Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:43 25.05.24 
Автомобили
   >> Renault
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Izwyn temata - SORRY !нови [re: micro]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано10.07.02 22:25



Ami ne sa malki motori powe4eto sa 1.6 16v. No oswen pyrwite 20 metra ot starta obiknoweno drugo nemogat da wzemat. Ina4e sa dosta krasiwi spor nqma(i wytre i ot wynka) japanska rabota

Tuk razbiram 4e prikazwa6 za Civic - takal i ?! 1.6 16v - pyrwite 20 mtra e byrz i sled towa kakwo go minawa - SL600 ?!6ot dori ako e CIVIC 1.6 16 v DOHC VTEC - SL320 - pasti da q de ! Samo primer dawam ! NAli si naqsno kakwo pi6e6 - 1.6 16V - 150 ili 160 hp ! Da ne e 1.5 16V - 90 hp ?! 6ot - ne 4e sym pristrasten - to 4e sym takyw, taka e - NO - w interes na istinaat - toq dwigatel , s towa kupe nadali move da go sreve 19 16 v 136 hp ! Sq wyprosa e drug dali toz s Honda 1.6 16 V e natisnal; - nali se se6a6 ;-))

Za CRX - towa sa sportni wersii na CIVIC ! NAprotiw - w mnogo ot slu4aite te sa na edna masa rawna i dori leko po-niska s obiknowenm Civic 3 doors i o6e po-leki ot Civic sedan 4 doors ! TA - po leki sa ! kareta - ami raztrakwa te ! Ako sa wnos ot zapada i nay-we4e ot Austria - este 4e sa zaminali - man6onie sa razqdeni ot luga i solta i karetata - se6a6 se za akkwo stawa s tqh

NO - za6o da zanimawame horata s Hondi - ima si specialen klub - da ne se razsyrdi moderator-a 4e sme mnogo uzwyn temata ! Ako iska6 - ela w kluba Honda !



Тема Re: HONDA,ISKAH DA KAJA...нови [re: sentinell]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано10.07.02 22:29



ta - zna4i iska6 da kave6 4e 19 6e ima po-dobyr spira4en pyt ot CRX, taka li ?!

Ami - trqbwa da prowerq za tez modeli za da imam otno6enie po wyprosa !


Samo 6e kava slednoto - w powe4eto srawnitelni testowe mevdu Honda i drug awtomobil ot sy6iqt klas - Hondata ima prekrasen spira4en pyt - n otowa sa prikazki bez dokazatelstwo ! Zatowa - neka priakzwame koagt nqkoy nameri spira4en pyt na CRX 2nd gen i 19 16v - OK !



Тема Re: spira4en pytнови [re: ADH-Honda]  
Авторmicro (Нерегистриран)
Публикувано12.07.02 23:09



Spira4niq pyt spored men ne zawisi ot towa kakyw ti e dwigatela a ot broq na diskowete i modela na ABS-a. Az mahnah BOSH-a i slovih na BENDIX s promenliwo natowarwane na spira4nite cilindyr4eta. Prosto spira4kite sa mi strahotni diskowete mi sa kato nowi a wsyshtnost otdawna sa minali 100 000km. Kato natisna spira4kata rqzko, wse edno se blyskam w stena.



Тема Re: spira4en pytнови [re: micro]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано12.07.02 23:16





Fen si ti !

Ina4e - CIVIC VTi DOHC VTEC 150 / 160 hp ima zadylvitelno 4-diskjowi spira4ki i ABS ! CRX- sy6o ! NQmam towa predwid - razbral si me pogre6nno - estestwenoi 4e nezawisi spir. pyt ot dwigatelq - NO - Japoncite - kak misli6 - 6e se izlovat li da slovat na kupe 900 - 1000 kg dwigatel 150 - 160 konq i da ne slovat 4 diska i ABS ?! Prosto - znae se 4e - sled kat e qka taz kola - znma4i 6e ima i qki spira4ki - towa imah predwid !



Тема Некоректно енови [re: KR-16V]  
Автор Kostadyn (запознат)
Публикувано13.07.02 01:05



Сравнявайте Голф 3 с Рено 19, ако ви стиска.

Питайте и ще ви бъде казано


Тема Некоректно е, да...нови [re: Kostadyn]  
Автор SimpleMind ()
Публикувано13.07.02 03:17



Съвсем си прав...и тройката ще бие...а и "седмица" да докараш , все тая...това е реалността за нечие съжаление..

Голфчето няма да издържи на ускорението на Рено в реални условия..примерно на 1км пробег....сигурен съм...защото Рено винаги надхвърля или е максимално близко до показателите, които са цитирани по книгите, а съм забелязал, че швабите много обичат да изкарват своите коли първи в разните му там класации и променят ТТ данните. Във френските и италианските списания данните са други, но както и да е...

И не се опитвайте да сравнявате конските сили...Реното има много добра еластичност благодарение на перфектните скорости и диференциал...
а също и електроника.

Трябва да признаем само, че Голфа ще бие на максимална скорост...и нищо повече...което е без особено значение.

И защо продължавате да се напъвате с тоя голф, не мога да разбера.

Любопитен съм да видя първият отворко с Голф и увесен нос след състезанието.



Тема днеска издухах едно такова....нови [re: Kostadyn]  
Автор lansky (,но не сняг)
Публикувано14.07.02 23:48



много наточено, тъмночервенко голфче 3ка-металик, спира до мен на светофара и почва да ръмжи и ме гледа някъв цървул отвътре с черни цайси. Еми като светна зеленото се изстреляхме и мога да ти река че на първите няколко метра вървяхме заедно, ама после го отрязах много мощно.... просто не може да се опре на рендето.... втората ли му беше къса, издухано ли беше - не знам - имаше фасон, ама не става.....
Та кво има да ми стиска ми кажи....................... пък ти ги сравнявай като характеристики по каталозите....

*те обръщаха оловото в злато по трудния начин.Разликата м/у него и лесния беше, че трудния е успешен


Тема Ами той човеканови [re: lansky]  
Автор Kostadyn (запознат)
Публикувано14.07.02 23:53



сигурно не разбрал че се "състезаваш"
Не всеки е с хроничен пуберитет

Питайте и ще ви бъде казано


Тема вярвам ти...нови [re: lansky]  
АвторTtt (Нерегистриран)
Публикувано15.07.02 03:20



щом аз с моята 19-ка 1,7 вървя почти на равно с 2 GTI, напълно ти вярвам...а ако му изляза с 21-та ще му скъсам шортите на това голфче...
прав си много за втората, слабичка му е...усеща се...когато ме изпревари вече бях на 110 и после ми дръпна 10-15 метра....просто е немощно горкото, същото важи и за Опел GSI...
всъщност не знам дали от европейските автомобили има кола с равностоен двигател, която да му се опре..не вярвам...единствено джапанците могат да извадят нещо равностойно.
това е голата истина...казах им да не се напъват с тоя тъп голф, ама не чуват



Тема G3 vs G2 vs r19нови [re: Kostadyn]  
Авторmicro (Нерегистриран)
Публикувано15.07.02 08:04



golf 2 e po dobriqt wariant za gonki wirwajte mi. Ima zna4itelna razlika w kilogramite (a i w cenite na 4astie)taka 4e ako 6te ska4ate na R19 ska4ajte s golf 2




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.