Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:02 20.09.24 
Религия и мистика
   >> Религия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: За сектите и рекламатанови [re: M.M.]  
Автор huanji ()
Публикувано03.12.09 18:12



Ха-ха...






Тема Re: За сектите и рекламатанови [re: M.M.]  
Автор huanji ()
Публикувано03.12.09 18:14



Наранен ли се чувстваш?






Тема Re: За сектите и рекламатанови [re: huanji]  
Автор M.M. (кхмер)
Публикувано03.12.09 21:53



Да не съм някой ревнив гуру който е тръгнал да громи конкуренцията и в другите клубове?





Тема Re: За сектите и рекламатанови [re: M.M.]  
Автор huanji ()
Публикувано03.12.09 22:32



Ми какъв си бе байно? Ти се правиш на нагуал пред наркоманчетата, не аз.

Липсата ти на усещане е очарователна.






Тема Re: За сектите и рекламатанови [re: huanji]  
Автор M.M. (кхмер)
Публикувано03.12.09 23:32



Ти виждаш нещо което никой друг не вижда типично по сектантски. Просто не нападай колегата си сектант с прекален устрем и с главен съюзник един изкукляк щото ставаш леко смешен. Разбирам ,че ти е скучно в оня хербарии но ти никога няма да признаеш, че там цари една небивала скука понеже е твоя сбъдната мечта чиче





Тема Re: За сектите и рекламатанови [re: M.M.]  
Автор huanji ()
Публикувано03.12.09 23:49



Е, то ако 20-30 са никой, значи имаш висока летва. Пусни тема в Кастанеда, па се увери.



Разбирам яда ти, че има клуб незасегнат от манията ти за величие, на нереализиран нагуал с претенции.




Тема Re: За сектите и рекламатанови [re: huanji]  
Автор M.M. (кхмер)
Публикувано03.12.09 23:53



Наистина сектантската ти заслепеност е изумителна. Къде ги видя тия 20-30? Има 2-3 поста на ден и понеже ти е скучно си пролазил и тук да громиш конкуренцията. Но нещо не ти се получи и те опставям да ближеш рани. Лека нощ и нека бог бъде с теб





Тема Re: За сектите и рекламатанови [re: M.M.]  
Автор huanji ()
Публикувано03.12.09 23:59



Донякъде си прав, целият клуб Кастанеда не те смята за нагуал, но поне вече знаеш защо ходиш да си проектираш чувството за малоценност в други клубове. Е, по принцип е жалко, че нагуала последен научава всичко за себе си, но още по- жалко е, че мен лично не може да ме изненада с нищо.






Тема Re: За сектите и рекламатанови [re: DarthVader™]  
Автор Tъpcaч_ (Сахаджмедитация)
Публикувано04.12.09 05:42



Автор: DarthVader™
Значи ако събереш секта от 1000 мангала, които да се махнат завинаги от България, аз ще съм един от хората, които ще ти правят безплатна реклама! Защото виждам, че тези тарикатлъци влияят само на циганите!

Тези хора са лемурци, защото живеят в Лемурия.





Тема Re: За сектите и рекламатанови [re: huanji]  
Автор Aulus Vitellius CelsusМодератор (Praefectus N.R.)
Публикувано04.12.09 07:45



абе какви глупости си спамите в тая тема?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.