Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:34 20.09.24 
Автомобили
   >> Renault
*Кратък преглед

Тема Случка в данъчнотонови  
Авторchamade (Нерегистриран)
Публикувано27.08.03 10:37



Здравейте колеги, искам накратко да ви разкажа какво ми се случи вчера. Значи и аз като примерен гражданин най-накрая се наканих да си платя данъка на колата и отивам в данъчното. Казвам на служителката за какво съм дошъл,тя ми иска ЕГН-то и хоп..........изненада.Най-безцеремонно ми заявява,че дължа сумата от 10 000/десет хиляди/ и нещо си лева,след което направо щях да падна от коня,а хората от опашката ме гледаха като голям камък.След това служителката се усети и ме пита: "Нали за лека кола става въпрос",а след отговора ми и кратко търсене из компютъра се оказа,че е сгрешен тонажа при въвеждане на данните.На запитването дали може тази грешка да се поправи ми отговориха да намина следващата седмица понеже сега се местели в друга сграда и нямали връзка със сървъра.И така това е моята история,а другата седмица отивам на битка с бюрократите.
Ако на някой от вас се е случило нещо подобно нека пише два реда,а на мен ми идва да




Тема Re: Случка в данъчното [re: chamade]  
Автор achko (the little one)
Публикувано27.08.03 12:49



spoko
6te te razkarvat kato lud sq...
tree si gaden aroganten i typ ama tolkova mnogo 4e i na dany4nite da ne im se zanimavam s teb

uspeh




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.