Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:55 05.07.24 
Музикални
   >> Рок
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Та за Метлалика, Чалгарика и Металиканови  
Автор Nickname (untitled)
Публикувано19.01.03 11:43



Хвърл една ръкавица в челото на Клер

Клер твърди, че концертът на Металика в бг, бил най-гадният концерт тук. Доводите й:
публиката искала Seek & Destroy, а те не я изсвирили;
концерта бил без сценарий;
вдигали само як джангър;
и не знам си кво още беше...

Та, аз твърдя, че това беше един от най-яките концерти на чужда група тук.
Това че концертът бил без сценарий въобще не е вярно. Друг въпрос е, че ако беше щеше да е сигурно още по-яко. Ама аз досега на чужда група не съм ходил на такъв концерт, който да е без сценарий. Абсолютно всичко беше по сценарий. Даже и издънките на Джеймс. Свириха си точно листа от песни в абсолютно същия ред, както са ги свирили и на предните концерти. Лично аз отидох на концерта, след като разбрах предния ден какво ще свирят.
След това - именно защото всичко е по сценарий, не свириха Сийк & Дистрой. Както не са я свирили и на другите си концерти от турнето. Не съм бил на концерт на чужда група, на който групата да изсвири някоя песен по желание на публиката. Всеки бис си е абсолютно предварително планиран и ако не дай си боже някога се изсвири нещо извънредно, то въобще не се избира по желание на публиката, а по желание на групата. Ако става въпрос на концерта на Гранд Фънк в София, през цялото време (още от преди да е почнал концерта) публиката викаше и припяваше We Are an American Band, ама не я изсвириха. Което не прави концерта тъп и гаден.
Металика свирят траш (нищо, че Караско бил чувал за първи път това). След като свирят траш, ясно че ще е джънгър.
Имаше разни издънки на организаторите, ама за това групата няма никаква вина.

Чакам научно обосновано опровержение или други доказателства за гадостта на концерта....



Тема спор уахихиххахаанови [re: Nickname]  
Автор upu (самживот)
Публикувано19.01.03 12:17



горката Клер... как е могла точно с теб да заспори, то с теб не се спори, ти си прав и точка ... ето => .

никъф спор няма убедена съм!
дори и в повечето случай да не си на верната страна,
но това винаги е въпрос на поглед.
но ти го пропусни това, спор няма! прав си ...
и отново => .


кретенски дир... куку...
ромът да е винаги сам


Тема ама ся нищо не казанови [re: upu]  
Автор Nickname (untitled)
Публикувано19.01.03 12:20



освен да се опита да убедиш себе си в нещо
Напротив - Менуорката стигна точно до обратния на твоя извод и си го отбеляза, като важно откритие в житейския път.



Тема the best concert everнови [re: Nickname]  
Автор yozoff (one and only)
Публикувано20.01.03 00:18



За концерта на Metallica можем да си говорим до втори пришествие. Истината е една. И според мен тук ще се съгласят всички с мен. Този концерт беше най-добрия до момента на чужда група в България. Metallica показаха, че са професионалисти от висока класа. За сценария на концерта се съмнявам, че е липсвал. А това, че на някои им се е сторило, че няма такъв, просто показва колко добри са били на сцената и са свирили от душа. Нещо, което на мен ми направи впечатление, е, че те се стараеха да говорят така, че английски-неговорещата публика да разбере за какво става дума и да е участник в концерта а не прост наблюдател. Докато Monster Magnet бяха на сцената вокала им си плямпаше нещо само дето никой нищо не му разбираше. За другите детайли и сами знаете.
Това е от мен, Смийгъл мисля че те подкрепих добре и обстойно

Хайде чакам сега да започнете и с мене да спорите, но и с мен е като с Ника, когато става дума за очевадни неща.



Тема закачканови [re: Nickname]  
Автор yozoff (one and only)
Публикувано20.01.03 02:20



my gadje was a witch
she was burned alive,
she was little bitch,
but I am pich !



Тема Re: Та за Метлалика, Чалгарика и Металиканови [re: Nickname]  
Автор Aтилa ()
Публикувано20.01.03 04:07



Кои са тия Металиса бре? Аз тях за група не ги харча.

Хе, хе. За толкоз години най- после да свирят що годе добре на живо и вече хората ще умрат от щастие. Ми мн. ясно. Те професионалистите свирят почти винаги по сценарий. Само кофти дето Металиса мн. късно се опитаха да просвирят... Ама при техните дадености това си е направо велико постижение. Ха, ха били изритали Дейв Мъстейн. Та той сам си е избягал от тях. Я чуйте Мегадет на живо пък тогава приказвайте.

А относно това дето концерта в България бил от най- яките сигурно е така по отношение посещаемост само. Вий май не сте били на Стив Вай. Само на тоя концерт беше всичко както трябва! Страхотно ШОУ+кристален звук!!!

Ха, ха. Кога са идвали Grand Funk Railroad в България? То по тая логика и Лед Цепелин са идвали бре! Концерта беше на Mark Farner и мн. ясно що не изсвири We Are an American Band. Щото е писана от барабаниста Don Brewer.

И где е казано, че щом е траш тр. да е джангър?



Тема ся да те разнищвам ред по ред ли...нови [re: Aтилa]  
Автор Nickname (untitled)
Публикувано20.01.03 04:49



Кои са тия Металиса бре? Аз тях за група не ги харча.

- Ами ако не се лъжа беше завод за сирене. Така че въпросът не е "кои", а "какво".



Хе, хе. За толкоз години най- после да свирят що годе добре на живо и вече хората ще умрат от щастие. Ми мн. ясно. Те професионалистите свирят почти винаги по сценарий. Само кофти дето Металиса мн. късно се опитаха да просвирят... Ама при техните дадености това си е направо велико постижение.

- Не виждам да съм взел да умирам от щастие, но щом ти го виждаш. това че казвам, че кнцертът не е бил гаден, е доста далеч от умирането от щастие. За сценария - не виждам да казваш нещо по-различно от мен.



Ха, ха били изритали Дейв Мъстейн. Та той сам си е избягал от тях. Я чуйте
Мегадет на живо пък тогава приказвайте.

- Кога си слушал Мегадет на живо? И съм почти сигурен, че са го изгонили, макар че това въобще не е предмет на разговора. И може би точната дума не е изгонване. И Мегадет са доста по-зле от Металика. Много по-еднообразни и скучни. И Дейв хич не е цвете за мирисане.



А относно това дето концерта в България бил от най- яките сигурно е така по отношение посещаемост само. Вий май не сте били на Стив Вай. Само на тоя концерт беше всичко както трябва! Страхотно ШОУ+кристален звук!!!

- Аз не съм твърдял че е бил от най-яките, ама не съм твърдял и обратното. И тва дето го разправяш в тия редове за Вай, пак няма никаква връзка с темата.



Ха, ха. Кога са идвали Grand Funk Railroad в България? То по тая логика и Лед Цепелин са идвали бре! Концерта беше на Mark Farner и мн. ясно що не изсвири We Are an American Band. Щото е писана от барабаниста Don Brewer.

- И как тогава Мейдън и Пол Ди Ано свирят едни и същи песни на Мейдън по концертите си? Не са я изсвирили, щото е са я планирали да я свирят. Иначе никой не може да им каже нещо за живото изпълнение. И аз не знам да си писал парчета на Цепелин, ама сте ги свирили на концерти, нали?
Тъй че тва пак няма нищо общо. А, че концерта беше на Марк си е ясно и си мислех, че все някой ще се заяде, ама го оставих така нарочно. Иначе по същото време, ако не се лъжа, Гранд Фънк имаха паралелно турне някъде.



И где е казано, че щом е траш тр. да е джангър?

- Ами какво е? Той самият стил го изисква. Да не очакваш да звучи като Лили Иванова?



Тема Re: ся да те разнищвам ред по ред ли...нови [re: Nickname]  
Автор Aтилa ()
Публикувано20.01.03 08:46



Не каза за концерта, че не бил гаден, а че бил от най- яките, правени в България. Защо Вай да няма нищо общо с темата тогава? Ами кои са другите яки?

Тук там съм чувал по нещо на Мегадет и даже на живо. Миналата седмица даже ти ми прати диск с техни изпълнения на концерт. И как тъй са по- еднообразни и скучни? Защото не са комерсиални като Металиса и защото са по- добри музиканти ли?

Не бях на концерта на Килърс в София и не знам Пол Ди Ано какво е изпълнил от репертоара на Мейдън.

Ха- Като се замисля съм свирил кавъри на Цепелин, ама по клубове/кръчми/, не на концерти и то щото ми прави кеф. Само дето тук наистина сравнение не може да има.


Ами момчетата от Металиса звучат доста изчистено и семпло даже на студийни записи/особено последните албуми, дето ги направиха популярни и по дискотеките/, пък на концерт наистина го докарват добре на джангър. Що така не знам? Нещо не умеят звук да правят ли? Що ли?... Аз не разбирам. Те организаторите сигурно са виновни...



Тема Re: ся да те разнищвам ред по ред ли...нови [re: Nickname]  
Автор Beжлив Лaвaндyл (познат)
Публикувано20.01.03 08:54



ти пък какво имаш против баба Лили?!



Тема Re: ама ся нищо не казанови [re: Nickname]  
Автор manowarkata (непознат )
Публикувано20.01.03 10:10



Do kakav izvod sam stignala 6toto az maj ne pomnq :PPPP???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.