Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:51 24.09.24 
Музикални
   >> Рок
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Kade da si nameria albuma na Def Leppard "Slang" ?  
АвторBon Scott (Нерегистриран)
Публикувано20.04.03 18:05



Are pomognete i she 4erpia bira!





Rock! Rock! Till you drop!



Тема Тук:нови [re: Bon Scott]  
Автор BlackDog (The One'n'Only)
Публикувано21.04.03 09:19



http://mp3.online.bg/cgi-bin/mp3search2.cgi?searchField=Def%20Lepard

Follow The Link...

...и не забравяй бирата!



Тема Re: Тук:нови [re: BlackDog]  
АвторBon Scott (Нерегистриран)
Публикувано22.04.03 00:04



E da ama "the page cannot found".
I vse pak bira mojem da piem!



Тема Работи!нови [re: Bon Scott]  
Автор BlackDog (The One'n'Only)
Публикувано22.04.03 09:25



Току що го проверих...
Може би е имало временен проблем като си пробал...другият начин е http://mp3.online.bg => Search => D => Def Leppard и пак стига до страницата с всичките им албуми
А бирата не се губи, прав си



Тема Re: Kade da si nameria albuma na Def Leppard "Slang" ?нови [re: Bon Scott]  
Автор Welkin MazeМодератор (Rough Silk)
Публикувано22.04.03 15:33



ми един приятел си продава диска, ама на теб май не ти трябва на диск :))



Тема Re: Kade da si nameria albuma na Def Leppard "Slang" ?нови [re: Welkin Maze]  
АвторBon Scott (Нерегистриран)
Публикувано22.04.03 21:51



K'vi pari mu iska?



Тема Re: Kade da si nameria albuma na Def Leppard "Slang" ?нови [re: Bon Scott]  
Автор Welkin MazeМодератор (Rough Silk)
Публикувано23.04.03 00:28



ми не знам, трева го питам, ако се интересуваш сериозно.



Тема Re: Kade da si nameria albuma na Def Leppard "Slang" ?нови [re: Bon Scott]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано23.04.03 11:23



MP3.RIN.RU

...чики на, чики на-на-на


Тема Re: Kade da si nameria albuma na Def Leppard "Slang" ?нови [re: Bon Scott]  
Автор Hayabusa (GSX1300R)
Публикувано24.04.03 02:53






1 cent/MB



Catch me, If you can...

Тема Re: Kade da si nameria albuma na Def Leppard "Slang" ?нови [re: Hayabusa]  
Автор BlackDog (The One'n'Only)
Публикувано24.04.03 09:35



Е да, ама тоя сайт е платен...то ако ще трябва да се плаща, по-добре да си го вземе готов от френда на Уелкин Мейз, таман ще го спонсорира малко



Тема Re: Kade da si nameria albuma na Def Leppard "Slang" ?нови [re: Bon Scott]  
Автор Welkin MazeМодератор (Rough Silk)
Публикувано24.04.03 15:55



5-6 pari



Тема Re: Работи!нови [re: BlackDog]  
АвторBon Scott (Нерегистриран)
Публикувано24.04.03 21:15



Абе брато, не се отваря нито единия, нито другия сайт, които посочваш!

????????????




Rock!Rock!Till you drop!
Rock!Rock!Never stop!




Тема Re: Kade da si nameria albuma na Def Leppard "Slang" ?нови [re: Mишo Шaмapa]  
АвторBon Scott (Нерегистриран)
Публикувано24.04.03 21:26



Тук пък изобщо няма нищо на "Лепард"!


???????????????



Rock! Rock! Till you drop!
Rock! Rock! Never stop!




Тема Re: Kade da si nameria albuma na Def Leppard "Slang" ?нови [re: Welkin Maze]  
АвторBon Scott (Нерегистриран)
Публикувано24.04.03 21:32



Да бе, питай го!



Rock! Rock! Till you drop!
Rock! Rock! Never stop!




Тема Re: Kade da si nameria albuma na Def Leppard "Slang" ?нови [re: Bon Scott]  
Автор Welkin MazeМодератор (Rough Silk)
Публикувано24.04.03 21:47



ми питах го



Тема Re: Kade da si nameria albuma na Def Leppard "Slang" ?нови [re: Welkin Maze]  
АвторBon Scott (Нерегистриран)
Публикувано25.04.03 00:06



Добре, съгласен съм. Кво да се разберем?






Rock! Rock! Till you drop!
Rock! Rock! Never stop!




Тема Re: Kade da si nameria albuma na Def Leppard "Slang" ?нови [re: BlackDog]  
Автор Hayabusa (GSX1300R)
Публикувано25.04.03 01:54



Писах, че е 1 цент/МВ.
На който му трябва, да си реши дали си заслужава.
Все пак го получаваш моментално и с перфектно качество.

Иначе има и други вариянти ама играчката е безкрайна...
Има Казаа...безплатни руски сайтове...
Приятелки услуги...

Въпросът е дали ти се чака и дали ти се занимава.



Catch me, If you can...

Тема Re: Kade da si nameria albuma na Def Leppard "Slang" ?нови [re: Bon Scott]  
Автор Welkin MazeМодератор (Rough Silk)
Публикувано25.04.03 02:02



ами трябва да го взема от него първо
или да те свържа с него
що не се регестрираш, че да може да пращаш и да ти се пращат бележки.



Тема Re: Kade da si nameria albuma na Def Leppard "Slang" ?нови [re: Hayabusa]  
Автор Welkin MazeМодератор (Rough Silk)
Публикувано25.04.03 02:06



Бейби, май забравяш че тук е бг и половината неща, които си написал, въобще не е ясно колко са валидни, както обикновено...



Тема Re: Kade da si nameria albuma na Def Leppard "Slang" ?нови [re: Hayabusa]  
АвторBon Scott (Нерегистриран)
Публикувано25.04.03 07:08



А колко МВ е всичко?






Rock! Rock! Till you drop!
Rock! Rock! Never stop!




Тема Ами ще се регистрирам,нови [re: Welkin Maze]  
АвторBon Scott (Нерегистриран)
Публикувано25.04.03 07:22



обаче сега нямам време. Трябва да се ходи на работа.





Rock! Rock! Till you drop!
Rock! Rock! Never stop!




Тема Re: Работи!нови [re: Bon Scott]  
Автор BlackDog (The One'n'Only)
Публикувано25.04.03 09:43



Е, не знам, при мен се отваря безпроблемно...Но така и така ти вече си го уреди!
Ама изпуснах бирата...



Тема Наистина работи!нови [re: BlackDog]  
АвторBon Scott (Нерегистриран)
Публикувано25.04.03 19:41



Приятелю, най-после успях да го отворя - първия сайт! Наистина работи! Грешката е била моя - вместо да пиша "g" аз съм писал "d"...Мнооо съм разсеян. Това вероятно се дължи на факта, че цяла зима не съм пил бира. Това води до "обезбиряване" - опасен и коварен синдром! Атипичната пневмония е нищо в сравнение с това! Не се оставяй да изпаднеш в моето положение!
Печелиш бирата(бирите), братле!







Rock! Rock! Till you drop!
Rock! Rock! Never stop!




Тема Re: Kade da si nameria albuma na Def Leppard "Slang" ?нови [re: Welkin Maze]  
Автор Hayabusa (GSX1300R)
Публикувано26.04.03 04:23



Муцка за пореден път доказваш колко едностранчиво гледаш на живота.
Както и да е...

Времето е пари момче.

...но нещата които пиша, май наистина са доста далечни за твоите представи и възможности.
Оставям те да си гниеш с разбиранията ти за кое, какво и къде е валидно.



Catch me, If you can...

Тема Re: Kade da si nameria albuma na Def Leppard "Slang" ?нови [re: Bon Scott]  
Автор Hayabusa (GSX1300R)
Публикувано26.04.03 04:33



Пише го бе пич:
128kbps = 43.02 Mb
384kbps = 129.05 Mb

от 76 стотинки до 2лв. и 34 стотинки в зависимост от качеството на МР3-ката.



Catch me, If you can...

Тема Re: Kade da si nameria albuma na Def Leppard "Slang" ?нови [re: Hayabusa]  
Автор Welkin MazeМодератор (Rough Silk)
Публикувано26.04.03 04:37



кон с капаци, да ми говори за едностранчивост, ми се струва доста нелепо
а, че предния ти постинг, за пореден път, е пълен с глупости е повече от очевадно
определено нещата, които пише един празноглавец, са доста далеч от моите представи, а като се вземе под внимание, че никак не е лесно да си тъп, и от възможностите ми. Така че като никога си прав



Тема Re: Kade da si nameria albuma na Def Leppard "Slang" ?нови [re: Welkin Maze]  
Автор Hayabusa (GSX1300R)
Публикувано26.04.03 05:18



Пич ти си нещасто и неуспяло момченце.
Единственото което правиш е да псуваш наляво надясно.
Глупостите и дразгите се вижа от кого се пускат.
Нямам какво да си губя времето с бетони глави като теб.
Избиваш компекси ясно е, което е нещо нормално за един непрокопсаник.



Catch me, If you can...

Тема Хахахаханови [re: Hayabusa]  
Автор Welkin MazeМодератор (schizo)
Публикувано26.04.03 06:09



Злобата толкова те е затресла гледам, че пишеш доста по-неграмотно, отколкото обикновено го правиш.
И как точно реши, че съм непрокопсаник?!? Я дай некви критерии за успялост, да видим докъде ти стигат заблудите относно мен...
Единственото, което аз виждам е, че си един голям глупак. И че като ти кажат истината в очите, не можеш да я приемеш. И отговаряш като третокласник, тип "на ти си кукличката, дай си ми парцалките". А най-смешното в цялата работа е, че се твариш когато един "непрокопсаник" и "комплексар" ти заяви директно за какъв те смята.
Откакто си се появил за пореден път в клуба, не си казал едно свястно нещо.
Няколкото новопоявили се гении тук, наред с тангра-флуда, съсипахте клуба и на почти никой от старите хора не му се пише. И колкото на другото момченце да му е неприятно да приеме истината, че клубът тръгна нагоре покрай мен, няма как да отрече факта, че страниците с теми от 9, намаляха напоследък на 7. Ама не се притеснявайте, скоро ще си станат пак една и половина, както си беше в далечното минало, а може и по-малко. И ще си говорите за "10 любими парчета", "5 парчета, на които ви е болял гъза", "5 парчета, на които ми влезе прашинка в окото". Що пък не? Аре, на печелившите - честито!
Целувчици и не се взимай толкова насериозно, че ще получиш олинекринезия.

_____

Лесна е тя ваш'та - вий сте тъпи и грозни. К'во да кажа аз, като съм само тъп.



Тема Peace & love & rock'n'rollнови [re: Welkin Maze]  
АвторBon Scott (Нерегистриран)
Публикувано26.04.03 09:33



Не се заяждайте, бе хора! Стига с тая злоба!
Приятелю Welkin Maze, защо като се опитам да се регистрирам(това се прави в "Нов потребител", нали?), "the page cannot be found"? Нали ти си модератор(не ми е много ясно какво точно означава това - нещо като "шеф" или "домакин" ли?)

Rock! Rock! Till you drop!
Rock! Rock! Never stop!




Тема Re: Peace & love & rock'n'rollнови [re: Bon Scott]  
АвторBon Scott (Нерегистриран)
Публикувано26.04.03 13:48



Да не би пак да правя някоя досадна грешка - както в случая с файловете на Black dog?


Моля, извинете ме , че задавам тъпи въпроси!



Тема Re: Peace & love & rock'n'rollнови [re: Bon Scott]  
Автор Welkin MazeМодератор (schizo)
Публикувано26.04.03 16:50



тоя път си е на дираджиите проблемът. Кликваш вероятно на един от скапаните им линкове.
Пробвай с този:


и после кликваш там на "Създаване на ключ" и така...
Пък модераторът може да прави повечко неща от другите потребители - да редактира всички постинги, да трие теми и постинги, да заключва теми, да вижда айпи-тата на пишещите, да банва потребители и т.н. Само че аз нищо от тия неща не правя общо взето. Поне не в този клуб.



Тема Re: Kade da si nameria albuma na Def Leppard "Slang" ?нови [re: Bon Scott]  
Автор hipi_d (Rock'N'Roll)
Публикувано26.04.03 18:42



какво да ти кажа човеко...аз дълго врвме слушах само и единствено Def Leppard......Slang не си заслужава.....имам го...да ти го подаря ако щеш



Тема Re: Хахахаханови [re: Welkin Maze]  
Автор Hayabusa (GSX1300R)
Публикувано26.04.03 22:40



Пич пак ти свършиха лафовете и отново си подкара старата песен.
Тоя бил тъп, ония бил глупак.
Комплексарче си и това си е! Всеки вече го видя.
А успоредно с това спокойно ти се лепват титлите нещатсник и непрокопсаник защото не приемаш чуждото мнение.
Това че чужди възгледи, идеи и предложения са невалидни и нереализуеми в твоя ограничен свят не трябва да те тревожи.
Просто ще си останеш един забутаняк и това е.

Ти си като четен вестник - всеки те е видял какво представляваш
Прегледай си постингите от последните 2 месеца бе герой!
Ти си тотална резерва.
Не казваш нищо ново.
Заяждаш се с тоя и с ония защото си нямаш друга работа.
Завиждаш и злобееш...
Трябва ли да продължавам...

Нямало да организира той срещите...
Никой не го ебе за теб бе мърляч.
Ако не си ти ще е някой друг. Ентусиасти бол.

Усещаш ли че никой не ти се върза на псувните!
Аз вече не си правя труда и да ти чета лекетата!
Смешник!
Клубът тръгнал нагоре покрай него...
За да опровергаеш факта че си един неудачник и сухар започна да си придаваш величие.
Че едва ли не без неотравимия модератор клубът ще умре.
Ти си независим катър, защото нищо не зависи от теб.
Ако има интерес един клуб ще се развива.
А при положение че един модератор се опитва да изпъди нови юзъри с различни виждания се сещаш какво става.
Както ти беше казал един пич в предина тема:
Ти си овчар на едно стадо. Всеки който ти е неизгоден го пропъждаш.

Имаше един лаф:
Защо в България умря земеделието?
Щото провинцални джентълмени като Welkin Maze са напуснали родните села за да търсят авантюра в големия град.
Щото вместо да копаеш картофи си се добрал до някаква позиция "у градо" и няма да я пуснеш ако ще и да се насереш.
Смотаняк, нямаш идея колко си назад в интелектуално и морално развитие, да не говорим за обществено положение.
Нямам намерение да си губя повече времето с високопланински ентелигенти като теб.

Изпрати си гостите от червен бряг, избърши пяничката от устето и пусни някоя тема която би била интересна на всички които идват тук.
Май това не си го правил от доста дълго време?

Много ти здраве и скорошно оздравяване.
Прекалено си елементарен...всеки път чета едно и също от теб; няма тръпка в това да отговаряш на вече разисквани неща.
Отивам да си подкарам ммотора...
Там поне все още има тръпка.



Catch me, If you can...

Тема Re: Хахахаха 2нови [re: Hayabusa]  
Автор Welkin MazeМодератор (schizo)
Публикувано27.04.03 00:43



Че си доста тъп, аз отдавна съм разбрал, не ми е ясно защо с естраеш и другите да го разберат.
Факт: Като се появих в клуба нямаше даже една страница и половина теми.
Факт: След това многократно се увеличи посещаемостта.
Факт: Доста хора са казвали, че заради мен са дошли да пишат тук - поразрови се из архива.
Факт: Предните два пъти като изчезвах лятото и есента темите много бързо отново намаляваха, а след като се появявах пак се увеличаваха.
Факт: Взел си да използваш моите лафове.
Факт: Досега не си привел нито едно доказателство за твърденията си - само лаеш като беззъбо куче. Това че на теб ти се иска другите да са по-бездарни, тъпи, некадърни, непрокопсали и т.н. от теб, нищо не променя, слънчице. :))
Факт: Появи се за пореден път в клуба и почна да се караш с Йозов, а после и с други.
Факт: Малоумните брътвежи на един глупак са нереализируеми в ограничения свят на по-умните от него.
Факт: Аз казвам на хората това което мисля за тях. Като те мисля за тъп и глупак, това и ще ти кажа. Съжалявам че ти се струва старо, обаче няма да кажа нещо ново за да се хареса на един смотаняк.
Факт: Досега не е имало нито една среща на клуба без мое участие. Когато се орагнизира среща почти всички чакат аз да ги известя. Неколкократно някои хора са смятали да правят срещи, но като съм казвал, че няма да мога да отида, са се отказвали (нещо, което не одобрявам, но е факт). Почти всяка седмица от началото на годината е имало среща (понякога и по две). Последните няколко седмици няма. Що ли? Айде забий си един хубав кол в задника и дано ти мине завистта и безсилната злоба. Когато хората не са наясно с нещо е хубаво да си мълчат. Нещо, което ти обаче не правиш, отккато си се появил тук и постоянно се изказваш неподготвен.
Факт: На мен ми надуват постоянно главата по кюто заради разни олигофренски изпълнения като твоите в клуба, не на теб. Само че ти, както винаги, се изказваш неподготвен, както беше и в темата на смълчания.
Факт: Не усещам, че никой не ми се връзва. Напротив - усещам, че ти ужасно много ми се връзваш!
Факт: Не ми трябва да си придавам величие. Няма да ти обяснявам защо, че е извън интелектуалните ти способности да го разбереш.
Факт: Клубът ще умре и няма да му е за първи път. (да бе, правя се и на пророк).
Факт: Сещам се, че преди да се появят разни олигофрени, като теб, клубът си беше много добре.
Факт: Омръзна ми да ти чета глупостите, предполагам и последните абзаци са ти пълни с тъпотии. Гледам нещо за някакъв мотор - едва ли някой в клуба го интересува, че ще го караш.
Факт: Много се засягаш от това, което ти казвам. На твое място бих се замислил на какво се дължи. На мен ми е забавно, на теб ти потекоха лигите от безсилие и злоба. И въпреки това продължаваш да лаеш. Ще те оставя и в тази тема да си кажеш последната дума, както в няколко други го направих вече, не се притеснявай. Само че като спре да ми е забавно. Дано да не си умрял дотогава, че гледам бая пяна ти се е насъбрала по устичката. Скоро и лигавчето трябва да ти се сменя. Дотогава, продължавай да не ме четеш и да ми отговаряш с километрични теми. Само да не ти се пръсне нещо от напъните...
Препоръка: Като си дойдеш в бг, вземете да се наебете с другия палячо от клуба, та току виж ви олекнало и на двамата. Гледам цитираш го - допада ти явно. Две птички пролет не правят, миличко! Напротив, без вашето гугукане си беше далеч по-добре. Айде, ходи да славиш името на България по чужбинско и не забравяй, като тръгнеш за насам, да си свериш часовника, че нещо си объркал световете.



Тема Re: Хахахаха 3нови [re: Welkin Maze]  
Автор Hayabusa (GSX1300R)
Публикувано27.04.03 02:27



От едно съм доволен.
Прочетох нещо представено в различен стил.

Но отново се оказваш в насрещното движение.

Изкарваш се най-великия модератор на света.
От тебе всичко зависело...
Без теб клубът щял да умре...
Посещаемостта зависела от теб...
Хората идвали на срещите да те видят и да ти целуват ръка.

Исус Христос ли ти е истинското име?
Убеден си в глупостта си както обикновенно.

Имам едно единствено предложение за теб.
Щом си 100% сигурен в правотата си и смяташ че чуждото мнение не струва пукната пара, що не вземеш да поемеш още един клуб бе?

Но не клуб "рок" където огромна част от посетителите на клубовете се спират, ами примерно клуб "Backstreet boys" или нещо от сорта?
Айде докарай инерес в клуб "Мотоциклетизъм" примерно...
Ще докараш таратанци. Щото хабер си нямаш от мотори.

Просто си уцелил точният клуб с точната публика!
Може да си допринесъл много и да си присъствал на всяка среща...
Но ако не беше ти, щеше да е някой друг.
Пример: (Помисли си кой още е присъствал на повечето ви срещи и кой има ентусизаъм; повтарям ЕНТУСИАСТИ БОЛ!)
Имаш мания за величие и си оставаш комплексар.
Убеден съм че има по-добри кандидати от теб за позицията модератор.

Просто не печелиш нищо от това да псуваш хората и да пускаш безмислени теми. Ако все пак ти доставя удоволствие, желая ти супех.

Не съм присъствал на нито една среща на клуба.
В България ми се налага да се прибирам веднъж на 4 месеца.
Едва ли ще имам време да уважа миропомазаната ти натура с присъствието си.

А относно лафовете...
С патентите сам доста навътре, както в щатите, така отчасти и в БГ.
Мога да ти дам телефона на едно приятелче което ги урежда тия работи.
Врътни му една шайба и си ги патентовай тия твои лафове.
Че като гледам всички българи те крадат и ти използват лафчетата.

Ето ти един пример: Blow me (Welkin Maze™)



Catch me, If you can...

Тема Re: Хахахаха 78нови [re: Hayabusa]  
Автор Welkin MazeМодератор (schizo)
Публикувано27.04.03 03:19



Човече, толкова си свръхнискоинтелигентен, че да му се дореве на човек.
От както си дошъл тука, само държиш речи, дали на мен, дали на Пънка, дали на Йозов, дали на наякой друг.И постоянно си измисляш! Кой въобще е споменавал нещо за модератор. Никой. Олигофренът Hayabusa, като се чудел кви кретенизми пак да напише, дръпнал свободни съчинения за 101-и път. Аз му говоря факти, олигофренчето си бае квото знае, нищо че са свободни съчинения.
Айде да те светна за още някои неща.
Съвсем случайно като ме избираха за модератор доста отдавна, не избраха със 100% от гласовете. Само че не виждам какво общо има модераторската длъжност с това, за което говорим. Ама понеже Hayabusa е много велик и не знае откъде да я подхване, взел та си съчинил цял трактат за модератора.
Още по-случайно, мога да си модерирам из целия дир. Понеже съм непрокопсаник и т.н. Ей така, без да имам "М" след ника си за другите клубове. Така че няма нужда да ставам модератор "официално", на който и да било клуб. И въобще не виждам защо свързваш модерирането с живостта на даден клуб. Явно това ще да е някоя от твоите върховни мисли, които не са за простите люде като мен.
Исус Христос кой е? И къде прочете че хората идвали да ми целуват ръка? Хората идват щото искат да дойдат. Защо някои държат аз да съм там, си е тяхно виждане по въпроса. Предполагам идват, щото им е приятно. Ако за теб приятното е свързано с целуване на ръка, ходи да целуваш някоя, но не моята. Не обичам да ме лигавят разни отрепки.
Интересно как съм уцелил точната публика, като такава почти нямаше когато се появих, но ти вероятно по ги разбираш тия неща (както винаги) - можеш сам да си отговориш, мен не ме интересува и без друго.
Айде по-добре от теб да знам, кой на кои срещи е присъствал и кой колко е ентусиаст, а? Все пак аз съм ходил по срещите, докато ти си целувал ръце и си шибал мотора си, тъй че дори и за твоята свръхпретоварена с гениалности кратуна, би трябвало да е логично това.
Не съм тук да печеля нещо, тук съм именно щото ми е кеф. На теб, като не ти е, прав ти път!
Съвсем случайно, нямах нужда да ми съобщаваш, че не си присъствал на нито една среща на клуба. Жокерче трябва ли ти, да се сетиш защо?
Дори и да имаш време, много те моля, да не ме уважаваш по никакъв начин - не обичам да повръщам.
Интересно що, ти и другият палячо, които постоянно си баете едно и също, сте единствените, които ми използвате лафовете. Хем не ви харесват, хем ги използвате. Напредничави ора, бе! И айде да не се изживяваш като "всички българи". Обидно ми се струва едно келешче да се олицетворява с народа ми по тоя начин. А даже като видя, че номерирах заглавието на постинга и това изкраде. Що не го направи с предния постинг, а? Никаква оригиналност, палячоооу.....!!
И последно: сега разглеждах по-старите теми и кво да видя - още първата ти тема от новото ти появяване - олигофрения. Рокът бил умрял и други щуротии. За тъпотиите, които си написал иначе, няма да коментирам - всеки има право да няма вкус. Само все още не ми е ясно, защо като неколкократно заявяваш, че не те кефи клубът, седиш и сереш в него. Обирай си крушите и ни остави да си тънем в простотия. Ние сме тъпички и без това няма да вденем нищо от лекциите ти. Да не говорим, че не си наясно с основни неща. А свободните съчинения са за уроците по литература. Като казах литература, изключително неграмотен си! Интересно как си успял да си попълниш документите, та да те пуснат зад граница.
А бе мен, доста си назад! Доводите, които привеждаш (то и без тва се случва на високосна) въобще нямат връзка с темата, по която се говори. Мисленето ти е изключително зле, даже трудно бих могъл да нарека мислене шаблончетата, които си говориш от няколко седмици. За логиката ти не ми се говори въобще, че си е направо светотатство да се използва думата "логика" във връзка с теб.
Аре, отивай да лъскаш мотора и ритни 200-300 пъти стената, дано ти олекне малко. Знам, че не е лесно да си тъп, ама едва ли ще поумнееш някога. Така че опитай се да свикнеш и да не подскачаш всеки път като ти кажат що за стока си.
Поне не можа ли да вденеш досега, че аз съм "неуспял непрокопсаник и комплексар"? Не би трябвало да ти е особено приятно, като ти говоря какво мисля за теб. За къв дявол тогава се буташ между шамарите?
И както ти казах и преди: мен доста хора ме познават, много е съмнително някой да си промени мнението за мен от това, което пиша. Докато ти, както си я подкарал, много се съмнявам, че са останали много хора, които да не са видяли, колко си "гениален". Особено с трактата в последния ти постинг за модератора, който няма нищо общо с темата. Много пъти съм казвал, че човек като се изказва за нещо, е хубаво да е поне малко подготвен. Ти откакто си дошъл тук, постоянно четеш лекции дали на мен, дали на някой друг и почти винаги си изключително неподготвен и съвсем ненаясно с нещата, за котио говориш. Щото не става въпрос за зачитане на лично мнение, става въпрос за факти и събития. И щото и двамата с другия палячо дето все от всичко много разбирате, постоянно говорите тъпотии, повечето от които съвсем лесно могат да се проверят че са неверни. Ама вместо да си траете, като не сте наясно с нещо, се бутате между шамарите. Щото твойто е все едно да излезеш на улицата и да почнеш да викаш, че Симеончо не е премиер или че шоколадът се прави от стомана. И като ти кажат, че си луд, ти да измънкаш "ама защо не ми зачитате мнението". Не става така, миличък!
Едва ли нещо ти е влязло в кухата кратуна, ама колкото толкова. Не смятам повече да се занимавам с теб. Лошото на такива като теб е, че колкото и да може да се позабавлява човек с тъпотата им, поради природната си ниска интелигентност, много бързо доскучават. А ти си толкова тъп, че дори и състезание по тъпотия не би успял да спечелиш.
Айде, чао, суитхарт! И да не забравиш да лъснеш моторчето!



Тема Re: Хахахаха 78нови [re: Welkin Maze]  
Автор Hayabusa (GSX1300R)
Публикувано27.04.03 13:57



Овчарю пак запчна с критиката по чужд адрес...
Поне почни с нещо ново...това вече си го писал!
Пак определяш кои хора са тъпи, прости...
Човекът който чете лекции го виждаме кой е.

БЛАГОДАРИМ ТИ ОВЧАРЮ ЧЕ НИ НАСОЧВАШ В ПРАВИЛНИЯТ ПЪТ!
БЕЗ ТЕБ СМЕ ЗАГУБЕНИ!

Овчарю аз ти го написах неколкократно....
...има ли смъсъл да се повтарям, не знам...

Жалко че си се потил да ми отговаряш цял час.
След като прочета първото изрвечение без да се замислям натиснах копченцето за да ти дам отговор.
Трактатите ти никой не ги чете отдавна.
...Четен вестник си какво да ти обяснявам.
За разлика от теб аз съм зает човек и нямам излишно време да чета остатъци от закостенело комунистическо мислене на пикльовци от твоя калибър.

Велик си!
Без теб Дир-а ще умре!
Слава на бог че те е създал!

Щом имаш достатъчно време да даваш такива обемисти отговори...
...Чудя се дали да ти създам малко работа...


Честит великден на всички останали.




Catch me, If you can...

Редактирано от Hayabusa на 27.04.03 13:59.



Тема Re: Kade da si nameria albuma na Def Leppard "Slang" ?нови [re: hipi_d]  
АвторBon Scott (Нерегистриран)
Публикувано30.04.03 07:41



Честит Великден на всички!
Прав(а) си, "hipi_d", Slang e особен и доста слабичък албум. Аз точно затова съм го пропуснал навремето - защото чух за него такива неща тогава и не го купих ( само той ми липсва в колекцията ). Сега вече го имам на МР3-ки.
Какво ще кажеш обаче за последния албум на "Лепард" - "X". Мнооо як, а! "Лепард" са велика банда!


Rock! Rock! Till you drop!
Rock! Rock! Never stop!



P.S. Още веднъж приканвам заяждащите се да престанат с тази грозна полемика!



Тема малееее,нови [re: Welkin Maze]  
Автор Яcминa (възторжена)
Публикувано02.05.03 01:19



ама тук много весело било станало



Тема Re: Kade da si nameria albuma na Def Leppard "Slang" ?нови [re: Bon Scott]  
Автор hipi_d (Rock'N'Roll)
Публикувано03.05.03 21:13



знаеш ли,след Slang спрях да се интересувам ,защото бях адски разочарожана от групата заради която прослушах рок...ще взема да чуя последния им албум:))



Тема Re: Kade da si nameria albuma na Def Leppard "Slang" ?нови [re: Bon Scott]  
Автор hipi_d (Rock'N'Roll)
Публикувано04.05.03 11:49



ми ти кво очакваш от човек с ник Мишо Шамара



Тема Слуша ли...нови [re: hipi_d]  
АвторBon Scott (Нерегистриран)
Публикувано05.05.03 22:26



"Х"? Чуй и предишния им албум - "Euphoria". Той също е много добър!

Rock! Rock! Till you drop!
Rock! Rock! Never stop!


P.S. Симпатична си ми; едно време и аз бях хипи...



Тема Re: Слуша ли...нови [re: Bon Scott]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано06.05.03 14:48



Пич сори, че те прецаках
Объркал съм се
иди на



от там иди на фонотека, зарубежная музика, d, деф лепард ima 9 albuma s ful pesni. Wryzkata e super qka,
are pak sori

...чики на, чики на-на-на

Тема Ура!нови [re: Bon Scott]  
Автор BlackDog (The One'n'Only)
Публикувано10.05.03 12:40



Е, щом печеля - ще се възползвам, няма начин...
Ама сега не съм в С-я, в Пловдив съм, та като се прибера другата седмица, тамън дотогава ще си се регистрирал, та да се разбереме с бележка.
А за дискусията - колкото и да призоваваш, няма да се спрат - то си е въпрос на чест и спортна тръпка




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.