Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:43 02.07.24 
Музикални
   >> Рок
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Търси сенови  
Автор Welkin Maze (Rough Silk)
Публикувано01.02.03 18:05



двукрак, произнасящ членоразделни звуци, бозайник, който да не е гледал "Двете кули", да иска да го гледа на кино и да е в състояние да изтрае присъствието ми.



Тема Re: Търси сенови [re: Welkin Maze]  
Автор indra (macondo)
Публикувано01.02.03 18:53



двукрака съм (макар че разни познати, които са ме виждали да се прибирам след тежки вечери, спорят), произнасям членоразделни звуци, но с ужасно висока скорост, май съм бозайник (ама напоследък не съм бозала), може и да те изтрая - опитът ще покаже...ама държиш ли да са двете кули?

esto no es tan simple como parece


Тема Re: Търси сенови [re: indra]  
Автор Welkin Maze (Rough Silk)
Публикувано01.02.03 19:06



ами да, нали тва беше основната идея. Аз иначе си ги имам и вкъщи сред купища други филми, ама то в Двете кули единственото, заради което вероятно си струва да се гледа, трябва да се гледа на кино, и за това не съм го гледал. Пък понеже повечето народ около мен, вече е направил грешката да го гледа, та за тва викам дано има някой друг, който все още не я е направил, ама има животни в главата и иска да я направи.



Тема Re: Търси сенови [re: Welkin Maze]  
Автор indra (macondo)
Публикувано01.02.03 19:11



проблемът е, че споделиха с мен инфото, че е грешка гледането му и ме заплашиха с избиване на зъб, ако все пак отида
а като не сме на темата - защо не сте в къщата? тъкмо бях решила да намина оттам.

esto no es tan simple como parece


Тема е, един зъб ще го прежалишнови [re: indra]  
Автор Welkin Maze (Rough Silk)
Публикувано01.02.03 19:47



ами, щото тия скатавки тук, се скатават
Аз ако не кажа че ще има среща, другите се ослушват само. От кога си търся заместник, ама на... Пък миналия път 22 души се появиха накрая.
Сега не знаех дали ще съм в София днес, а се оказа че ще съм. Ама явно им е омръзнало четвърта седмица поред да се виждат и така...
Освен отсега да обявим за следващата седмица среща. Пък ако ме няма, тъкмо ще се отбележи прецедент - среща без мен
А за другата седмица и игра-правителите от Блек Сий Студиос трябва да са по-свободни вече.



Тема Re: е, един зъб ще го прежалиш [re: Welkin Maze]  
Автор indra (macondo)
Публикувано01.02.03 19:56



искрено съчувствам на крехките ти рамене, понесли тежестта на организатор. ама все някой трябва да го върши
веднъж и аз да реша да намина - и гледай кво става...

esto no es tan simple como parece


Тема Re: е, един зъб ще го прежалишнови [re: indra]  
Автор Welkin Maze (Rough Silk)
Публикувано01.02.03 20:00



тва кво значи - да се молим следващата седмица да не решиш ли



Тема Re: е, един зъб ще го прежалишнови [re: Welkin Maze]  
Автор indra (macondo)
Публикувано01.02.03 20:01



в интерес на собствената ви безопасност че напоследък разни екземпляри дето не са ме виждали питат ли питат дали хприличам на мъж

esto no es tan simple como parece


Тема Re: е, един зъб ще го прежалишнови [re: indra]  
Автор Welkin Maze (Rough Silk)
Публикувано01.02.03 20:04



тва не го схванах много - мъжете са по-опасни ли, кво ли?



Тема Re: е, един зъб ще го прежалишнови [re: indra]  
Автор reader (bitter)
Публикувано01.02.03 20:04



Ама ти не си ли мъж?

"Човек иска да бъде разбиран, дори и да знае, че не е обичан"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.