Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:43 05.07.24 
Музикални
   >> Рок
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Platypus, Explorer's Club, Warmen и други - Викнови  
Автор NicknameМодератор (God)
Публикувано05.03.02 15:12



Вик, значи това - Platypus '00 - Ice Cycles - го имам на мп3с само. Ако искаш мога да го направя на CDr, но ще е правено от мп3ци. :))
Иначе като си такъв фен на Dream Theater странични проекти имам и други неща - примерно на
Jordan Rudess някакви албуми
Explorer's Club - участват трима от ДТ, Terry Bozzio, Billy Sheehan, Trent Gardner, някой от Роял Хънт и още 10-тина маймуни
и други неща сигурно имам, свързани с ДТ, ама сега не се сещам :))

а пък на Warmen им чух двата албума, които имам съвсем скоро и звучат доста добре. Приличат на Planet X, DT, Stratovarius и ей такива неща. Не знам кой участва - може и да има някои известни люде :) Повечето парчета са инструментали, което според мен е по-добре за такъв тип музика - вокалите в повечето подобни случаи само развалят всичко :)))

______

"Everyday I break my own personal record for consecutive days without dying."


Тема Re: Platypus, Explorer's Club, Warmen и други - Викнови [re: Nickname]  
Автор Vik~ ()
Публикувано05.03.02 15:33



Yes... absolutno sam saglasen s teb che v povecheto sluchai tazi muzika e dobre da bude instrumentalna az Explorers club go imam ot dosta vreme pone tri godini ama drugoto ne mi e izvestno - Warmen- kaji nekvi imena i da ti kaja mi se iska i nego da mi zapishesh ama ia mi kaji nali niama problem s kachestvoto na zvuka kato si gi transkribiral i vsushtnost mojesh li da gi transkribirash....
i da te svetna otivash v site mega-search.net i tam si svaliash direktno oblojki na albumi za cd real size front i back ima dosta imena... da ti kaja az lichno pone 5-6 sam si razpechatval ot tam ta kaji i az s kakvo da se otsramia
Vik



Тема Chroma Key i Mumuzlerнови [re: Nickname]  
Автор ArthurDent (42)
Публикувано05.03.02 15:36



Мога да добавя в каталога на ДТ разклоненията 2 албума на Chromma Key и 2 на Mumuzler, но пак на мп3-та

Усмихни се - утре ще е по-зле !!!


Тема Re: Chroma Key i Mumuzlerнови [re: ArthurDent]  
Автор Vik~ ()
Публикувано05.03.02 15:41



Bratko Dent shte te prashtam na dentist ia si vij pak imeto na grupata na vokalistcheto na DT che neshto malko si se oburkal ...inache asistenciata ti se priema
Vik



Тема Re: Platypus, Explorer's Club, Warmen и други - Викнови [re: Vik~]  
Автор NicknameМодератор (God)
Публикувано05.03.02 15:53



Ами няма никакъв проблем да ги обърна от мп3с на Аудио Cd - ама ако имаш много много чувствително ухо, може да усетиш някаква разлика :) Но между другото известна част от ЦДтата на Славейков изродите там ги правят също от мп3та!!!!
Та ако искаш няма проблем да ти запиша каквото кажеш... Ама нямам принтер и обложките най-вероятно сам ще трябва да си ги направиш :)
А пък тоя сайт, аи някои други интересни и свързани с музиката, що не го напишеш в темата най-горе - за линковете с кратко описание на всеки линк, а пък аз после ще ги преместя при другите...
А в Warmen не знам кой участва - трябва да проверя - може и да няма никой известен - ама на мен доста ми хареса :))

______

"Everyday I break my own personal record for consecutive days without dying."


Тема Re: Chroma Key i Mumuzlerнови [re: ArthurDent]  
Автор NicknameМодератор (God)
Публикувано05.03.02 15:58



не беше ли Mull Muzler

______

"Everyday I break my own personal record for consecutive days without dying."


Тема Re: Chroma Key i Mumuzlerнови [re: Vik~]  
Автор ArthurDent (42)
Публикувано05.03.02 15:59



ОК. Прав си - забележката се приема . Просто сега ми пуши малко главата и на бързо успях да сгафя

Усмихни се - утре ще е по-зле !!!


Тема Re: Chroma Key i Mumuzlerнови [re: Nickname]  
Автор Vik~ ()
Публикувано05.03.02 16:34



taka taka dori e sliato ama neise kaji za tezi neshta deto te pitah
Vik



Тема Re: Chroma Key i Mumuzlerнови [re: Vik~]  
Автор NicknameМодератор (God)
Публикувано06.03.02 02:09



ами аз по-горе в темата нали ти отговорих...
или за нещо друго имаш предвид

______

"Everyday I break my own personal record for consecutive days without dying."


Тема Liquid Tension Experimentнови [re: Nickname]  
Автор Satriani (играч)
Публикувано06.03.02 09:02



на някой ако му трябват Liquid Tension Experiment да свирка

Has God Made Man or Man Made God?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.