Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:00 22.09.24 
Религия и мистика
   >> Религия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Бъдещето на мюсюлманското население  
Автор zamah (непознат )
Публикувано28.01.11 21:16



Изследване на Pew Research Center:
През следващите 20 години мюсюлманското население ще се увеличава двойно по-бързо в сравнение с другите народи и ще представлява над една четвърт от световното население, сочи изследването на авторитетния американски център "Пю" във Вашингтон. Според центъра годишният растеж на мюсюлманите ще достигне 1,5% срещу 0,7% при останалата част от световното население.



Редактирано от zamah на 28.01.11 21:17.



Тема Е, И?нови [re: zamah]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано28.01.11 21:32



Дори да стене, като свърши нефта, ще бъдете обслужващ персонал - овце на една маргинална религия.
Не ми се приказва със зомбирани рязанци, само ще дам един достатъчен пример: ралито Париж-Дакар. Твоите съ-правоверни се правиха на интересни малко, отвличаха екипажи и какво стана? Сега ралито е в Южна Америка, при огромен интерес, безопасност, а тъпите рязанци го духат


П.С: Една четвърт, е, и? Те китайците са една трета, индийците и те една четвърт, а като вземем предвид и уникалната способност на дебилната ви религия да настройва всеки срещу себе си, какво става? Не се заблуждавай за "уважението" - с нефта ще си иде и то, за какво да "уважаваме" шепа зомбирани малоумници, готови да се взривят сред маса невинни?

първо търси Бога и после хвани мотиката - иначе пада градушка и оставаш посрамен и унижен

Тема Всъщност новината е положителна.нови [re: Kиpo]  
Автор zamah (непознат )
Публикувано28.01.11 23:17



Киро, нещо си ме объркал. аз не вярвам в какъвто и да е бог, още по-малко пък мюсулмански. Пуснах го това тук, защото е изследване на сериозен институт.
По скоро очаквах трезви коментари - доколко е възможно тези цифри да се сбъднат? Има ли заиграване с политиката на държавите охотно приемащи имигранти от мюсулмански страни? Според мен новината не е в услуга на мюсулманската инвазия и нейните проектанти. Ако зависеше от тях, те не биха разпространявали такива. Никой крадец не бие тъпан, когато влиза да краде в чужда къща. По скоро новината има за цел да събуди "собствениците на къщата", да се попромени имигрантската политика в развитите страни. За това ставаше и въпрос в речта на Herr Sarrazin за "9-те заключения относно мюсулманската имиграция" пуснати в твойта тема. :


Факта, че се хвъргат пари за изследвания и такива новини се разгласяват и обсъждат на високи обществени форуми е показателен, че някой мисли за това как да бъде овладяно нашествието на исляма в световен мащаб.
(Сега предполагам, че съм по-ясен )



Тема Re: Всъщност новината е положителна.нови [re: zamah]  
Автор roum ()
Публикувано29.01.11 09:18



НЕ се притеснявай, всеки който не казва Хайл ковнатия е резак(според Кирето) няма смисъл да се дърпаш, нищо че ковнатия също е рязан....



Тема ти си просто неоправдаемо тъпнови [re: roum]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано29.01.11 23:47




Но да, разкри ме - аз съм християнски фундаменталист...

първо търси Бога и после хвани мотиката - иначе пада градушка и оставаш посрамен и унижен

Тема Re: Всъщност новината е положителна.нови [re: zamah]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано29.01.11 23:51



ОК - приеми извиненията ми, сериозно. И аз съм кажи-речи на твоето мнение от тоя постинг, но не мисля, че със статии ще "събудят" къщата. По-скоро събуждането, ако изобщо стане, ще се случи след ответното радикализиране на нормалната цивилизация - всичко извън "рязаните" региони след продължителните усилия на всякаква паплач чрез наглост, тероризъм и опити за промяна на начина ни на живот да го стори. Щото средностатическата ленива стадност може да не се интересува от политика, но когато някой малоумен резнак вземе за заложници детето му в западно училище за да я накара да спре да празнува Коледа или да яде свинско...ами ще видим.



първо търси Бога и после хвани мотиката - иначе пада градушка и оставаш посрамен и унижен

Тема Re: Всъщност новината е положителна.нови [re: Kиpo]  
Автор jumbles ()
Публикувано30.01.11 09:37



Щото средностатическата ленива стадност може да не се интересува от политика, но когато някой малоумен резнак вземе за заложници детето му в западно училище за да я накара да спре да празнува Коледа или да яде свинско...ами ще видим.

що бе, ти кат се инересуваш, кво направи ... освен лалането, разбира се



ай сиктир и лаладжиите



Тема auнови [re: jumbles]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано30.01.11 11:43



Сори, нищо. Но ще се коригирам: започвам подписка в Assбук.



първо търси Бога и после хвани мотиката - иначе пада градушка и оставаш посрамен и унижен

Тема Re: auнови [re: Kиpo]  
Автор jumbles ()
Публикувано30.01.11 12:05



добре бе, бъзикай се ... ма той факта си остава факт



Тема Re: ти си просто неоправдаемо тъпнови [re: Kиpo]  
Автор roum ()
Публикувано30.01.11 22:53



Наследник на Кръстоносците


Ма ние у България ги биеме




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.