Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:34 19.06.24 
Религия и мистика
   >> Религия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Все пак да попитам.нови [re: oтБpaxмaн]  
Автор Tъpcaч_ (Сахаджмедитация)
Публикувано27.11.09 15:58



Автор: oтБpaxмaн
Как ще ме спреш? Трябва да затвориш форума. Иначе винаги мога да се регистрирам

Каква си ми Червена шапчица, много си ми наивен.





Тема Re: Все пак да попитам.нови [re: oтБpaxмaн]  
Автор huanji ()
Публикувано27.11.09 15:59



Е той форума си е негов, да си прави каквото ще.



Лицемерието обаче, е най- добродетелно от всички свинщини дето се разиграват в сахаджа-махаджа.




Тема Re: Все пак да попитам.нови [re: viktoria9O]  
Автор Tъpcaч_ (Сахаджмедитация)
Публикувано27.11.09 16:09



Автор: viktoria9O
Йога не е лоша техника за трениране на тялото и донякъде на ума, но предпочитам систематичния научен подход, който е със светлинни години по-съвършен.

Научния подход изсиква преди да говориш за нещо да се запознаеш. Практикувала ли си СЙ за да имаш основание да говориш за нея?



Тема Re: Все пак да попитам.нови [re: viktoria9O]  
Автор AGLER ()
Публикувано27.11.09 16:32



Опитах се да пиша в клуб православие, но болшинството от постингите ми бяха анихилирани.



Ако можеха щяха да те изгорят на клада,
вместо да ти "анихилират" постингите!

Радвай се, че живеем в други времена!



Тема Всеки трябва да има своето местенце.нови [re: Kиpo]  
Автор AGLER ()
Публикувано27.11.09 16:36





Така е!

Само, че едни имат местенце в нормалният свят,
други - местенце в психиатричните заведения!



Тема Re: Все пак да попитам.нови [re: huanji]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано27.11.09 16:41



Ами бих казал, че е техен проблем, но понеже не съм собственик на дира, думата ми не тежи, така че нека се делят в клубчетата си.



Тема Re: Все пак да попитам.нови [re: бeзпътeн]  
Автор huanji ()
Публикувано27.11.09 16:53



Представяш ли си пет клуба само и бъкащи със сектантини. По- добре е така, със изолатори.






Тема Re: Все пак да попитам.нови [re: Tъpcaч_]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано27.11.09 17:24



В отговор на:

Автор: Tъpcaч_
Тема: Re: Все пак да попитам.

Автор: viktoria9O

Научния подход изсиква преди да говориш за нещо да се запознаеш. Практикувала ли си СЙ за да имаш основание да говориш за нея?


Някой неща няма нужда да се "практикуват" за да разбере човек че са идиотщина. Например да скочиш от Айфеловата кула не е здравословно и всеки който има здрав разум го разбира това отлично. Няма нужда човек да скача от там за да придобие правилно мнение по въпроса.

В случаят със дебелата Нирмала и нейната йога е достатъчно да я види човек и да прочете какви глупости казва за да разбере че е идиотщина. В твоят случай обаче не е така. На теб ти трябват поне 100 години за да разбереш че Сахаджа йога на Нирмала е тъпа работа и вредна за умственото здраве.

В същото време ми се струва че само с 10 тина скока от Айфеловата кула ти ще може да разбереш че скачането от височина не е добро за здравето. Та по този случай ти предлагам да опиташ, хвърли се от там няколко пъти и ще ми повярваш. И кой знае, може би дори и от сахаджа да се откажеш и да ти дойда ума в главата ???

Особено ако скачаш с главта надолу, няма начин да не ти се отрази благотворно, опитай



Тема Re: Все пак да попитам.нови [re: oтБpaxмaн]  
Автор huanji ()
Публикувано27.11.09 17:33



Мисля, че с Дарт Вейдър успешно можем да му пресъздадем скок от Айфеловата кула, стига само да има желание...






Тема Re: Все пак да попитам.нови [re: oтБpaxмaн]  
Автор Tъpcaч_ (Сахаджмедитация)
Публикувано27.11.09 17:34



Не всички са на това мнение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.