Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:39 01.07.24 
Религия и мистика
   >> Религия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: "ръсковниче" ?нови [re: Kиpo]  
Автор roum ()
Публикувано07.09.10 16:32



Разбирам гнева Ви относно правописа ( макар ако прочетеш собствения си пост може да останеш доста учуден), но неразбрах нищо повече от излеянията Ви. Кои сме ние под наванието "сте" , след като дори незнаеш кой съм Аз.



Тема Не ме интересува кой стенови [re: roum]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано07.09.10 16:49



ако ще да сте самият Недим Генджев. Неграмотен сте и това, че си позволявате да наричате една жена курва, омаловажавайки справедливият апоред Вас акт на пребиване с камъни, отчасти се обяснява с това Ви "качество". В резултат на това, аз правя извод, че сте типичен представител на недоучила прослойка, все едно какъв е произходът и и в частност каква се явява забележителната Ви личност.


Колкото до моята неграмостност, мнима или не, нямам намерение да коригирам и една запетайка, поради липса на всякакво уважение към... същество като Вас. Настоятелно Ви препоръчвам да прекратите участието си в мои теми

знае ли някои защита на дама.и защита на хората споделете free И БОГ ще ви дари с здраве

Тема Re: Не ме интересува кой стенови [re: Kиpo]  
Автор Aulus Vitellius CelsusМодератор (Quaestor N.R.)
Публикувано07.09.10 22:44



фанатиците от двете авраамистки религии ще се изпотрепат:


Като гледам сектантите в Америка по нищо не отстъпват на талибаните.



Тема Re: Не ме интересува кой стенови [re: Kиpo]  
Автор faliak (asfaltof)
Публикувано08.09.10 01:18



Думата курва е езиково богатство, и изобщо не можем да я игнорираме в изразяването на нашите мисли и оценъчни действия на действителността. Всъщност проблемът е другаде, защо ако ислямът е толкова ретрограден и изостанал, той се превръща в проблем за напредналия свят? Според мен отговорът е че напредналият свят нещо вътрешно е изменил на идеалите си, и отдавайки се на декадентство, даже се опитва да съживи призрака на мъртви врагове, за да оправдае бездействието си. Така и ти се занимаваш с исляма, вместо да мислиш за проблеми по същество от твоята реалност и бит. Имаш оправдание, вършиш нещо полезно, никой не може да те бутне с пръст. Обаче нищо не вършиш, само отчиташ дейност и въртиш стари плочи. Имаш голямото желание да се обкичиш с "ореола на прогресивния борец", без да си преборил нищо.



Тема нямам никакво желаниенови [re: faliak]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано08.09.10 08:53



да се занимавам с исляма, но той има такова да се занимава с мен. Убива пилитиците ми, заплашва писателите ми, диктува ми какво да не ям, нарича политиците ми от женски пол курви. Поради тая причина, макар с неохота, се налага да се позанимавам с него за минута-две седмично или с някой негов скрит рязан адепт в твое лице. Днес обаче нямам много време и не мога да те радвам както обикновено с благодатта на присъствието си, тъй че лпж и се потапяй.



знае ли някои защита на дама.и защита на хората споделете free И БОГ ще ви дари с здраве

Тема Re: нямам никакво желаниенови [re: Kиpo]  
Автор roum ()
Публикувано08.09.10 11:15



Интересно как всеки който мисли не като Вас се оказва "резак" или нещо подобно. Както и преди съм казвал нямам нищо общо с исляма. Родът ми идва от място където турците са слизали от коня си когато са преминавали и никога не са оставали да нощуват. Това обаче не ми дава право да се отнасям към другите религии по-различно от Християнството. Интересно какво би мислил ако прочетеш малко история на религиите но написана от източни автори.
Относно грамотността пак Ви приканвам да си прочетете и последния пост.





Тема Приканвайтенови [re: roum]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано08.09.10 13:17



турците, дето "ги било страх да минават на кон";)
Значи сте от т. нар. велики биткаджии-македонци, дето са голяма работа на приказки, но в действителност първи намокрят гащите. Дето не можаха да се освободят от въпросните "страхливи" спешени турци дори с кръвта и помощта на нас, клетите "нормални" българи от вътрешността?))
Нямам намерение да си губя времето повече с въздухар като Вас, според който "курвата си го е заслужила" - пребиването с камъни. Просто е излишно.


В заключение: Който не мисли като мен е или рязан, или неизлечим толераст или просто тъп. Последните две категории никак не се взаимоизключват.

знае ли някои защита на дама.и защита на хората споделете free И БОГ ще ви дари с здраве

Тема Re: Приканвайтенови [re: Kиpo]  
Автор roum ()
Публикувано08.09.10 16:35



Толераст e непонятна дума за мен.
И нека се разберем Великият Маке дон е плод на болно съзнание

. Въпросните градове за които говоря са планинските независими градове поддържащи проходите и нямат нищо общо с Макетата.
Вероятно съм от тетия вид , според Вашите категории , защото Втората не я разбирам а първата определено не съм евреин нито мюсюлманин.
Обидните категории с които разполага Вашата личност са доста ограничеани. Надявам се някой ден да обогатите речника си.



Тема във Вашяи случайнови [re: roum]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано08.09.10 18:27



нямам и сянка от мотивация да го сторя, тъй като Вие сте си самодостатъчен като констатация, за да си пъна мозъка да Ви измислям обиди.



знае ли някои защита на дама.и защита на хората споделете free И БОГ ще ви дари с здраве

Тема Re: Рязаните малоумници пак се оакаханови [re: roum]  
Автор viktoria9O (Щастливка)
Публикувано08.09.10 20:22



Сега остана да ми препоръчаш да прочета и за осъждането с "пребиване с камъни" през гледната точка на аятоласите и нещата току виж започнали да се поизясняват. А ако ми препоръчаш и да се покадънча, за да погледна на света през мюсюлманска гледна точка, тогава всичко ще е съвсем кристално ясно.

В същност е достатъчно да прочета българската история, за да се възврадвам на мюсюлманската възвисеност от чиито поражения нацията ни (имам в предвид българската нация) още не е съвсем възстановена.

Съжалявам те, че си мюсюлманче и приеми искрените ми съболезнования, че си престанал да бъдеш човек!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.