Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:34 18.06.24 
Религия и мистика
   >> Религия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Да погледнем от добрата странанови [re: mo32]  
Автор huanji ()
Публикувано02.12.09 23:13



можеш да си пробваш нервите.






Тема Re: За сектите и рекламатанови [re: huanji]  
Автор M.M. (кхмер)
Публикувано02.12.09 23:18



Много насеризно се взимате във вашата секта





Тема Re: За сектите и рекламатанови [re: huanji]  
Автор M.M. (кхмер)
Публикувано02.12.09 23:19



И пак повтаряш някакви сектанстски мантри. Лека нощ





Тема Re: Да погледнем от добрата странанови [re: huanji]  
Автор mo32 (изотзадзе)
Публикувано02.12.09 23:21



Свикнал съм му на номерата и не става. Па и е друго като ги познаваш на живо - липсва съспенса и надеждата да са това, което са в нета, а не съвсем невзрачни и обикновени... Те това е тъжното!

___________



Тема Re: Да погледнем от добрата странанови [re: mo32]  
Автор huanji ()
Публикувано02.12.09 23:42








Тема Re: За сектите и рекламатанови [re: M.M.]  
Автор huanji ()
Публикувано02.12.09 23:42



Лека.






Тема Re: За сектите и рекламатанови [re: huanji]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано03.12.09 00:25



Специално за Търсача и сектата на Нирмала. Той е способен да генерира глупости и измислици със скороста на развален свръхкомпютър

Говори каквото му падне, цитира Нирмала и след това импровизира свободно. Самата Нирмала е толкова глупава, не познава изобщо нито писанията, нито основните принципи, абсолютно нищо. Използва това че на запад хората не са запознати със Индийските даршани. В Индия пък е популярна сред простолюдието и сред просяците, най долните касти на които им е забранено да се занимават с Ведите и Упанишадите Това с което тя ги привлича е, че урежда чрез сектата си бракове между западняци и индийци. Това е много голяма работа в Индия, да си просяк и да се ожениш за някой западняк Тя има също и много почитатели сред мюсюлманите в Индия които разбират че мюсюлманството е най тъпата религия и искат да станат отново индуси. Но в същото време не им се иска да стават отново Шудри - най низшата каста. Самата Нирмала е полвин мюсюлманка полвин индус.

Както и да е, да се върнем на Търсача. Той ако бъде банван напълно от дира, от това никой няма да изгуби, само ще спечелят хората. Първо той дразни тези които разбират от йога с глупостите си и с измишльотините си. И никой не може да го обори в нищо, защото в момента в който му посочиш една грешка, той я забравя и веднага пуска още 5 глупости Хубаво би било да го пренебрегне човек напълно, но... в неговият случай това е невъзможно. Той просто ще спами повече и повече, ще дразни хората със упорит спам и докато има възможност да си прави реклама няма да спре да пише.

Специално във форума на Имаго не знам защо не го банват? Предполагам че той е нещо като отговорник в Сахаджа и може би дава на Имаго да му издава разни книги срещу заплащане?!? Не знам!? Но Имаго го търпи поради някаква специална причина.

Но на мен ми се струва че той заслужава да бъде банван, не заради друго а защото той самият банва хората от неговият форум. Сега мисля че е правилно да се направи същото и с него. Щом той банва хора в неговият форум, би трябвало и него да го банват. Погледни в неговият форум няма нито една критика, нито една лоша дума против дебеланата. Само взхвалявания. В същност той май там сам си пише. Ако той имаше достатъчно публика в неговият форум, той нямаше да спами тук и при Имаго

Както и да е, ако ме питаш мен банвай го напълно, от това само ще спечелят хората, и на никой няма да му липсва последната информация за Нирмала Дембелска. Дори може да направиш едно допитване до участниците тук във този форум: Кой се интерисува от Нирмала и нейните глупости. Да видим дали има и 5 човека които четатат и практикуват Сахаджа? Специално във форума на Имаго НЯМА НИТО ЕДИН ЧОВЕК КОЙТО ДА ВЗЕМА ТЪРСАЧА НА СЕРИОЗНО!! Въпреки това Имаго го държи. Изглежда че има сметка от него, може би му издава някакви книги, не знам?



Тема Re: За сектите и рекламатанови [re: oтБpaxмaн]  
Автор huanji ()
Публикувано03.12.09 08:17



Така е, нещата са повече от ясни за Търсача, като конкретен пример за сектантин.



Имаго го удари на бизнес, изцяло за сметка на сериозната част. Но в тази криза го разбирам и той семейство издържа...




Тема Re: За сектите и рекламатанови [re: huanji]  
Автор M.M. (кхмер)
Публикувано03.12.09 13:46



Два сектнта, двама весели другари обявиха трети за сектант, а под краката им пари.





Тема Re: За сектите и рекламатанови [re: M.M.]  
Автор Tъpcaч_ (Сахаджмедитация)
Публикувано03.12.09 14:05



Ми то затова не си губя времето с тях.
Само ме следват и едно и също плещат. Мяза на старческа дименция.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.