Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:25 28.04.24 
Религия и мистика
   >> Религия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Късам с християнството  
Автор FILER099 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано19.02.16 22:13



Повече няма да ходя на църква и няма да чествам никакви християнски празници. Християнството разсипа живота ми, християните ми причиниха невероятни злини а в опитът да се обърна към техния Бог завърши два пъти с изгонването ми от християнска църква. Първия път през 2011та година бях изгонен от силно напрапчиви мисли от една християнска църква които натрапчиви мисли ми заповядваха от името господне да извършвам злини, а вторият път в края на миналата година заради християнството бях обладан от техният дявол и пак отидох на християнска църква и там въпреки че държах мирният договор с Бога даден ми от християни, въпреки това пак бях изгонен този път от служителите там - дребни християнски душици и отрепки.

Повече няма да стъпвам в християнска църква, няма да паля свещи за мъртъвци, нито ще празнувам нито един християнски празник. Християните ми причиниха най-големите злини в животът ми и най-малкото което ще направя е да стоя далеч от тяхната религия!

Също ако жена е кръстена шансовете да имаме сериозна връзка клонят към нула!



Тема Re: Късам с християнствотонови [re: FILER099]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано24.02.16 17:04



Супер история!
Причината, че хора са ти навредили, не е в религията, а в нейното изповядване (само наричат себе си с думата 'християнин', но никога не са стъпвали в църква).
Как така, Бог ще те изпрати да вършиш злини? Вероятно, в църквата се е настанило да си играе дете-магьосник и се е забавлявало с теб.
Значи, в жияота си, си влизал два пъти в църква? И какво като се разделяш с това? Едва ли ще има някаква промяна за теб.

За да си праведен християнин е достатъчно:
1. Да си кръстен (еднократен ритуал и толкова).
2. Да знаеш молитвата "Отче наш" (тя се учи за няколко минути).
3. Редовно (най-рядко веднъж седмично, а при по-натоварено ежедневие, може и на 2-3 дни), да се отбиваш до църквата за да си вземеш причастието (става за секунди).
4. Ако в най-близката до дома ти църква, попът отслужва неделна литургия (поти не се прави, защото никой не ходи), да я посещаваш (отнема половин-един час в неделя сутрин).
И това е - никой не те кара да зубкаш Библията и да вървиш кръстейки се и мърморейки си "Господи помилуй".

Причината за несгодите ти, не е в религияъта!



Тема Re: Късам с християнствотонови [re: FILER099]  
Автор kalomain-97207 (гозгунджия)
Публикувано09.03.16 12:08



За кой път през последните десет години?



Тема Re: Късам с християнствотонови [re: The cursed]  
Автор FlLERO99 (MIB )
Публикувано09.03.16 14:56



Тази и останалите 3 основни религии на Земята са създадени от извънземни - извънземните са показали на представители на американското правителство през 50те години запис от разпятието на Христос.



Тема Re: Късам с християнствотонови [re: kalomain-97207]  
Автор FlLERO99 (MIB )
Публикувано09.03.16 20:33



И сто пъти ще стане докато накрая осъзная че това е изкуствена религия създадена от извънземни за да държи хората в подчинение.



Тема Re: Късам с християнствотонови [re: FILER099]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано11.03.16 10:38



Рано или късно на някои хора им идва акъла.



Но все пак като те спохождат такива мисли посъветвай се със специалист. С доктор имам предвид.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Тема Re: Късам с християнствотонови [re: FlLERO99]  
Автор hadjiyata (дядо)
Публикувано11.03.16 11:03



Не е лошо пет пъти да се откажеш от религията . Бедата е в това , че четири пъти си се върнал към нея .



Тема Re: Късам с християнствотонови [re: FlLERO99]  
Автор hadjiyata (дядо)
Публикувано11.03.16 11:05



Ама ти чак сега ли разбра , че в кварталната видеотека има апокрифни (нецензурирани) записи от разпъването на Христос ??????




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.