Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:17 22.06.24 
Музикални
   >> Рок
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Vasheto mnenieнови  
АвторAriel (Нерегистриран)
Публикувано31.10.02 03:55



"90-te dadoha na sveta samo edna velika grupa - Nirvana."

Saglasni li ste s tova, i ako ne - zashto. A samiat bih slojil do tiah i Radiohead, no znam che nikoi niama da se saglasi

A 80-te dadoha...abe da ne kazvam Depeche Mode, ama mai tova e.

I ne psuvaite pls




Тема Re: Vasheto mnenieнови [re: Ariel]  
Автор Bgpunk (супер тъжник)
Публикувано31.10.02 09:41



хм..пълна глупост
музиката е като море
виждаш върховете на вълните
но под тях има тонове вода
а горе е само пяната и мръсотията...


Това е всичко,не питайте защо!

Тема Моето мнениенови [re: Ariel]  
Автор Бarepa ()
Публикувано31.10.02 11:31



Последната година на свястната музика е нправена през 1988. Последните свестни албуми:
"And Justice for All' /Metallica
"Operation:Mindcrime" Queensriche
90-т не дадоха нищо стойностно, а първото десетилетие е под всякаква критика. Вижте Металика, ха-ха, пълни карикатури на самите себе си.
Изключението на 90-те е Робърт Плант "Faith of Nations".
След 1990 г. музиката се превърна в пълна боза и ташак.
А за Нирвана- много шум за нищо. Музика- пълна нула, текстове- подобни на музиката (няма никаква поезия). Пълно е с депресари, които изтъкват собствената си депресия в най-черни краски. Или с негра, дето "прославят" живота в гетото. Сещам се и за Офспринг, баси малоумната група, човек го е срам да го определи като нещо общо с рока.
А за техното, май не му е мястото тука.
П.П. Приемете това като мое лично мнение на 28 годишно хипи. Предварително се извинявам на любителите на Нирвана и Офспринг.



Тема Re: Vasheto mnenieнови [re: Ariel]  
Автор Highway Star (цвят лилав)
Публикувано31.10.02 11:35



хаха,Ариелчо,малко четеш,бе,кви велики групи,кви пет лева1
Ако Нирвана е най-великата група на 90-те,тогава аз съм третия български космонавт.Слушай сърцето си,остави ги скапаните журналисти кво пишат1



Тема Re: Vasheto mnenieнови [re: Highway Star]  
Автор Aнaл-o-kвиcт (говори с гза си)
Публикувано31.10.02 11:57



Аре аз ще съм 4-ят тогава...

Ground control to Major Tom...
take your protein pill and put your helmet on

Тръц - Пръц


Тема Re: Vasheto mnenieнови [re: Ariel]  
Автор o2 (maniac)
Публикувано31.10.02 11:59



според мен това са пълни глупости. цанибъл цорпс форевър



Тема Re: Vasheto mnenieнови [re: Ariel]  
Автор Nickname (God)
Публикувано31.10.02 13:23



ако трева да сме точни, аз като всичкопомнещ да кажа :)))
това беше мнение на Круизъра. Ама беше преди доста време, откъде го изкопа? Сигурно е вече в архива.
Иначе мен Нирвана не ме кефят. А, 80-те са доста по-добри от 90-те. Е, не колкото 60-те и 70-те по великост, ама то и почти нищо велико не е останало за правене. :)))



Тема към питащия и отговарящитенови [re: Ariel]  
Авторkatia (Нерегистриран)
Публикувано31.10.02 13:29



Въпрос на вътрешно усещане, аз мислех музиката от 90, особени II половина на десетил. не ме кефи, щото остарявам и си предпочитам 70 и чат-пат 80,60 дори, ама май е обективна тенденция новите течения нещо...всъщност като нищо, ако продължава в същия дух, скоро няма да слушаме музика, а някава комбинация от звуци, пяна и боза, дразнещи слуха.Дано да не съм права и така да ми се чини само, нали е лично мнение.Извинявам се, ако съм засегнала някои млад фен на съвременната музика, знам, яе всяко поколение си върви със своята музика, така, че както аз не въздишах по стари градски песни, така и на не мога да карам някои тинейджър, който си пада по Еминем или Мишо шамара, или пък техно/текно/ да хареса Елвис Пресли или Бийтълс/Всъщност и аз не съм голям фен на Елвис



Тема Re: към питащия и отговарящитенови [re: katia]  
Автор Nickname (God)
Публикувано31.10.02 14:28



а трябва



Тема Абе тука...нови [re: Nickname]  
Автор Бarepa ()
Публикувано31.10.02 16:09



Абе мислех, че само аз съм "консерва" по отношение на музиката, а се оказахме вече трима- никнейм, Катя и аз. Що не взема да ви забера някой път да погледаме малко старини на моя компютър, а? Имам Флойд, Пърпъл, Лед Цепелин, а от днес и Доорс. И Енимълс имам, и Джими Хендикс, ех. А ако някой има видео да се обади да домъкна Крийм, концерт в Роял Албърт хол от 1968 г.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.