винаги, когато става въпрос за ДТ (питай АртУрЯ ако не верваш)..., но си прав че ще нафлуудим излишно тази страхотна тема.....
Пс:....чудесно е, че харесваш ДМ....чудесно!!! Хора способни на комбинации от рода Джетро - ДМ - Флойд - Тиътър;) ме радват....

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!

Редактирано от VlOLATOR на 13.10.03 12:38.



Тема Re: Ja da vi prepitamнови [re: Kent]  
Автор Trillian ()
Публикувано13.10.03 16:52



Тоя въпрос просто уби рибата в мен Единственото, което ми идва наум е Gold-Tipped Boots, Black Jacket And Tie от Catfish Rising, но пък не ми звучи много като Dire Straits... така че сигурно е нещо друго :))

Останалите помагайте де, не се скатавайте :))

Shine On



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.