Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:56 01.06.24 
Музикални
   >> Рок
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема батко Кеnt,нови [re: Kent]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано07.10.03 09:40



...четеш по интересни клубове очевидно...хихи..., което ме радва!
...обаче се басирам, че твоето нежно тяло е по-възрастно от моето, така че, не си прави майтап с дедо си Вайълейтърчо.........;)
....не обичам пРъжоли....искам тортаааааааа...и искам да имам очи и уши не за едно или друго, а просто за красотата.....всъщност си ги имам!!!!!!!!...от това следва, че и на една тортичка ще се зарадвам...

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема Вие си продължавайте спора, :))нови [re: Kent]  
Автор Trillian ()
Публикувано07.10.03 10:14



само да вметна, че това, което си написал за DT, мисля да си го принтирам и да го използвам като помощно средство при безкрайните спорове, които започват да се водят вкъщи и на други места някъде след n-тата водка :)) Освен това имаш едно от това, което пиеш от мен заради Питър Пан и Фиш

Shine On


Тема Re: Вие си продължавайте спора, :))нови [re: Trillian]  
Автор ArthurDent (42)
Публикувано07.10.03 10:23



Дано не от ония Гаргагробластери
Изпревари ме тоя път. Точно мислех да го похваля за 'сладките думи' за ДТ (добре дошъл в антиДТ клуба). И дано след поредното обяснение, че всичко е СУБективно, опнента ни да си вземе бележка и да не пише за любимите си групи, че са фаворити на всички (или поне на 'уж' тези които разбират от музика) .

Усмихни се - утре ще е по-зле!!!


Тема Re: Препоръчвам винови [re: Kent]  
Автор ArthurDent (42)
Публикувано07.10.03 10:33



Правилно предположих значи за периода - наистина тогава им е силата, макар че за мен и албумите с Ерик са много добри да не казва че май ми харесват повече . Е това е група която с всеки албум показва различно лице което е поне на съото високо ниво . А щом обичаш фантастиката не виждам защо да не харесаш и албумите Негатрон и Фобус .
Явно набра смелост за 'забранените' теми - я виж какъв хубав спор пак стана

Добре тогава предавам се и приемам наказанието да препрочета всичко на Адамс (пак, отново, за поред път ... ). Ама ти все пак къжи отговора (може и написан наобратно )

Усмихни се - утре ще е по-зле!!!


Тема Re: Няколко отговоранови [re: VlOLATOR]  
Автор ArthurDent (42)
Публикувано07.10.03 10:37



Само да ти кажа че аз нямам нищо против дядо Дейвид, ама като видях как се прехласвате пред него СЕГА (!!!!), когато е далеч от звездните си мигове (предполагам е имал такива - аз не знам)......
И правилно познаваш че аз мухлясало сирене (или друго) не ям.
А я уточни какво разбираш от набези и защита щото май това ми е първия пост в спора а твойте предполагам може сам да ги преброиш

Усмихни се - утре ще е по-зле!!!


Тема Re: Няколко отговоранови [re: ArthurDent]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано07.10.03 10:52



..че ние в случая за нищо не спорим, бре Артюрий......лафим си сладко сладко за хранително-вкусовата промишленост
...а за сиренцето много губиш.....мноооого.....особено помухлясалкото е страшно мезе

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема Re: Вие си продължавайте спора, :))нови [re: ArthurDent]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано07.10.03 10:55



ейййй, не миряса

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема Re: Няколко отговоранови [re: VlOLATOR]  
Автор ArthurDent (42)
Публикувано07.10.03 11:10



Ееее ... че що да не спорим - аз за какво се включвам тогава
А сиренето ако е толкова прекрасно като ДТ - мерси ще си остана на БГ пъстърмата с Болярка

Усмихни се - утре ще е по-зле!!!


Тема Re: Няколко отговоранови [re: ArthurDent]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано07.10.03 11:46



въйййй, Болярката е голяма работа....(колкото две по-малки работи);)
...пъстърма????...звучи ми като нещо мазно и миришешто зле......пфуууу....
...ми в сравнение с предишни спорове по темата ДТ, това тук ми се вижда като детска играчка......както и забелязваш даже и почти не вземам отношение......всъщност той МЕЛОМАН-а толкова добре го каза одеве, че аз просто няма смисъл да повтарям....В интерес на истината съм съгласен и с повечето неща от поста на Kent.......спор тук няма.....има градивен разговор....!!!!

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема Re: Няколко отговоранови [re: VlOLATOR]  
Автор ArthurDent (42)
Публикувано07.10.03 12:40



Странно - очаквах че ще си фен на масовата Каменица (не дай боже и на Ариана). А то може да се окаже че имаш вкус .... за бирата де
И ти сериозно ли не си чувал пъстърма???? (не създърма!!!) а ми хвалиш разни сирена с изтекъл срок на годност

Усмихни се - утре ще е по-зле!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.