Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:31 04.07.24 
Музикални
   >> Рок
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ич не се и срамувай, майнанови [re: Bgpunk]  
Автор Cruiser (рокаджия)
Публикувано07.01.02 12:52



За Renaissnce си в грешка. Бях им чул редица неща доста отдавна - някъде към '92-93, после в един бурен купонаджийски период дори сварих да си запиша Пролога и Шехерезадата им, но отпътуваха надолу по канала. Кой ми ги сви, не знам, на човекът с вкус ще да е бил



Тема Амчи как !нови [re: Bgpunk]  
Автор Cruiser (рокаджия)
Публикувано07.01.02 12:56



Дори и не крещях докато се клепах, а пеех :

"За Москва и за мира
не е страшно да умра.
Москва е наша столица,
на столици соколица ... "



Тема Re: Ич не се и срамувай, майнанови [re: Cruiser]  
Автор Bgpunk (Bulgarski punk)
Публикувано07.01.02 17:16



dali sus strashna sila ne si e vrutnal otgore Rusy Rusev??:)))
a ty chu li onova bezimenno CDr che sus vtoryat track??:)) i VLADO SPASSOV i JOLO DENEV vutre


PUNK'S NOT DREAD!
http://mail.dir.bg/~lavrentiiberia/CDrporuchky.txt
Contact:098439532


Тема Re: Амчи как !нови [re: Cruiser]  
Автор Bgpunk (Bulgarski punk)
Публикувано07.01.02 17:18



useshtam te pulen s revizionizum kum starite rukovodstva :))


PUNK'S NOT DREAD!
http://mail.dir.bg/~lavrentiiberia/CDrporuchky.txt
Contact:098439532


Тема Re: Честита Нова Година!нови [re: Nickname]  
Автор Cтepн (любопитко)
Публикувано07.01.02 18:04



Има,има, само трябва да имаш малко повече търпение и да си подбереш версията; вярно,че масово са на 128 квс, но и почти всичко го има и на 192, а не малко неща и на 256, ако имаш време и търпение да го сваляш. Вярно е,че има и много незавършени докрай парчета, но като в режим да си подбираш качеството,то и времетраенето се показва И продължавам да упорствам,че само там намерих неща, които никаде не се появяваха, да не изреждам, но къде би открил ВВС-версия на Джулия дрийм, или изключително рядка акустична версия на Мъни, или концертно изпълнение на Тайм с Фиш, или невлезли в албуми и буутлег неща на Барет? Вярно,че са все маниашки неща, ама като съм маниак на Флойд

Не е малко, никак не е яла, та затова....

"Всъщност мн.малко неща има,които наистина са невъзможни",мислеше сиАлиса


Тема Re: ти защо си мислишнови [re: Bgpunk]  
Автор Nickname (God)
Публикувано07.01.02 18:23



че не съм?!?!?



Тема Re: Честита Нова Година!нови [re: Cтepн]  
Автор Nickname (God)
Публикувано07.01.02 18:30



нямам нерви да си подбирам - аз в такива индустриални количества дето си записвам мп3ици съвсем ще загазя ако почна да се ровя в аудиогалакси по 5 часа за всяка песен

Ами крайно време е да яде. Още е малка - може да й окаже добро въздействие



Тема Re: Искам инфо занови [re: Cruiser]  
Автор Nickname (God)
Публикувано07.01.02 18:44



Renaissance, че се продават 6 техни албума! И дали ще ми харесат? :)))
(И аз бях чувал за нещо общо с Найтуиш.)



Тема Ами, може би Prologue ...нови [re: Nickname]  
Автор Cruiser (рокаджия)
Публикувано07.01.02 20:03



... е прекрасен ... пролог към творчеството им :-)))

Започни например с този албум, той си е вече като завършена приказка. По принцип Renaissance оставят едно усещане за някакъв цикъл от предания, разказани със средствата на прогресив рока, а не толкова за профи артефакт. Не са от тежкия ешелон на прогресива, определено са по-ефирни. Баладична банда, в която роля играе предишната фолк-закалка на Jane Relph и съзерцателните етюди на флейта, обой, много деликатни струнни инструменти и класически клавирни схеми. Според мен са повлияни най-вече от двете водещи формации на британския фолк-прогресив - Sandy Deny & The Strawbs и Fairport Convention. Особено от първите. Но при Renaissnce психеделикът е доста поизчистен. Джейн определено напомня на Сънди Дени, но тембърът й не е толкова драматичен. Няма мощта на Таря, но е доста по-пастелна като интонация, навява повече пасторални пейзажи и по-малко хелоуински моменти. Може и да не те грабнe от самото начало, знам ли ... :-)))

В Prologue e например оригиналът на Ocean Gypsy (of the Moon), който за първи път го чух в изпълнение на Ричи Блекморската изгора - Гладис Найт, а после пък - от Сара Брайтман. Това ти го казвам като подла зарибявка



Тема А аз усещам,нови [re: Bgpunk]  
Автор Cruiser (рокаджия)
Публикувано07.01.02 20:45



че не разпознаваш цитати от любимия ти Ерофеев




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.