Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:26 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Религия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Религия за роботи....  
АвторМУЛЕ_anon (Нерегистриран)
Публикувано13.12.00 23:15



Мъжки робот, харесва женски робот....
-Ало, 6212012144 ....искам диалог...
-Можеш да ме наричаш 2144 -това ми е галеното име.- отвръща женския робот...-Съжалявам че малко закъснях, но трябваше да си монтирам новото лице.
-И аз малко закъснях, смених си маслото в предавките и сложих от този "Универсален модификатор", дето го рекламират по телевизията!
Чудесен е...мога да изкарам и без масло, ако се наложи....Препоръчвам ти го!
-........
И така, роботите си говориха за религията, дълго ...дълго, така както те я разбират.....в клубовете на ВГ -нет.
ха ха ха ха ха ха ха
Добър вечер....
Подавам ви топката....



Тема Отг: Религия за роботи....нови [re: МУЛЕ_anon]  
Авторcholera_anon (Нерегистриран)
Публикувано13.12.00 23:48



ei, tc, tc, tc, ama mnogo sme otvoreni, indeed



Тема Муле накъде си губиш светлината..Дано е за добронови [re: МУЛЕ_anon]  
Автор Дyx (член)
Публикувано14.12.00 00:48



Поне така си мисля аз.Може и да греша.Дано греша.А как знам,че си на прав път.....Да знаеш...аз не мога да давам съвети..Но ще го кажа за пръв и последен път....На прав път си..Бъди сигурен.....Усещам светлината ....а тя не ме лъже...Прости ми за съвета ..или коментара..просто ми се искаше да ти го кажа

Търси......не спирай...........времето тече...


Тема mnogotochiaнови [re: Дyx]  
Авторcholera_anon (Нерегистриран)
Публикувано14.12.00 01:32



duh, davam kasa bira za da razbera na kakvo se dalzhat nevrotichnite mnogotochiya s koito sa izpastreni otkroveniyata ti :))))



Тема Отг: Муле накъде си губиш светлината..Дано е за добронови [re: Дyx]  
АвторМУЛЕ_anon (Нерегистриран)
Публикувано14.12.00 07:10



Моите роботи закъсаха..../смея се/.
Фирмата закъса...и от 20 ноември, слязох долу в калта, за да им помогна....А може би и за да им навредя...не зная, кое от двете е....Духче....
Резултатите, ако търсех такива, са впечатляващи...
подкачих продажбите чувствително....ама доста чувствително....
Роботите са лишени от воъбражение....те са програмирани..... включително в мисленето си...
И не знаят че са роботи....отхвърлят въобще тази мисъл...../смея се/
Защото роботите не мислят всъщност,....Те ползуват щампи и програми...../смея се/
Мъдреците казват...."Не стой горе,а слез да помогнеш"...."След като се нацапаш, ще се измиеш, ще се изчистиш".....
ДАААА Дух...сега съм като едно дете, дето пляска в локвите....и наоколо и по него, хвърчи кал и мръсотия.....но то си играе....
Колкото за времето, че течало...може и да е така, а може е да не е.....
Акъ съм безсмъртен, такъв, какъвто съм, то какво ме засяга времето?????
И защо трябва да търся, ако съм намерил и ако ..имам всичко?????
И защо да не спирам, когато няма къде да ходя????
Ако съм в Бога....където и да отида...все съм в него...Тогава защо да не спирам????
Такива ми ти работи Дух.....
Поздрави...Иначе тук ...в клубовете, е като на улицата.....пълно с роботи....
Че то е все едно тогава....и възниква въпроса, защо тук...а не на улицата???????
Бляскам ти от тъмнината.....като лъч , отразен, в парче от огледало...като в дискотеката...от тома кълбо...дето виси на тавана.....
Добро утро колеги роботи...Добро утро....



Тема Отг: mnogotochiaнови [re: cholera_anon]  
АвторМУЛЕ_anon (Нерегистриран)
Публикувано14.12.00 07:17



Дух не му взимай касата бира...ха ха ха ах
Смея се ....и ми е хубаво....
Многоточията , които ползува Мулето и Духа са паузи...между мислите...които изписват....
Те са проява на тишината....защото няма как да отбележиш тишината....и тя се бележи така.
Мислите които ти пише Мулето не са негови. То се услушва в тишината и когато му дойде мисъл, я записва....след което се пренастройва отново за слушане....чува и се пренастройва за писане....
Съща както разговора по телефона....слушаш и после се пренастройваш за отговора.....
Ако поразсъждаваш....ще усетиш....
Привет....това е тишината....в тъмнината тази сутрин, тук и със цветятя...които четат какво пиша....надничайки над рамената ми...



Тема Мулето отново изумява малкатанови [re: МУЛЕ_anon]  
Авторmalkata_anon_anon (Нерегистриран)
Публикувано14.12.00 09:55



ха ха..
безсмъртни сме, защото ни е дадено..определено не сме си го заслужили :) И трябва да продължаваш да търсиш, защото това е смисълът ти на земята... защото Бог явно има какво да ти открие, но ..ако продължиш да търсиш..
поздрав
н



Тема Муле време е вече за ъпгрейднови [re: МУЛЕ_anon]  
Автор valsodar (минаващ)
Публикувано14.12.00 10:58



Както виждам твоите роботи имат изцяло софтуерен проблем. Явно програмата им наподобяваща изкуствен интелект е зациклила. "Изкуствен", защото ако си беше естествен, досега да са се разбягали всеки по пътя си.
Гледам, че и на теб започва да ти мига една червена лампичка

, носиш ли си масльонката ? - че то покрай тия твои супи, току виж ръжда ти е избила.
А за роботите грижа не бери, повечето са си такива до момента на разпадането си, късно е да им променяш основните сензорни параметри. Може би е по-добре да си ги наглеждаш като добрият стар Азимов, може и закони да им създадеш - направи им живота лек и безметежен.
Добро да е утрото ти Муле кално.



Тема Отг: Религия за роботи....дрън дрън-ламарини....нови [re: МУЛЕ_anon]  
Автор ПЪTниk (член)
Публикувано14.12.00 11:43



...мъжкия биоробот изумен от противоречивото си състояние/ почти в шок/ нарушил "ОБЩОПРИЕТО ЛОГИЧНО" поведение и направил комплимент на женския робот:"Мила! Аз знам , че се временна торба пълна с кокали!И знам , обаче защо въпреки това неудържимо те желая и обичам. Онова, което става в мен и по силно от това, което зная"
Оплел се въднъж в собственната си "ЛОГИКА" мъжкия биоробот продължил уж да мисли:"Ами сега ? Ако се самовъзгордея със знанието и защитавйки собственното си достойнство и откажа да обичам торбите от кокали и мястото където живеят и програмиста им? Ааа не...така ще се превърна в безполезен робот и програмиста ще ме ликвидира!
Тццц.. от къде се пръкна тази мисъл в главата ми ? Колко добре си бях като се чувствах, а не мислех!
Ураа.. намерих изход? ...а нищо не съм намерил-Програмиста промени изхода и програмата защото се правех на умен...ей колко съм тъп.." продължил уж да мисли биоробота..
...Ураааа пак намерих изход...моя изход . Програмиста ми е програмирал роля? Та аз съм най големия артист! Брей , че съвършено го измислил програмиста .Ашколсун Ефенди! Ми ти си бил голяма работа! Ми то било голям кеф шоуто ти ! Поклон доземи! На Теб , на сътвореното от Теб и на мястото на събитията! Амин!


Дано не забележи Програмиста големите ми артистични способности и ми даде още по тежка роля.Аз се пошегувах.
Пътник





Тема Privet, MU !нови [re: МУЛЕ_anon]  
Автор BИ_anon (минаващ)
Публикувано14.12.00 13:17



Mnogo svejo! Hahaha! Bravo MU! :-)

No ti ne si onzi lych ot topkata na tavana... Toi e izkustven.
Pozdravi li slynceto tazi sutrin? :-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.