Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:15 16.06.24 
Религия и мистика
   >> Религия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: За сектите и рекламатанови [re: Tъpcaч_]  
Автор huanji ()
Публикувано03.12.09 14:40



Ти Волка не го брой, той е аутсайдер и избива комплекси, защото е на същото дередже като теб.

Кажи сега, докога мислиш да рекламираш сектата?




Тема Re: За сектите и рекламатанови [re: Tъpcaч_]  
Автор M.M. (кхмер)
Публикувано03.12.09 14:54



Каквото ми трябваше го намерих. Те сектантите са решили дса ти спасяват душата против волята ти. Ето сега и кучета им се привиждат само и само като нямат аргументи почват с обиди, което е белег за разклащане на глинените им крака. Аз също смятам, че си сектант и зомби но не мога да се съглася други зомбита да избиват комплекси на твой гръб.





Тема Re: За сектите и рекламатанови [re: huanji]  
Автор Tъpcaч_ (Сахаджмедитация)
Публикувано03.12.09 14:56



Реклама има нужда , когато нещо се продава. СЙ не е за продан, защото не може да обещае, че системата ще работи при останалите.

При мен работи 20г. при други не. Самата СЙ има избирателна система, която повече отхвърля, отколкото приема.

Моето желание е да споделя това, което съм научил. Това знам, за това говоря.
Копал съм кладенеца толкова време и се стремя да споделям.



Тема Re: За сектите и рекламатанови [re: Tъpcaч_]  
Автор huanji ()
Публикувано03.12.09 15:04



Гледай дега, достатъчно съм те търпял лично и ако си се занимавал само с учението си, което, колкото и глупаво да е, има място под звездите, нямаше да те закача никой.

Но явно не се усещаш, че си напълно обсебен и тази обсебеност граничи с умопомрачение. Нормално е да имаш авторитет, но не го набутвай в носовете на всички при всяка втора дума, най- малкото защото може да понамирисва.

Или казано по друг начин, кротни се сам и не прекалявй с разкалването на терена. И без това никой тук няма да ти върже, само дразниш с пресилено мисионерство.

п.п. Не знам другите какво мислят за теб, но аз не храня лоши чувства. Просто те имам за заболял от нелечима болест.






Тема Re: За сектите и рекламатанови [re: huanji]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано03.12.09 15:06



Ти между другото отвори ли школа по йога?

Някъде в Ловеч или околните села?

А барманът? Той наскоро сподели, че бил тук и живеел в някакво село. Да не би да сте се сдушили двамцата да правите бизнес, показвайки асани?

Прости за любопитството...



Тема Re: За сектите и рекламатанови [re: huanji]  
Автор M.M. (кхмер)
Публикувано03.12.09 15:08



Закачащия е също сектант , така, че да не си пробутва комплексарската операцийка "клин, клин избива" "крадеца вика дръжте крадеца" и никой няма да го закача да си страда тихо от нелечимата болест





Тема Re: За сектите и рекламатанови [re: бeзпътeн]  
Автор M.M. (кхмер)
Публикувано03.12.09 15:09



Разчистват терена и тука като в "йога" за да ловят души тези сектанти





Тема Re: За сектите и рекламатанови [re: бeзпътeн]  
Автор huanji ()
Публикувано03.12.09 15:23



Йога е да поемеш сам отговорност за себе си, не ти трябват школи. А колкото до спорта йога, то това е за инструктори.

Но не виждам къде е връзката с темата, или одобряваш постоянното рапиране - елате при сахаджа и т.н. Или има нещо друго?






Тема Re: За сектите и рекламатанови [re: huanji]  
Автор M.M. (кхмер)
Публикувано03.12.09 15:31



Всеки сектант хвали собственото си разбиране. Така, че не говори в страдателен залог. За мен лично твоето разбиране е еквивалентно на Търсача. Лично смятам, че си по-зле от него понеже натрапваш твоето разбиране като единствено. За това и се дразниш толкова от него. Аз например изобщо не го чета като мина първия ред.





Тема Re: За сектите и рекламатанови [re: M.M.]  
Автор huanji ()
Публикувано03.12.09 15:31



за да ловят души

Въпросът не е да ги хванеш, въпросът е какво ще ги правиш по- нататък?

Питам щот нали се правиш на нагуал, сигурно знаеш защо са ти?







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.