Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:58 07.06.24 
Музикални
   >> Рок
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Друга триаданови [re: Kent]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано26.10.03 18:57



...абе за тебе може да са спомен, ама аз като си надуя "Promise Land" в слушалките, знаеш ли кво яко настояще си е......

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема Re: Oh, obi4am da podslushvam razgovoriнови [re: Kent]  
Автор Vik~ ()
Публикувано27.10.03 13:00



бре Кент - как несръчен...вярно не съм пианист, но ей го на момчето като беше тук с Планет Х - остави трайно впечатление на човек свързан до болка с перфектната техника /на пръстите имам предвид/...а в този си албум лично за мен показва и растеж - нагоре откъм композиции - мисли ги нещата...чуй го само Лукатър как се вписал, а и Ал Ди, за по металния саунд на Уайлд и Ингви - също има място, но парчетата не напускат рамките на прогресив рока...трябва да призная, че единствен албума на Кинг Кримсън - Дъ Пауър то Билив е по-добър за тази година...това си е вече от котюр-а в прогресива...но да не забравяме експириънса на Кинг Кримсън, които имат творчески бекграунд в квази количества, а малко групи биха се похвалили с нещо подобно - повечето се разпадат... и в същото време не са се изчерпали - приятно луди бих казал са тези британци та така за Шариниън, помисли пак...



Тема Re: The W....нови [re: Kent]  
Автор Vik~ ()
Публикувано27.10.03 13:06



е не те провокирам
но си мисля, че може би действат на клубно равнище, дет се казва, ей така си разцепват когато им е кеф, но на по-камерна сцена...та така....иначе там да бачкаш си е яко - със сигурност не ти остава много време, ама като решиш да идеш на як лайф - нямаш проблеми да го направиш, нали



Тема Re: Stonesнови [re: Kent]  
Автор Vik~ ()
Публикувано27.10.03 13:11



важно предупреждение, но тук нещо.... нищо не остана в БГ - мамка му - приятелите - да
...мисля да пробвам с едно идване за по-дълго, а и там има кой да помогне в началото...може и да се наредят нещата....свито ми е сърцето, но в същото време решението е взето...



Тема Re: за...нови [re: Vik~]  
Автор lnfoMatic ()
Публикувано27.10.03 14:09



ako se virva na tozi link ftp://mp3.online.bg/pub/mp3/4/Rush/2003 - Rush in Rio
go ima tuk



Тема Re: ...мерсинови [re: VlOLATOR]  
АвторKent (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 19:06



A song of faith and devotion , dotuk jasno.
A otdelno ot tova - pak zase4ka s imeto na izpulnitelja.
Kakto vinagi

"едно пиано, един дребен човечец странно облечен и със смешна прическа......"
Samo ne mi kazvai 4e Little Richard e pisal baladi. PLEASE !



Тема Re: Друга триаданови [re: VlOLATOR]  
АвторKent (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 19:10



Ne. Razkazhi mi



Тема Re: The W....нови [re: Vik~]  
АвторKent (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 19:15



Kompania mai triabva za tova za clubbing, nali taka.
Hushove-samishlenici.
Hushove okolo men kolkoto iskash, sumishlenici - nope
E, pone mi ostavat ma4ovete ot Premiership i pubovete. Tam greshka niama.



Тема Re: Stonesнови [re: Vik~]  
АвторKent (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 19:19



Ami shte se sreshtnem togava javno.
Shte te nau4a shto e to zapoi s rusnaci. Vseki uvazhavasht sebe si chovek rano ili kusno triabva da premine prez zapoi s rusnaci i da ocelee . Za da razbere 4e nai-hubavata hapka kum vodkata e marinovanata maslovka



Тема Re: Oh, obi4am da podslushvam razgovoriнови [re: Vik~]  
АвторKent (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 19:28



Perfektnici kato DT mogat da hranosmeliat gladko i otraz vseki sound, koito se e pruknal pod slunceto - ot Lukather, Ingwie i Di Meola, ta chak do Stevie Wonder ako shtesh. Te tova ne mi haresva
Jazz-fusiona na Planet X mi e malko po-simpatichen. Malko
Gotin li e posledniat Crimson ? Ne sum go slushal.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.