Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:00 10.05.24 
Автомобили
   >> Renault
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Купих още едно Renault 19!нови  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано09.04.02 15:28



Нали ви бях казал, че на един приятел му купихме R 19 1,4i '93г. 3,700лв. Толкова го хареса, че реши да вземе още едно. След половингодишно търсене, наистина взехме нещо страхотно!!!
--> Renault 19 1,8i; първа рег. 16.08.1993г., внесено от Германия преди месец. на 90.000!!!! реални км със сервизните му книжки, бумаги и фактури. Наистина си личи, че колата е почти нова. Няма изтъркано и грам нито на волана, нито педали, лост и т.н. А не са сменяни... Много готин цвят - едно синьо-зелено металик... Нито тъмно, нито светло - страхотно!!! С много екстри е, още не съм ги видял всичките - няма клима или кожа, но разни там ел. пакети, халогени, заводска аларма...
Абе даже и на мен много ми хареса и ако нямах кола бих го взел - най-вече заради изгодната цена - 4.400лв. с платено мито и регистрирано!!!
Няма грам ръжда никъде!!! Карахме го на сервиз - бетон е отвсякъде - ходова част, мотор. Единствено предните дискове са за смяна заедно с накладките, но не е проблем.
Лошото е, че колата е стояла повече от година, без да се кара. Сега очаквам да текнат някои гарнитури, но не е болка за умиране.

Наистина - перфектна кола за тези години и пари. Единствено шофьорската врата е била леко натисната и малко некадърно е пръсната - едно петно по средата, но не си личи много. Страхотна е. И върви почти като Вентото!!!


Volkswagen е моят автомобил!

Тема Re: Купих още едно Renault 19!нови [re: Vento]  
Автор HlTMANМодератор (The Darksoul)
Публикувано09.04.02 15:54



Emi chestito ..

Spored men kolata i cenata sa napulno idealni .. da si go kara sus zdrave choveka

WWell BE COOL



Тема Re: Купих още едно Renault 19!нови [re: HlTMAN]  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано09.04.02 16:15



Mерси от негово име! Като дойдеш пак ще ти го покажа!
Сега дилемата е - на газ или на бензин...
Защото ще го кара баща му - т.е. макс. 3-5.000км годишно.
Лично според мен не си струва да развалят идеалната кола, защото ще си избият газовата уредба точно след 365 години и 8 месеца.
НО както решат...


Volkswagen е моят автомобил!

Тема Re: Купих още едно Renault 19!нови [re: Vento]  
Автор HlTMANМодератор (The Darksoul)
Публикувано09.04.02 16:18



Za tia 4000 mizhavi kilometra niakvi gazovi bokluci .. pulna ludost e ..

WWell BE COOL



Тема Re: Купих още едно Renault 19! [re: HlTMAN]  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано09.04.02 16:22



Знам! Дори може и да не са 4.000!
Можело да са 2.000км.
Абе то реално въоще не му трябва тая кола, но просто така - да има...


Volkswagen е моят автомобил!

Тема Re: Купих още едно Renault 19!нови [re: Vento]  
Автор Mravoiad ()
Публикувано09.04.02 16:23



Честито и от мене.
Споделям мнението на HITMAN,че за толкова малко километри газовата уредба е безмислена.



Тема Re: Купих още едно Renault 19!нови [re: Mravoiad]  
АвторBoni (Нерегистриран)
Публикувано09.04.02 19:18



Aбе пичове ,как може на 90 000км да са за смяна дисковете ????
Нещо ме съмнява тая работа. Карал съм разни коли ,но преди 200 000 не си спомням да съм сменял дискове.
Сега нали взех една 19-ка 1.9Д - тя е на 250 000 и дисковете са и сменени
преди 2000 км,а предишния собственик ми е познат и я е карал в България
от 5 години(80 000км) и твърди че си е била с оригиналните дискове.
Малко странно ми прозвуча.



Тема Re: Купих още едно Renault 19!нови [re: Boni]  
Автор lCE ()
Публикувано09.04.02 23:10



Кво говориш бе човек - 200 000 с едни дискове ......това е лудост - ще се убиеш някъде



Тема Re: Купих още едно Renault 19!нови [re: lCE]  
АвторBONl (Нерегистриран)
Публикувано09.04.02 23:54



КАК БЕ ЧОВЕК ! КАРАХ 3 ГОДИНИ ЕДНА МАЗДА 323Ф - ОСТАВИХ Я НА 300 000КМ
БЕЗ ДА СА СМЕНЯНИ ДИСКОВЕТЕ - Е ВЯРНО БЯХА ДВОЙНО ВЕНТИЛИРАНИ АМА ВСЕ ПАК...
НА СТАРОТО МИ РЕНО 5 -1.6д ,КОЕТО Е НА 200 000 ВЕЧЕ СА ЗА СМЯНА,НО ГАРАНТИРАНО НЕ СА СМЕНЯНИ НИКОГА.
КАРАХ 2 ГОДИНИ И ЕДИН ХЮНДАЙ ПОНИ- БЕШЕ КУПЕН КАТО НОВ ОТ ФИРМАТА И
ДИСКОВЕТЕ МУ БЯХА ОРИГИНАЛНИ И СИ БЯХА МНОГО ДОБРЕ КАТО ГО ОСТАВИХ
НА 150 000КМ.ПОСЛЕ ФИРМАТА ГО ПУСНА НА ТЪРГ И ГО КУПИ ЕДИН КОЛЕГА -
СЕГА Е НА 200 000 БЛИЗО И ОЩЕ НЕ СА МУ СМЕНЯНИ ДИСКОВЕТЕ.
РАЗБИРА СЕ АКО СЕ ПОЛЗВАТ МЕНТЕ НАКЛАДКИ ИЛИ ПЪК НЕ СЕ СМЕНЯТ НАВРЕМЕ МОЖЕ И ДА СЕ ПРЕЦАКАТ ДИСКОВЕТЕ НА 100 000КМ,НО ПРИ НОРМАЛНА ЕКСПЛОАТАЦИЯ МИСЛЯ,ЧЕ ДО 200 000 ТРЯБВА ДА ИЗКАРАТ...



Тема Re: Купих още едно Renault 19!нови [re: BONl]  
Автор lansky (,но не сняг)
Публикувано10.04.02 10:34



Кво се вързваш.
Аз като си взех рендето \95г\, на 82000км - венто ме убеждаваше, че било превъртяно въпреки, че е с оригиналните ремъци и гумите от завода - това били търговски трикове. Обаче сега той като го е купил това ренде - километрите са РЕАЛНИ 93г-90000км и една година не е карано, обаче ще сменя дискове, може и гарнитури??????? Ама той ги разбира тея работи. Дотук на моето му смениха накладките, филтрите, маслото и ремъка \като го купих\. Да чукна на дърво досега само му сипвам бензин и карам. Вчера му сложих нови крушки на фаровете, и маслото вече е за смяна. Ей това е кола на 88 000 км. Всичко останало като ремонт и на мен ми звучи съмнително, ама понеже нищо не разбирам - няма да се обаждам.
А и миналата седмица се ръснах 300лв за летни гуми \Firestone\- може би и това трябва да се брои, щото ако си го купиш с нови гуми, може да се разминеш с тоя разход.

*те обръщаха оловото в злато по трудния начин.Разликата м/у него и лесния беше, че трудния е успешен



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.