Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:17 27.05.24 
Музикални
   >> Рок
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема JON LORD - PENSIONER?нови  
АвторMELOMAN (Нерегистриран)
Публикувано06.09.03 17:47



Kak shte komentirate prostotiyata, kazana ot Ian Gilan v interview za Niki Kynchev, publikuvano v noviya broy na sp."Tema", che " Jon Lord se pensionira"? Moite uvajeniya, no chovekyt se ottegli ot rocka, za da se zanimava s klasicheska muzika /vsyshtnost toy vinagi si e bil klasicheski muzikant, za razlika ot samoukite mu kolegi/, dokato DP si choplyat nosovete sys vse starite hvatki. A i Gilan e stanal edna gyba... Kakvo mislite?



Тема Re:нови [re: MELOMAN]  
Автор arc (en-ciel)
Публикувано06.09.03 18:22



Аз поне не мога да го коментирам докато не разбера нещо почеве от самото заглавие, напълно извадено от контекста си и кой знае по какъв повод е казано.
Понякога вестниците слагат на статиите си такива заглавия, че да направят някаква сензация, а после като прочетеш за какво се отнася и разбираш, че изобщо не е така.
И в случая не искам да се изказвам преди да разбера какво точно е искал да каже. Изваждането на реплики от контекста им не ми е любимо занимание.

Trespassing violators will be shot
Survivors will be shot again


Тема Re: JON LORD - PENSIONER?нови [re: MELOMAN]  
Автор KillerQueen (RoCk MoNsTeR)
Публикувано06.09.03 18:44



виж това





Тема Re: JON LORD - PENSIONER?нови [re: MELOMAN]  
Автор Thunder lnc. (hard'n'heavy)
Публикувано08.09.03 21:53



Първо се ядосах, след това ми стана смешно... а накрая ми стана безразлично.

И все пак... Не мисля, че подобни дрънканици (във въпросното интервю) могат да бъдат повод за настройване на феновете против DP. Дори Гилън да го е казал, това не може да омаловажи направеното от Пърпъл. Гилън бил гъба... so what? Ако 'старите хватки' на DP са 'чоплене на носа'... то останалото нататък е боклук. Щото Пърпъл е класика.

Джон Лорд - пенсионер? Ха! Който дрънка такива простотии, то си е за негова сметка. Точка.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
btw, ще бъда много благодарен на всеки, който ми каже откъде да дръпна Gemini Suite:)



Тема Re: JON LORD - PENSIONER?нови [re: Thunder lnc.]  
АвторRaksha (Нерегистриран)
Публикувано08.09.03 22:04



Не си заслужава да се впрягаш на подобен род брътвежи, та камо ли пък да се впечатлявам. Даже и да се пенсионира - кво? да не е забранено човек да се оттегли един ден?!? Ех, и аз се дразня като земат да одумват старците, че си били изпяли песните и изпяхя ги, да и още как ги изпяха - та да ги помнят!



Тема Re: JON LORD - PENSIONER?нови [re: Raksha]  
АвторMEЛOMAH (Нерегистриран)
Публикувано08.09.03 23:23



Чакай, чакай. Това, че Джон се пенсионира са думи на Гилън, не мои. Струва ми се, че някой мен ме упреква за някакви квалификации, които не съм давал. Точно това имах предвид и аз, че не може за човек, който започва да се занимава с класическа музика, която стои на светлинни години над всяка друга, да се каже, че се пенсионира. Ами че той се развива, човекът. За сравнение вижте какво направи Ричи - отиде да потропва с цървулки с оная - Кенди ли и беше името? Дето се казва, на стари години си пролича кой кой е. Евалата на Джон. Отдавна трябваше да напусне Пърпъл. От тази група можеше да излезе нещо много по-стойностно, ако още навремето слушаха повече Джон. За съжаление, обаче, той е благороден човек и добра душа, и оная спирачка, Ричи, успя да се наложи. Сори, знам, че сега ще ме емнете заради мнението ми, но това аз мисля за Дийп Пърпъл.



Тема Re: JON LORD - PENSIONER?нови [re: MEЛOMAH]  
Автор Thunder lnc. (hard'n'heavy)
Публикувано08.09.03 23:36



Нека всички които имаме отношение към тази тема просто да си пуснем Perfect Strangers. Всеки път, когато подкарам това парче, изпитвам нещо неописуемо... и истинско. Това е DP. Всеки може да се издъни... още повече - след вече стореното за рока, всичко им е простено. Deep Purple вече са легенда и майната й на една необмислена забележка, или изпълненията на Ричи, и всички останали простотии, които евентуално някой член от групата може да направи в бъдеще. Аз ги помня такива. Защото те СА една от най-великите групи съществували някога.



Тема Re: JON LORD - PENSIONER?нови [re: Thunder lnc.]  
АвторMELOMAN (Нерегистриран)
Публикувано09.09.03 08:55



FAKT!



Тема Re: JON LORD - PENSIONER?нови [re: MEЛOMAH]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано09.09.03 10:31



хихихи...това с цървулките е ценно....

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема Грешката е в превода! [re: MELOMAN]  
Автор Dakota (erotoman)
Публикувано10.09.03 11:01



"Jon Lord has retired from Deep Purple"

Глаголът "to retire" освен "пенсионирам се", означава преди всичко "оттеглям се". Т.е. не знам какво е писал Ники Кънчев или кой му е превеждал интервюто, но трябва да се види оригиналния английски текст преди да се коментира каквото и да било.

Everything louder than everything else...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.