Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:28 16.06.24 
Автомобили
   >> Renault
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Vypros R19нови  
Автор georgesl (непознат)
Публикувано21.01.04 15:05



Hi!

Doide vremeto da kupuvame kola na sestra mi.... i tq si haresa R19.
Kolata e 95g, 1.7i dvigatel, he4bek, kilometraja e 155k. ama ne mi se struva realno.

Obqvili sa i cena 5000lv. - na men mi se struva malko mnojko... kakvo 6te kajete?

Pomognete mi kakvo da i gledam kato otida da q vidq - po oka4vaneto, dvg, ili i az ne znam kakvo....

Pitam taka, 6toto dosega ne sym se sblyskval s frenska kola - az karam Nissan Primera...

Blagodarq predvaritelno!!!



Тема Re: Vypros R19 [re: georgesl]  
Автор achko (...)
Публикувано21.01.04 15:12



oka4vane i dvg nai-dobre da gi gleda maistor
pregled na hodova 4ast ti e 5 leva >>> kolko drusa traka i tn e mnogo otnositelno kato napravi6 edno probno kryg4e >>> kato q vdignat na podemnika e drugo

6tom sa q obqvili za 5 000 sigurno e dobre izglejda6t ekzemplqr ama si e skypo >>> pazari se



Тема Re: Vypros R19нови [re: georgesl]  
Авторddd (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 16:27



Ako si ot sofija mojesh da otidesh v Dodocar da ti ja pregledad(obiknowenno ne zimat pari za pregleda) i shte ti kajat kakwo ima za oprawjane, i kolko shte ti struva.
tel. 9712454



Тема Re: Vypros R19нови [re: ddd]  
Авторgeorgesl (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 16:46



kyde e tozi serviz??



Тема Re: Vypros R19нови [re: georgesl]  
Автор VladoR (любител)
Публикувано21.01.04 17:27



За тези пари трябва да е 1.7 мултипойнт (защото има и монопойнт) с доста екстри, перфектен външен вид и много добро общо техн. състояние. И пак средностатистически са му с една идея множко.

Особености в сравнение с "нормалните" автомобили:
1. Двигателят не се захваща с тампони за купето, а за едно магаре (междинна рамка). Магарето от своя страна е захванато с тампони за купето. Огледай за ръжда рамката за корозия особено в точките на свързването и към купето. Имай впредвид, че корозия на калник и корозия на носеща част не е едно и също.
2. Задният мост е на торсиони. Ако задницата не стои странно и не потропва -нямаш причина за особено притеснение.

За друга информация виж статиите за модела във www.mobile.bg

Успех



Тема Re: Vypros R19нови [re: georgesl]  
Авторddd (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 17:34



Sporten komplekt CSKA, 4-ti km, hokejnoto igrishte



Тема Re: Vypros R19нови [re: VladoR]  
Автор Zois (Universal)
Публикувано21.01.04 17:42



Владо, точка 1 не се ли отнася за Рено 21 ???
При 19-ките липсва този проблем с прословутото "магаре".

Да намериш решение ... в движение.


Тема Re: Vypros R19нови [re: Zois]  
Автор VladoR (любител)
Публикувано21.01.04 18:02



За 21-ца и Clio съм сигурен, за 19-ка само предполагам, но не вчрвам да е по-различно. Довечера ще направя справка в домашната библиотека.



Тема Re: Vypros R19 [re: georgesl]  
Авторmaniaka (Нерегистриран)
Публикувано22.01.04 01:23



I az karam 19 no i sam strasho dovolen no za tezi pari moge da se vzeme mnogo po hubava kola ot 19.edni moj komshii si kupiha sahtata 19 predi 3-4 dena 94 god.perfektna 3700 lv.i to nov vnos.Mnogo sa parite mnogo sa



Тема Re: Vypros R19 [re: Zois]  
Автор VladoR (любител)
Публикувано22.01.04 08:25



Домашната ми библиотека "каза", че положението е същото. За проектирането на рамката на двигателя на 19-та е заимствана идеята от появилата се 3 години по-рано на пазара 21-ца.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.