Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:01 05.05.24 
Религия и мистика
   >> Религия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Гледам, че религиозни девиантчетанови  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано20.12.12 10:05



се опитват да флудят клуба.



Да припомним важното:
Бог няма.
Идва светлия празник на Слънцето, върху когото попчетата и религиозните откачалки се опитват да наложат РД на копеленцето.
Важното е, че единственият истински Бог - Слънцето, тръгва насам след 48 чАса.

Две изречения си написъл а толкова много грешки! Тъпънар!

Тема Re: Гледам, че религиозни девиантчетанови [re: Киро]  
Автор Aulus Vitellius CelsusМодератор (semper spamens)
Публикувано20.12.12 20:08



Утре заминавам да празнувам Сатурналиите в Пловдив, а вдругиден и в Добрич.
Sol Invictus!





Тема Re: Гледам, че религиозни девиантчетанови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано21.12.12 11:18



Това беше! Утре денят е по-дълъг от днес, а получаваната слънчева енергия - с половин ват на квадрат повече!


Смърт на шибаната зима, да го духат всякакви снобари и малоумници - звънчета, снегчета и скиорчета, лятото - да риъл енд да онли уан сезон!

Две изречения си написъл а толкова много грешки! Тъпънар!

Тема Re: Гледам, че религиозни девиантчетанови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано21.12.12 11:20



Най-готиното е, че спокойно може вече да не гледаме прогнози за летните месеци: жега от април до октомви, жега до дупка и кеф!
Още по-хубаво е, че китайските другари горят все повече въглища и нещата отиват в добра посока, а че два коралови рифа ще заминат не е толкова важно



Две изречения си написъл а толкова много грешки! Тъпънар!

Тема Re: Гледам, че религиозни девиантчетанови [re: Киро]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано21.12.12 11:34



Пич, ще живеем в Рая!



И аз им викам на китайците - дза циин ви рац теж бе?
Те кимат с глави и много добре ме разбират - ман да рин, ман да рин!



Тема Re: Гледам, че религиозни девиантчетанови [re: Киро]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано21.12.12 11:36







Тема Re: Гледам, че религиозни девиантчетанови [re: Киро]  
Автор Aulus Vitellius CelsusМодератор (semper spamens)
Публикувано21.12.12 12:53



екстра!



Тема 20.12.12, 10:05, след Р.Х.нови [re: Киро]  
Автор Ежко (Бодлидрешко)
Публикувано21.12.12 20:14



20.12.12, 10:05, след Р.Х.

Тогава - точно на тази Дата - ти решаваш да поставиш тази тема и - по Божия Милост - Темата ти е пусната в ефир по цялата Вселена. Да не би да мислиш, че всяка една дума, която изричаме - независимо къде и как - остава скрита, подобно на една гилза от куршум, в някакво си там "затворено пространство" - например, в една стая, в един форум. . . където с времето ще "потъне" и никой няма да се сети да я потърси. Не ли затова се заблуждаваме - и главното - не ли поради това наше заблуждение смятаме - тоест, вярваме - че не носим никаква отговорност пред никой и пред Никой.

Така ли е всъщност ? Не, разбира се. За всичко носим отговорност, в това число и за помислите ни, за изказаните на всеослушание думи, за делата ни като цяло - пред хората, и пред Твореца ни.

Но да - ти, точно така смяташ - че може всяко нещо, което казваш, да се покрие, да се скрие, да отмине някак си и да не носиш отговорност за него, включително ако и да е най-гнусна Хула.

Нека се върнем към онова, за което най-първом стана въпрос - Датата 20.12.12, 10:05, след Р.Х. - Датата и времето, което Бог ти е дал да пуснеш в Ефир онова, което лично си сътворил.

Работата е там, че щеш или не щеш, драги Киро, се съобразяваш с тази Дата. И, не само ти - цял, Свят.

Факт.

Ако ще дискутираш нещо, опитвай се да се държиш честно - сиреч, като равно_поставен, с дискутиращите. Иначе се получава така, щото от позицията на властта можеш да налагаш всяко твое мнение - включително и Хула - ала, това не ще направи дискусията честна. Човекоугодниченето е зло, затова и се опитвам да ти говоря НЕлицемерно.

Защото, 99,95 % от форумците ти подгъзват, човеко_угодничейки на Администратора, правейки ти лоша услуга, да не би да прозреш в какъв Вертеп - в каква Клоунада, се превърнаха сериозните форуми на dir.bg. Имам впредвид онези, в които се поставяха смислени теми, които не бяха дърдорилня. Дори и форум "Политика" отдавна е форум за надприказване, една празнословна Говорилня.


П.П. Разбира се,

Аз и без друго ще се само_БАН_а - ако е рекъл Господ - малко, след като Косьо ми вдигне БАН-а (е, то си става автоматически). Имам съвсем малко работа, и след като я свърша, ще ви оставя да си хортувате, както сърчицата ви желаят. Което съвсем не означава, че нямаш властта да решиш да ме БАН- еш още отсега, де. Но (остава - и за това две истинни мнения не може да има) и отговорността. Не е ли така, Киро. или смташ, че дадената ти Власт не ти вменява отговорности. . .


. . .




Редактирано от Ежко на 21.12.12 21:17.



Тема Re: Гледам, че религиозни девиантчета [re: Киро]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано22.12.12 16:13



Имам съвсем малко работа, и след като я свърша, ще ви оставя да си хортувате, както сърчицата ви желаят.

Този потребител да не би нещо да ни заплашва?





Тема имаш един много сериозен плюс [re: Ежко]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано24.12.12 00:43



Не си способен да схванеш, колко си ИЗКУКАЛ. Безнадеждно, патетично, смешно, изкукал.



Две изречения си написъл а толкова много грешки! Тъпънар!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.