Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:40 20.09.24 
Автомобили
   >> Renault
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Шум от радиаторчето.нови  
Автор DanailP (добро ренде)
Публикувано27.01.03 08:18



Сутрин като е студено и запаля няколко секунди след като тръгне двигателя от таблото се чува шум като че съм обърнал настрани полупълна бутулка с вода. Катоп е топла колата го няма. Проявява се като е седяла по-дълго време (една нощ). Няма признаци за бързо намаляване на антифриза и мокрене на мокета в купето.

... По добре Богат и здрав отколкото ...


Тема Re: Шум от радиаторчето.нови [re: DanailP]  
Авторtsvet4O (Нерегистриран)
Публикувано27.01.03 11:06



Znaesh li, i az imam absolutno sashtia problem, no se poiaviava dosta riadko - obiknoveno kato e mnogo studeno , no ne e zadulzitelno. Misleh si, che na opredeleno miasto antifriza zamruzva po malko i stesniava niakoia truba, no tova e malko veroiatno, zashtoto antifriza mi e hubav. Stignah do izvoda, che problema e v kilometraza / izminatite kilometri, kogato se vartiat/. Shuma se osilva sas skorostta, a po svetofarite ne se chuva :) Taka che az sam go ignoriral kato problem, nadiavam se naistina da e ot kolometraza. Pishi, ako namerish druga prichina.



Тема Re: Шум от радиаторчето.нови [re: DanailP]  
Авторdad_tgv (Нерегистриран)
Публикувано27.01.03 13:26



А парното ти как е ? Топли ли ?
Защото и при мен се чуваше нещо като бълбукане веднага след като запаля, но откакто си прочиствах радиаторчето вече не се чува нищо!



Тема Топлинови [re: dad_tgv]  
Автор DanailP (добро ренде)
Публикувано27.01.03 14:05



Топли си ужким нормално. А при тебе още ли се държи?

... По добре Богат и здрав отколкото ...


Тема Re: Топлинови [re: DanailP]  
Авторdad_tgv (Нерегистриран)
Публикувано28.01.03 11:30



Да чукна на дърво засега е добре!
Ще ми обяснява там един сервизджия, че не можело да се отпуши...



Тема Re: Топли [re: dad_tgv]  
Автор Airfan (екстремен)
Публикувано09.02.03 00:55



Според мен имаш въздух в охладителната система. Типично за Реното, според мен.



Тема Re: Шум от радиаторчето.нови [re: DanailP]  
Автор1.7miTXE (Нерегистриран)
Публикувано09.02.03 14:32



Същия звук, ама абсолютно същия го има и при мене и чакам кротко откакто си пуснал темата за да разбера от какво е без да си мръдна пръста. В събота сутринта обаче времето пак беше студено и не бързах особено, паля и чувам познатия звук - казвам си "Ей сега те ловнах!". Пускам педала на съединителя и ... звука изчезва ( не съм на предавка ), натискам го и "водата шурва" отново, отпускам и пак тишина. Щях да си умра от срам. Тръгнах след това и на първия светофар, които е на 100 метра от нас при изключена предавка повторих упражнението - натисках и отпусках педала неколкократно но звука вече го нямаше.



Тема Re: Шум от радиаторчето.нови [re: 1.7miTXE]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано09.02.03 16:23



А има ли го в движение на скорост? Защото при мен да, но само когато е мн. студено... Примерно днес

Съединението прави силата! Audi Quattro


Тема Re: Шум от радиаторчето.нови [re: tsvet4O]  
Автор1.7miTXE (Нерегистриран)
Публикувано09.02.03 16:44



май да, но за кратко - само до първия светофар.



Тема Re: Шум от радиаторчето.нови [re: 1.7miTXE]  
Автор1.7miTXE (Нерегистриран)
Публикувано09.02.03 16:57



всъщност не съм сигурен дали на скорост се чува, защото правя доста маневри за тези 100 метра и постоянно превключвам скоростите.

... а днес не се чуваше, заради радиото ... като разбрах откъде е звука вече не му обръщам внимание, тъй като съединителя ми е "тръгнал" и го чакам да се износи повечко преди да го сменя.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.