Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:27 06.10.24 
Музикални
   >> Рок
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Ми ... за рока 3нови  
Автор Nickname (God)
Публикувано21.01.02 22:24



Нашата любима тема "Ми ... за рока" много бързо расте и вече е на три годинки (по-правилно би било да е на 2, ама за да не се бъркаме - нека да са 3 :))) С тия темпове след някоя човешка година ще ни и задмине даже Понеже предната тема вече е позавършена и понаедряла, е време за тая. Пък най-вече, се чудех къде да си пусна следващия постинг

И така - III рунд - действайте! Само да няма много кръв, че после някой ще трябва да чисти



Тема Re: С пускането на тази теманови [re: Nickname]  
Автор Nickname (God)
Публикувано21.01.02 22:29



вече имаме три страници с теми в клуба! Е, третата е току що начената, но и това е нещо :)))
Кажете кога ще го полеем



Тема Re: С пускането на тази теманови [re: Nickname]  
Автор Paнoбyдничe (поспаланче)
Публикувано21.01.02 22:36



на теб май ти се е усладило
я кажи - всичко ли беше налице? бира, ..., и рок енд рол?
само питам

Искам пак да съм малка хлапачка
до полата на мама да плачкам...


Тема Re: Renaissanceнови [re: Nickname]  
Автор Nickname (God)
Публикувано21.01.02 22:48



Cruiser, ето малко инфо...
Понеже взех и другите четири албума, за които говорих, та се сетих да ти постна, какво пише на една от обложките :))))
Jim McCarty и Keith Relf след напускането (по-скоро разпадането) на Yardbirds правят групата Together, която наскоро след това става Renaissance. И там е и сестрата на втория - Jane Relf. И разни други деца също допълват състава. :))
Обаче в тоя състав правят само два албума - Renaissance и Illusion.
За Prologue, който би трябвало да им е трети, вече няма никой от тях, което ми се вижда малко странно - обикновено остава поне един от първоначалните музиканти.
От там нататък вокалка е Annie Haslam. Всички останали музиканти също са други.
Така че Ocean Gipsy в Scheherazade And Other Stories всъщност я пее не Jane, а Annie!
И повечето им текстове (че донякъде и музика) ги пише външен човек (като добрите, стари соц. групи :))) Mike Dunford, който всъщност не винаги го има в line-up-a на албумите (но го има все пак на някои) пишел музиката и я пращал на Betty Thatches по пощата, която живеела не знам си къде, да пише текстове :)))
Иначе и 6-те албума изглеждат добри - кой повече, кой по-малко. На повърхностно първо слушане :))) И доколкото разбрах имат, освен тези 6, май още 5-6 други.
Айде стига толкова, че пак ще ми се скапе нета :( Днес ми се е скапал около 20 пъти...



Тема Re: кой, къде, коганови [re: Paнoбyдничe]  
Автор Nickname (God)
Публикувано21.01.02 22:50



какво, защо, как



Тема Re: минови [re: Nickname]  
Автор Paнoбyдничe (поспаланче)
Публикувано21.01.02 23:00



де да знам - аз имам "извинено" (:Р) отсъствие, но вродената ми любознателност ме кара да задавам разни безобразни въпроси

Искам пак да съм малка хлапачка
до полата на мама да плачкам...


Тема Re: Ми ... за рока 3нови [re: Nickname]  
Автор Bgpunk (Bulgarski punk)
Публикувано22.01.02 00:11



aha,ljubimi temi i hora zaedno
kakva po goliama predostavka za edna goliama skuka???


PUNK'S NOT DREAD!
http://mail.dir.bg/~lavrentiiberia/CDrporuchky.txt
Contact:098439532


Тема Re: Ми ... за рока 3нови [re: Nickname]  
Авторsinner (Нерегистриран)
Публикувано22.01.02 00:42



Hi to All
cjal den cheta i ne moga da vi stigna... az maj potanah na osmi dekemvri ne trjabvashe taka da se sluchi....pone beshe hubavo
razbiram che e imalo i sresta pjahte li "ako umra il zagina" ili beshe pensionersko i samo si razmenjahte razpechatki ot lichnite fonoteki



Тема Re: Амиииинови [re: Bgpunk]  
Автор Nickname (God)
Публикувано22.01.02 01:27



Bgpunk-a



Тема Re: Hi и на теб!нови [re: sinner]  
Автор Nickname (God)
Публикувано22.01.02 01:32



Радвам се, че изплува
Ами пяхме само "Омайна лунна нощ е" и компания




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.