Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:58 26.05.24 
Религия и мистика
   >> Религия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Anuel-e! ЛЪЖЕШ КАТО МНОГО ПРЕСТАРЯЛ И НАГЪЛ РОМ!нови [re: Anuel]  
Автор viktoria9O (Щастливка)
Публикувано22.11.10 01:51



Както и през 2010! А вероятно и през 2018.


Увлеченията ти по сервитьорчетата и глупостите за промяна на днк с вземане на хапче нашепват, че си имаш нещо общо с медицината, колкото някой от психодиспансер, който се мисли за Наполеон има нещо общо с горкия корсиканец.



Тема Re: Ако ти е интересна статистикатанови [re: Anuel]  
Автор viktoria9O (Щастливка)
Публикувано22.11.10 02:14



Не си струва да отварям каквато и да е препратка от твоя лъжлива милост. Само загуба на време.





Тема Re: Anuel-e! ЛЪЖЕШ КАТО МНОГО ПРЕСТАРЯЛ И НАГЪЛ РОМ!нови [re: viktoria9O]  
Автор Anuel (Lord of Darknes)
Публикувано22.11.10 16:15



То и министър председатуля носи червен конец на ръката си против магии, ама нищо не казваш по тази тема



И не е моя Силата и Славата, но Парите са си мои.

Тема Re: Anuel-e! ЛЪЖЕШ КАТО МНОГО ПРЕСТАРЯЛ И НАГЪЛ РОМ!нови [re: Anuel]  
Автор viktoria9O (Щастливка)
Публикувано27.11.10 00:46



Хм! Не съм запозната с тази история за червения конец, но ако който и да е пък бил той и министър председателя пише в клуба за магии и това странно и крайно съмнително средство против тях, то с удоволствие ще коментирам.



Както сега коментирам странните изявления на самозван "лекар" за промяната на днк с добавки и хапче и реверсния ефект от прекратяването на тази терапия. Да-а това обяснява много неща:Примерно банда сервитьорчета или скиорчета от първичния хаос ти носят хапче за промяна на днк, което обилно поливаш с добавка на мляко от лилава крава.

Така днк-ато ти се променя; ставаш на мармот и започваш да загръщаш шоколади Милка. В края на месеца спираш хапчетата и млякото от лилава крава и ставаш отново на човек, за да ти дадат чека за заплатата, че все още в банката не е прието да се изплащат суми на мармоти... Та такива ми ти работи.



Тема Не подценявай Хаоса ...нови [re: viktoria9O]  
Автор Anuel (Lord of Darknes)
Публикувано28.11.10 15:02



Не забравяй, че богинята на Любовта (Афродита) се е родила от Първичният Хаос...
Хаосът е една съровищница, която може обаче да се окаже и кутията на Пандора, ако се пипа от празноглавци...



И не е моя Силата и Славата, но Парите са си мои.

Тема Re: Не подценявай Хаоса ...нови [re: Anuel]  
Автор lYl 13 (обективен)
Публикувано28.11.10 15:19



Викито с истории за магии, богини и т.н. няма как да я впечатлиш, пробвай със здрав разум, мъжко излъчване и не на последно място по значение - добра физическа форма.



Тема Re: Не подценявай Хаоса ...нови [re: lYl 13]  
Автор Anuel (Lord of Darknes)
Публикувано28.11.10 16:34



Аз съм моногамен !


След развода си възложих на сервиторите ми да търсят подходящата за мен жена и след време в един сайт за запознанства ми се обади страхотна красавица на моя възраст в чието лице намерих всичко каквото съм търсил у една жена: сексапил, остър ум, непрекъснат стремеж към усъвършенстване (духовно и телесно), както и много други екстри !
От 18 месеца (ходихме 3 години като гаджета преди това) тя ми е съпруга и се радваме на хармонични и стабилни взаимоотношения.
Така, че някаква фръцла от този клуб не може да ми е кумир и стимул за впечатляване !!
Просто си имам всичко: любов, здраве, пари, щастие и късмет, както за мен така и за хората които обичам от все сърце
Или както се казва във Фейсфука: когато искаш нещо искрено, цялата Вселена ти съдейства да го постигнеш. Това твърдение много ме кефи защото противоречи на част от писанията на Лазарев

И не е моя Силата и Славата, но Парите са си мои.

Тема куку, куку...нови [re: Anuel]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано28.11.10 19:11



вика кораба-майка



Днес Бог дава много чудеса и прави смешна науката, за да прибере СВОИТЕ при Себе си

Тема Re: За ДНк-тонови [re: Anuel]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано28.11.10 21:37



Не може да си с характер на Гаргамел и да искаш да изглеждаш като Ален Делон или Том Круз
Том Круз = вътрешна чистота и благородство!



По повод на същия:
Вътрешната чистота и благорадството на характера се отразяват и на външният вид след време.

Съгласна съм. Лудостта също.

За справка:
Лудият поглед на Круз (който си личеше още преди 10-тина години), а и поведението му през последните пет-шест...

Главно е мъдростта: придобивай мъдрост и с целия си имот придобивай разум.

Тема Re: Не подценявай Хаоса ... [re: Anuel]  
Автор viktoria9O (Щастливка)
Публикувано04.12.10 16:14



Аха!

Значи си акуширал на Афродита и главаичката ти пълна с тотален вакуум те е засмукала до хаоса, където си открил пълен набор от сервитори. Интересно име за ресторанта/кръчмата които посещаваш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.