Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:34 19.05.24 
Автомобили
   >> Renault
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Гражданска отговорностнови  
АвторTiete (Нерегистриран)
Публикувано28.11.03 15:26



Тази тема е продиктувана от днешната статия в часовете. Наближава момента за гражданската отговорност. Как ще избираме застваховател?
Засега моето мнение е за ДЗИ. Правят безплатен преглед хората. В смисъл спестяваш 25 лв.
Давайте предложения подплатени с аргументи.

П.П. едно плюс едно е между нула и две



Тема Re: Гражданска отговорностнови [re: Tiete]  
Автор JoroT ()
Публикувано28.11.03 16:28



Takova neshto kato bezplaten obiad niama :)) taka e i za bezplatnia pregled. Minalata godina biah zastrahovan v Bulstrad i imah pravo na taka narechenia "bezplaten pregled" Reshih i az da spestia 20 leva, no kato otidoh se okaza che triabva da platia 10 leva niakava si zaduljitelna taksa, hybavo syglasih se. Zakachiha mi analizatora za gazovete kazaha che ne sa v normite da hodia da si ia opravia i da se vurna. Estestveno ne se vurnah dadoh 20 leva i si minah na pregled v edno servizche.



Тема Е, ти какво очакваш?!нови [re: JoroT]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано28.11.03 18:12



Щом си даваш парите, естествено, че ще минеш преглед и с каруца, то е елементарно, но целокупния български народ е все по-умен и по-умен, и си мисли, че всички други се опитват да го прекарат, та затова ти се струва, че безплатен обяд няма!!!
Като отидеш на безплатен преглед, хората ти казват, какво не ти е наред, а не гледат да ти вземат парите и да те отпратят, сещаш ли се, защото на тях и така, и така има плаща застрахователната компания, няма смисъл да те гонят?!
Друг е въпроса, че в цената на задължителната застраховка Гражданска отговорност е включена печалба за компанията, но тя варира приблизително еднаква за всички компаний и всяка си преценява какви отстъпки и преференций да предостави на клиентите си!!!
Аз работя с Алианц, Армеец, БулИнс, Булстрад, Витоша и Евроинс, и мога да ти кажа, че при който и да си направиш Гражданската отговорност ще получиш някакъв бонус изразен в различни предимства - безплатен преглед, карта за горива, отстъпка за каско, имуществена застраховка и т.н., така, че не мисли, как застрахователите само гледат да ти вземат парите, защото много грешиш, както и повечето ни съграждани, особено, ако не е нещо задължително като Гражданската отговорност!!!

П.П.
Обади ми се, ако желаеш, мога да те консултирам и да те насоча към най-удачната за теб компания!!!


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Е, ти какво очакваш?!нови [re: |Kyky|]  
Авторchamade (Нерегистриран)
Публикувано28.11.03 20:36



Аз тази година застраховах във Витоша.Бонуса беше безплатен преглед в сервиз Пежо.Всичко мина нормално и не ми вземаха и стотинка.



Тема Re: Гражданска отговорностнови [re: Tiete]  
Авторpeshi_schumi (Нерегистриран)
Публикувано01.12.03 21:45



днес по едно радио 4ух за реклама на гражданска отговорност в Общинска застрахователна компания. Даваха следните префиренции: отстъпка при преглед, отстъпка при зареждане в лукоил и еко петролеум и което най ме озада4и забележете, карта с 240 безплатни минути за м-тел!!!
някой чувал ли е тази реклама или евентуално да знае пове4е подробности!



Тема Естествено!!!нови [re: peshi_schumi]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано01.12.03 22:17



Това е една кампания съвместно с "Европейска програма за подпомагане на бизнеса" известна още като "EB-CARD", която обединява "МТел", "Лукойл", "ЕкоПетролиум" и "ОЗК" и така се получава този стартов рекламен пакет, който изглежда така примамлив!!!
Аз продавам И това
Проблема е, че в момента, между "МТел" и "ОЗК" има разногласия, които са в процес на изглаждане, точно заради тези карти с безплатни минути!!!
Ако те интересува нещо повече пиши ми в ICQ


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Гражданска отговорностнови [re: peshi_schumi]  
АвторTiete (Нерегистриран)
Публикувано02.12.03 10:14



Според мен тези безплатни минути изобщо не са безплатни. Не казвам, че безплатен обяд няма. Защото техническия преглед могат да си го позволят застрахователите.
Сега за "безплатните" минути. 240-те минути някак си много точно се делят на 12. Което ме навежда на мисълта, че това са по 20 мин. на месец за една година. А как Мтел ще те вържат за една година със себе си? - С основната програма. Или плащаш 18 лева такса и ползваш 20 "безплатни" минути.
А какви са отстъпките в ЛукОЙЛ и ЕКО петролеум. Ако бензина 95 ми се връзва на 1,26 то няма разлика от цената в бензиностанциите на петрол.
Все пак ще ми е на сметка ако успея да мина технически преглед аванта.



Тема Re: Гражданска отговорностнови [re: Tiete]  
Автор gargamelF1 ()
Публикувано02.12.03 13:28



Би могло да е, ако вече си абонат на Мтел да ти дават тези 240 мин



Тема Значи!!!нови [re: gargamelF1]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано02.12.03 15:04



Тези пакети които предлага "ОЗК" са за отстъпка от 3,3ст./л. в "ЕкоПетролиум" и 3ст./л. в "Лукойл", също така, ако не се лъжа от "МТел" получавате безплатна SIM карта с 240 безплатни минути за 1 година, както и редовното за всички компний безплатен ГТП
Разликата е там, че тези преференций са за двете доброволни нива, а не за задължителното ниво на застраховане!!!


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Значи!!!нови [re: |Kyky|]  
Автор gargamelF1 ()
Публикувано02.12.03 20:39



Хм, че то почти няма значение. Миналата година във Витоша разликата между задължителното и 1-во доброволно ниво беше 2 лв.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.