Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:31 25.06.24 
Религия и мистика
   >> Религия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема На мъдър ли се правиш?нови [re: Пич Бoжи]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано02.01.11 14:07



Не само е възможно, те са съвсем различни неща. Дори, защото едното не съществува. Инак имат общо: създадени са от такива мъдреци като теб.



Днес Бог дава много чудеса и прави смешна науката, за да прибере СВОИТЕ при Себе си

Тема споконови [re: roum]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано02.01.11 14:08



тая рецитация я знаем. И не ме мисли, последното, за което ще се кОся е мнение на някакъв анонимен конфекционен мъдрец.



Днес Бог дава много чудеса и прави смешна науката, за да прибере СВОИТЕ при Себе си

Тема Re: примерите ти само показватнови [re: roum]  
Автор van_helsing_trepacha (heavenly)
Публикувано02.01.11 15:29



Как ме виждаш седнал до ходжа.... - ми седни у ходжата тогава ...





Тема асам Месиятанови [re: Kиpo]  
Автор Пич Бoжи (падладял)
Публикувано02.01.11 15:53



Дори, защото едното не съществува.


Църквата съществува.

Но е далеч от това, което би трябвало да бъде.

---
Инак имат общо: създадени са от такива мъдреци като теб.


Покайте се , идат белите зайци.

---


Тема Re: Да.нови [re: Kиpo]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано02.01.11 16:18



Там мнение като горните ги наранява, тук то може да бъде написано. Не схващаш ли? Ти искаш НИКЪДЕ да не се шпишат такива неща.


Не говоря, че са обидени (въпреки, че не изключвам тази възможност), а че на това няма какво да се отговори. Получава се нещо като тест със затворен отговор - да или не. Нямам претенции къде какво да се пише.




Тема Re: Да.нови [re: Kaлoмaин]  
Автор LEOPARD-2 (Хищник)
Публикувано03.01.11 23:04



На всичко има какво да се отговори. Дори и на празен постинг. В християнство бях мярнал една тема на Аби която се състоеше от две думи:
Нова тема. и следваха стотина постинга коментари и развитие на тази тема пусната едва ли не с цел шега.

На времето и тук се навърташе един рязан изрод наречен емир: пускаше някаква възхвала в стил: Велик е аллах и мохамед е неговия пророк и изчезваше като наглед некоментируемото му лично впечатление влечеше десетки, че и стотици постинги от саркастичен коментар.

По-скоро, за да върви един клуб, то се нуждае от шут, който да движи нещата с демонстрация на нестихваща весела тъпотия. Православните водят в играта в това отношение и си имат цяла циркаджийска трупа начело с Тимотей ако не се е споминал. Следвани плътно от християните.

В политика шутът е ннло.

Тук живец на веселбата даваше Алекс, но нещо гледам го няма отдавна: Надявам се да не се е споминал и той.

Няма шут, който да му прави удоволствие да бъде шутиран значи няма и веселба. Получава се нещо като футбулен мач без топка. А щом няма топка и публикта и вероятните играчи си намират други занимания и само хвърлят от време на време по някое око на стадиона (клуба) за да проверят има ли шанс за игра.



Тема Re: Да.нови [re: LEOPARD-2]  
Автор nonetheless (стар клубар)
Публикувано04.01.11 00:36



ха, чи и ми намери заглавие на темата с тоз шут


ама я виж пак " Ш " - не ти ли прилича на триножника на Нептун леко подаващ се над водата?



Тема Re: Да.нови [re: LEOPARD-2]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано04.01.11 09:55



Може би. Много е вероятно само аз да не мога да отговоря.




Тема Re: Да.нови [re: nonetheless]  
Автор LEOPARD-2 (Хищник)
Публикувано04.01.11 23:57



Мд-аа! Мяза! Същинска антена на подводницата Нептун.

Ама и за простир за скалпове може да мине.



Тема Re: Да.нови [re: LEOPARD-2]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано05.01.11 11:09



+1

Днес Бог дава много чудеса и прави смешна науката, за да прибере СВОИТЕ при Себе си



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.