Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:57 01.07.24 
Религия и мистика
   >> Религия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Аха. И Далай Лама и Кетцалкоатълнови [re: roum]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано01.09.10 17:39



Но В ТЕМАТА НЕ СТАВА ДУМА ЗА ТОВА. Да почетвъртя?



знае ли някои защита на дама.и защита на хората споделете free И БОГ ще ви дари с здраве

Тема Re: Рязаните малоумници пак се оакаханови [re: viktoria9O]  
Автор roum ()
Публикувано01.09.10 23:20



Kak така да няма? Я ми кажи колко са светските офицялни празници и колко са църковните офицялни такива. Е сега за какво си говорим?
Е немога да променя мнението ти за исляма, както и християнството търпи промяна.

Редактирано от roum на 01.09.10 23:28.



Тема Re: Рязаните малоумници пак се оакаханови [re: FilerO99]  
Автор roum ()
Публикувано01.09.10 23:30



Че аз какво казах ? нали точно това?



Тема О, неразумний юроде!нови [re: roum]  
Автор viktoria9O (Щастливка)
Публикувано02.09.10 00:20



Ти ми кажи! Както и как някакъв толеранс към празник упражнява власт.



Тема Re: Рязаните малоумници пак се оакаханови [re: roum]  
Автор viktoria9O (Щастливка)
Публикувано02.09.10 00:28



Това, което казваш е че си мюсюлманин. Нищо повече.



Тема Re: Рязаните малоумници пак се оакаханови [re: viktoria9O]  
Автор roum ()
Публикувано02.09.10 08:07



Тука си в голяма грешка.
Аз съм заклет атеист и бивш християнин (понеже така съм се родил)
Негативното ми настроение е към всички религии, а не само към христяните , но в случая за тях става въпрос. Целта е равенство на всички религии и всичките да са по-долу от светските закони , да станат независими институции и като такива да се самоиздържат , а не да цоцат от моите и твоите пари.



Тема Re: О, неразумний юроде!нови [re: viktoria9O]  
Автор roum ()
Публикувано02.09.10 08:08



Промива мозъци.



Тема Re: Рязаните малоумници пак се оакаханови [re: Kиpo]  
Автор faliak (asfaltof)
Публикувано02.09.10 16:03



Не рови в леглата на хората, за да не получиш един аятоллахски, така де последния номер ракета.



А франсетата почнаха да дават на целия свят акъл как да си такованкат жените. Интересно като почнат да дават акъл и на жените как да си таковат мъжете. Те само акъл ли ще дават?

Редактирано от faliak на 02.09.10 16:13.



Тема АБЕ чОВЕК?нови [re: faliak]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано02.09.10 17:02



Кви легла, бе, кви 5 лв???
Приличаш на "народен" пишманмъдрец от ония от приказките, но мъдри дъртаци няма, освен там: дъртаците в огромното си болшинство не се къпят, не са прочели и една книжка, а аз на една трета и половината от тяхната възраст съм погребал лично повече хора от тях, при това такива, които не би следвало...Говорим за човеконенавистна, арогантна и закапачена религия, която пребива изневерилите с камъни или бие с камшици слушащите музика или ходещи с една идея по-къси от каноничните поли(демек да се влачи по земята)


Айде да ти подам следващата реплика. Торквемада? Поповете-педерасти. Има ги, е, и? НЕ ГОВОРИМ ЗА ТОВА - пети път!

Знаеш оня виц с мечока: "Абе, ти ловец ли си или педераст, не мога да разбера??"

знае ли някои защита на дама.и защита на хората споделете free И БОГ ще ви дари с здраве

Тема Re: АБЕ чОВЕК?нови [re: Kиpo]  
Автор faliak (asfaltof)
Публикувано03.09.10 12:03



Божей как тъжиш за некой разплакана курволяк.

Това ли е най-важното. А това да те осъдят за морално назидание сигурно има по-малка вероятност от това да те удари гръм. Изобщо говорим за медийни фокуси и балони. Ти да си виждал иранка, която с езика на тялото да показва, че не шава достатъчно, ако това ти е най-голямото притеснение?

Редактирано от faliak на 03.09.10 12:05.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.