Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:07 07.06.24 
Музикални
   >> Рок
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: OK,нови [re: VlOLATOR]  
АвторKent (Нерегистриран)
Публикувано14.10.03 00:28



Хора способни на комбинации от рода Джетро - ДМ - Флойд - Тиътър;) ме радват....

Shte te zaradvam az tebe :
Grateful Dead-Floyd-Marillion

Te tova mi e prizovata troika ... o minalo nezabravimo



Тема Studeno, kolegaнови [re: Trillian]  
АвторKent (Нерегистриран)
Публикувано14.10.03 00:35



Albumut e ot 80-te, a parcheto (kakto e jasno) e akusti4no.
Abe edin galakti4eski hitchiker ne triabva li da kazva vmesto "ti ubi ribata v men" : "Ti ubi sjomgata na sumnenieto v men" ?



Тема Stonesнови [re: Vik~]  
АвторKent (Нерегистриран)
Публикувано14.10.03 01:17



Ne sum mesten, a prosto BG alien sred mestnite Muzikata si e moiat sviat, a tehniat e ... ami sigurno tozi naokolo :)
Kerrang mozhe bi predi e bilo jako spisanie, sega se zanimava predimno s detskata gradina - Evanescence, Linkin Park i t.n. i shock-snimkite. "Cheta" go to4no za 3 min. dokato e na rafta v magazina :)

Stones, oh trudno mie da govoria za tiah samo v niakolko reda.
Ne sa onezi Stones. Kazvam go ne kato durven kritikar, a kato 4ovek, koito naistina go e zabolialo da vidi na zhivo che there's childhoods end (ako me razbirash kakvo imam predvid). Radvah im se, razbira se, zaedno s vsi4ki ostanali, doidohme zaradi shouto i si go polu4ihme, Stones v tova otnoshenie sa zhelezni. Zvuk, svetlini, efekti - niama da se spiram. No ... vupreki tova ne mi zvuchaha kato onazi velika gamenska banda, a kato dobre smazana trupa, dori mi se storiha i leko otchuzhdeni edin na drug. Zabiha s Brown Sugar i produlzhiha predimno s repertoara im ot 70-te, koeto napravi koncerta oshte po-ulegnal. No vsichki hora adski im se radvaha - vupreki che vidimo se napriagaha. A tozi beshe posledniat im koncert ot proshtalnia tour "40 Licks". Chakahme neshto spontanno da se sluchi, no ne dochakahme. Edin bis "Jumping Jack Flash" i tolkova. Nelepo, kato vseki edin proshtalen banket. I taka - razdelihme se s chetiri poostariali momcheta ot londonskite predgradia ...

Ha-ha oshte me napushva kato se setia kak v edin moment dokato Mick predstaviashe grupata, kato stigna do Ron Wood go predstavi po slednia na4in : "And here is the Hillingdon Harlot ... oops ... sorry ... Ron Wood". I otgovori na edin moi ekzistenc-vupros. Vinagi sum se pital na kogo mi e prilicha Ron Wood s tozi kljun na kukumiavka



Тема Re: OK,нови [re: Kent]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано14.10.03 16:56



....а за нещичко от рода на Floyd - Depeche - U2 - Maiden - Marillion - Alan Parsons P. - Queensryche - The Cure - Нова Генерация - Rush..... какво ще речеш!!!????.....приятни, макар и лекинко странни комбинацийки са, мисли моя милост......хихихи....адски си падам след Тиътър да си пусна Виолетов Генерал, братко мили......хоооооооооооооо

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема Re: OK,нови [re: VlOLATOR]  
АвторKent (Нерегистриран)
Публикувано14.10.03 23:36



Abe da ti kazha, sled pieska na Dream Theater nai mi ide da si pusha edno par4e na ime "Enjoy The Silence" na ... ti si znesh koi
Nali niama mnogo da se razstroish (naidavam se che veche sum te treniral) ako ti priznaia, 4e U2 nikoga ne sa mi haresvali. Violetov General i izobshto bulgarskiat dark wave mai triabva tepurva da gi navaksvam kato muzika

Dve imena, koito sa mi strashno ljubimi - Rush i Cure !

Vsushtnost kakvo li mu triabva na chovek ? "A Passage to Bangkok" i hubava kniga za iz put



Тема Re: OK,нови [re: Kent]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано15.10.03 09:00



хаххахаааа.....това за "Enjoy the silence" ми хареса......., но съм убеден, че си забелязвал, че в текста там се говори за една малко по-различна ТИШИНА.....тишина поради липса на ДУМИ, а не поради липса на перфектни звуци и ритми като тези на Театралите.....хоооохооооо.....използвам думата "перфектни", защото знам, че на АртЮра много му допадат тези определения
....а за дарк уейва....верно си е пропуск......Струва си, повЕрвай ми.....струва си......групи като Генерала и Нова Генерация заслужават много повече от това хората да са ги чували като име..........

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!

Редактирано от VlOLATOR на 15.10.03 09:10.



Тема Re: Stonesнови [re: Kent]  
Автор Vik~ ()
Публикувано15.10.03 10:46



Ъндърстенднах те...еехх Стоунс...аз нещо подобно преживях с доста банди правили ливе в Сф, но подчертавам не с всички, а и тези разочароващите де, не бяха видимо в зените на силите си, имайки предвид стандарта във възрастта, установен от Стоунс...
да ти кажа аз може да забия едно идване в Лондон с приятелката ми и ще гледам да се свържа с теб, но ще е догодина, след зимната пауза, вземи драсни майл на victory_d@yahoo.com, ако си живееш Лондон да ти се обадя, ако искаш... гледам доста неща, свързани с музиката са ни близки...
а за Керанг ОК жалко, щом така са се изпецкали...може би Терърайзър са по адекватни, а?...колкото до МОДЖО май винаги са даржали правилната линия поне за бандите от 70-те, а за по новите сега незнам как е, как смяташ...

Редактирано от Vik~ на 15.10.03 14:08.



Тема Re: Ja da vi prepitamнови [re: Kent]  
Автор Vik~ ()
Публикувано15.10.03 10:48



One night in Budapest... otdeli, ako mojesh fleitata, shtoto e trudno i neshtata shte si doidat po mestata

Редактирано от Vik~ на 15.10.03 10:50.



Тема Re: Ja da vi prepitamнови [re: Vik~]  
АвторKent (Нерегистриран)
Публикувано18.10.03 20:46



Hi4 i ne podozirash kolko si blizo do otgovora.
No ne e tova par4e. V gornia posting kazah 4e to e akusti4no, ergo - fleita taka ili ina4e ia niama



Тема Re: Stonesнови [re: Vik~]  
АвторKent (Нерегистриран)
Публикувано18.10.03 20:53



Razminavame se
Az shte sum v London samo prez mesec noemvri. No moga da ti se obadia na maila, kogato vremeto nablizhi da presko4a do BG, veroiatno shte e prez januari.
Ot cialata specializirana presa za rocka MOJO e nai-adekvatnoto spisanie. A "Q", koito biaha uzh nai-izvestnite, dnes sux na max. Stanali sa MTV podloga - "Egoist"-a na angliiskia muzikalen pazar, ako moga taka da gi oprili4a




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.