Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:03 06.05.24 
Религия и мистика
   >> Религия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Не ми стига въздухнови  
Автор Capa _ (бобчо)
Публикувано09.10.10 11:41



като ги гледам. Жал ми е, защото изглеждат като мумии, а знам, че това е техния свят и те си вярват.











ой

Тема това е положениетонови [re: Capa _]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано09.10.10 11:50



ей сега ще се появи рязаница и ще ти обясни, че не си права, щото(цитирам по памет "ислямски богослови"): "Когато жената показва краката(в твоя случай и лицето си, явно) тя се превръща в обект на похот и се принизява, а когато е скрита, всичко е ОК".
Вчера ми направи впечатление оня саудитски боклук(адски хрисим и с поддържана брада) от Сърница, на перфектен български,ежду другото как каза дословно думи, които доста мъдри съфорумници са писали тук преди време: " Няма разлика между радикален и нерадикален ислям, ислямът е един".
Какво има да му тълккуваш на това- казано е 1:1.



зимата сте доиде рано и сте си отиде кусно. сте е уясяваста и вледеняваста.

Тема Re: Не ми стига въздухнови [re: Capa _]  
Автор lila_va (sol )
Публикувано09.10.10 11:58



Точно на живи мумии приличат. Лошото е, че ако попиташ някое зачулено по този начин момиче, което при това живее в цивилизования свят, ще ти отговори, че това си е неин избор и тя носи тези парцали с удоволствие. Което пък показва докъде ги е довела религиозната отдаденост - пълно овчедушно примирение, което си е също толкова грозно, колкото и мъжката жестокост, с която се налагат подобни закони.



Тема Re: това е положениетонови [re: Kиpo]  
Автор Capa _ (бобчо)
Публикувано09.10.10 11:59



Ама ББ и тях подхвана като спец.акции.



ой

Тема Re: Не ми стига въздухнови [re: lila_va]  
Автор van_helsing_trepacha (heavenly)
Публикувано09.10.10 12:15



Точно на живи мумии приличат. - и все пак имат и положителни неща, например да се използват подобни маски по кукеровите дни, да плашат злото ... или поне гаргите по къра - иделно пасва за облекло и на плашило





Тема Re: Не ми стига въздухнови [re: Capa _]  
Автор BlackWolf (ловец)
Публикувано11.10.10 13:14



О, страхотно! Че това са красиви неща бе, не се ли вижда!?
Освен това ако отидеш в съответните страни при комбинацията слънце, прах и вятър ще осъзнаеш нуждата от тези неща.
Предполагам са ги носели много преди възникването на исляма...



Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Тема Re: Не ми стига въздухнови [re: Capa _]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано12.10.10 14:54



Всъщност са успели да избягат донякъде от статуквото. Не видях да се повтарят шарките. Питам се, дали ако аз живеех в техния свят, нямаше доброволно да надяна пердето, за да не виждам какво става около мен. Без дупки за очите.




Тема Re: Не ми стига въздухнови [re: BlackWolf]  
Автор nonetheless (стар клубар)
Публикувано12.10.10 16:46



вярно, красиви са ..това отдолу може и да е по-грозно





Тема Re: Не ми стига въздухнови [re: Kaлoмaин]  
Автор BlackWolf (ловец)
Публикувано12.10.10 16:49



Всъщност при съответните природни условия мъжете също подят забулени. Никий не иска устата му да се пълни с прах и пясък.




Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Редактирано от BlackWolf на 12.10.10 16:49.



Тема Стига дрънка глупостинови [re: BlackWolf]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано12.10.10 17:03



природни условия. В Двуречието и Иран е пълно с пясъчни бури - по 2 на ден. Затуй по инерция (се опитват да) си ги носят и в Европа.

Редактирано от Kиpo на 12.10.10 18:10.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.