Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:25 07.07.24 
Музикални
   >> Рок
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: не издържах,да не се намеся...нови [re: Bgpunk]  
Автор Karl Terzaghi ((((((·))))))
Публикувано14.06.03 14:45



Ама аз може би искам да поговорим за теб! Или това е трън в твоето дупе, а?
Честно казано, съмнявам се, че си наясно що за явление е Хиподил. Което не е чудно де - не бих очаквал задълбочена мисловна дейност точно от теб.



Тема Re: Дъ Хайподайлснови [re: ArthurDent]  
Автор Rapid_Fire ()
Публикувано14.06.03 16:44



Абе, тия Хиподил са еба ти тъпите, цигански копелета и аз просто не мога да разбера, защо ги коментирате в този клуб, при положение, че за тях си е направен отделен? Идете там и там разисквайте чалга ли са, диско ли са или кофа с лайна!

You'd better run from the Devil's gun!


Тема Re: не издържах,да не се намеся...нови [re: Karl Terzaghi]  
Автор Bgpunk (Iron Lion Zion)
Публикувано14.06.03 18:50



хайде готин,обсъди и мен и Хиподил...чакам спешен анализ!
Що за явления сме ние-аз и Хиподил?

Поне сме явления,а не Сиво Мишковци

всичко това горе е глупост!


Тема Re: не издържах,да не се намеся...нови [re: Bgpunk]  
Автор Karl Terzaghi ((((((·))))))
Публикувано15.06.03 01:20



Оооо, гррррешка!
Хиподил са явление (в частност - Витков).
Ти не си. Търгашчетата не могат да бъдат явление.
Ако все пак имаш да казваш нещо за Хиподил - заповядай в едноименния клуб.

И, пич, да знаеш, гордостта, усещането, че си нещо повече от другите, е кофти изпълнение. Та избягвай да се пъчиш с уникалността си, де. Щото не е ясно дали не си уникален само в собствените си очи.



Тема Re: Дъ Хайподайлснови [re: Rapid_Fire]  
Автор Karl Terzaghi ((((((·))))))
Публикувано15.06.03 01:21



Хм, кофа с лайна си ти, за Хиподил ще мислим други варианти



Тема Re: не издържах,да не се намеся...нови [re: Karl Terzaghi]  
Автор Bgpunk (Iron Lion Zion)
Публикувано15.06.03 01:36



добре,аз съм търгашче,ама я ми разкажи за Хиподил...
Самият аз нямам гледна точка,чакам един фен на Скакауеца да ми изясни що е то.....
Що си мислиш,че ми се коментират въобще Хиподил?Имат си фенове,те да си спорят.Мене не ми дреме за тях...Ти ходи там и разправяй колко са добри,като си нямаш друга работа.......
Аз съм си уникален в моите си очи,ако не бях,щях да се бъркам,като се видя в огледалото!
Чудно ми е,какво се пениш и защо?Сякаш от мръсните си пръсти смучеш ,за какво да се заядеш с мен...ами,заяждай се..
"Хора от народа" е сТРАХОТЕН албум,книжката е гола вода!
"Скакауеца" е обречен скоро да се изтърка на 100% от преупотреба.
Хиподил сега се мъчат да ударят кьоравото с какви ли не халтури,и изглеждат жалки...на кориците на Вестник за жената или в БМК до Каризма и Мария Илиева.
Това мога да ти кажа,нещо да добавиш?
Няма какво да ходя по клубовете,без това ми е писнало от акълести типове като теб,сега тръгнах да ти угаждам и "густо" да ти правя...
Я пак си премисли възприятията!


всичко това горе е глупост!


Тема Re: не издържах,да не се намеся...нови [re: Bgpunk]  
Автор Karl Terzaghi ((((((·))))))
Публикувано15.06.03 08:38



Ох, милият, хем не ти се ще да коментираш Хиподил, хем споделяш елитните си и уникални възгледи за "Хора от народа" и за книгата Ти верно си уникален, ве! Уникално прост!
Верно избягваш да обикаляш по клубовете, щото дори и не толкова акълести типове като мен ще те направят на путки & парцали барабар с търгашеската ти философия. Е, наскоро се осмели да зададеш едно въпросче за видеокарта в "Хардуер", ма някак си никой не ти обърна внимание, бих казал. Разбира се, 99% съм сигурен, че с оная capture-card ще се свалят масово видеокасети и ТВ-програми и ще се продават. Готов съм да се закълна, че е така! Търгашът си е търгаш!
Я да чуем дали и DM например изглежда жалки, понеже и тях ги има по кориците на всички списания на Запад? Или ще кажеш, че тук не е като там?
Грешиш, моето момче! Е!
А ти, безгръбначно червейче, ако беше си направил труда да почетеш в "Хиподил", щеше да установиш, че и аз не съм безкритичен към групата... Разбира се, на теб ти е по-удобно да си се гледкаш в огледалото и имайки се за безкрайно уникален, да се изказваш неподготвен по въпроси, които не са лъжица за твоята уста.
Писнало ми е от малоумници, да знаеш!



Тема Re: не издържах,да не се намеся...нови [re: Karl Terzaghi]  
Автор Bgpunk (Iron Lion Zion)
Публикувано15.06.03 09:11




най-обичам да се будя,с послания като твоето
Хайде,не ме наричай "моето момче",щото това явно не е така!Ако бях твоето момче,щеше да си ме обичкаш и да ме пазиш
Аз все пак,не разбирам..нямам ли право на лично мнение за Хиподил и нещата от живота?
Хайде,още си чакам твоята история за Хиподил.Разкажи ми,колко са уникални те

всичко това горе е глупост!


Тема Re: не издържах,да не се намеся...нови [re: Bgpunk]  
Автор Karl Terzaghi ((((((·))))))
Публикувано15.06.03 15:37



Ами, мойто момче, аз съм разказал - в клуб "Хиподил" Много пъти

Пак казвам, не очаквам малоумник като теб да усети за какво става въпрос. Но то сигурно е от гена, знам ли...

Аре, оставям последната дума на теб - вижда се, че я желаеш



Тема Re: не издържах,да не се намеся...нови [re: Karl Terzaghi]  
Автор Bgpunk (Iron Lion Zion)
Публикувано15.06.03 15:43



това за гена,я се изясни
Даваш ли ми последната дума?
А може ли цяло изречение,както казва вашият идол Витков
Ти беше една бляскава комета в моя живот,о Карл!
Твоето момче Bgpunk

всичко това горе е глупост!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.