Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:51 20.09.24 
Религия и мистика
   >> Религия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Все пак да попитам.нови [re: oтБpaxмaн]  
Автор Tъpcaч_ (Сахаджмедитация)
Публикувано27.11.09 14:53



Как ще се регистрираш, като аз и регистрация няма да ти дам. Ти знаеш някой неща за СЙ, но не практикуваш. Страх те е да не те обяват за сектант.



Няма да се плашиш.



Тема Re: Все пак да попитам.нови [re: Tъpcaч_]  
Автор viktoria9O (Щастливка)
Публикувано27.11.09 14:56



Щом под висш пилотаж разбирате мятането на книжни лястовички през терасата. С нетърпение очаквам да видя какъв пилотски бревет ще ви дадат.





Тема Re: Все пак да попитам.нови [re: Tъpcaч_]  
Автор DarthVader™ (power)
Публикувано27.11.09 15:05



Абе, сектант, ти като си имаш собствен форум, къф го дириш тук?!


ДА не би да се е оказало, че няма достатъчно тъпи, които да се вържат на сектантските ви глупости, та за това си дошъл тук да зарибяваш?

!естно казано, колкото и тъп да е един човек, като види свинята Матаджи, ще я пррати или в кочината, или в дебелариума, никога няма и да му хрумне, че се занимава с йога!

Силата е нищо без контрол.

Тема Re: Все пак да попитам.нови [re: Tъpcaч_]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано27.11.09 15:18



В отговор на:

Автор: Tъpcaч_
Тема: Re: Все пак да попитам.

Как ще се регистрираш, като аз и регистрация няма да ти дам. Ти знаеш някой неща за СЙ, но не практикуваш. Страх те е да не те обяват за сектант.

Няма да се плашиш.


Как ще ме спреш? Трябва да затвориш форума. Иначе винаги мога да се регистрирам и да ти пусна няколко истини за дебеланата. Но не си заслужава труда. Виж може да се опитам да ти хакна форума и да започна да трия по малко по малко докато се усетиш че правиш бакъпс на трит форум, полвината форум ще отиде на кино

Мда това не е лошо като идея. Може също и да те бъзикна с настройките за да стане по весело. Хмм трбява да си помисля заслужава ли се да те хакна. Не че не мога, но ще ми трябва време, но... няма да е зле като идея

Иначе си прав, аз съм таен почитател на дебелата свиня, но никой не знае за това. Пазя го в тайна и всяка сутрин се моля пред портрета и, действа ми очистително, правя го против запек. Но е много силно упражнение.

Използвам портрета и също за крия йога специално за упражнението Тигър. Нали го знаеш от хата йога. Пиееш повече вода, бъркаш в гърлото с два пръста и повръщаш. На мен портрета и ми действа много силно. Само като я видя и си повръщам дори червата.

Пробвах го тук на моята група по хата йога и.. резулата беше страхотен. Хората си изповръщаха вътрешностите. Едно младо момиче дори го приеха в болница по спешност. Цяла седмица повръща само като си помисли за портрета на Нирмала. Накрая се наложи да ходи на психиатър. Оправиха я но сега заича като казва някой думи които приличат звуково на "Нирмала".



Тема Re: Все пак да попитам.нови [re: viktoria9O]  
Автор huanji ()
Публикувано27.11.09 15:47



Има предвид налагането на снимка с чепик, кога някой не му уйдисва. Това е висша техника от сахаджа-нирмала и ако не вярваш, го питай сам да ти каже.






Тема Re: Все пак да попитам.нови [re: бeзпътeн]  
Автор huanji ()
Публикувано27.11.09 15:48



Защо да ги затриваш, така не се различаваш от тях...




Тема Re: Все пак да попитам.нови [re: DarthVader™]  
Автор huanji ()
Публикувано27.11.09 15:53



Търсача има отношение към санитарната страна на нещата. Така всички виждат колко дълбоко може да изпадне човек от сектите и знаят да се пазят. Така, че той има своето място, макар и изпълнено с презрение.






Тема Re: Все пак да попитам.нови [re: huanji]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано27.11.09 15:53



Да си пишат в "Религия", що да се делят в отделни "секти". По тази логика да нароим клубове "Ислям", "Будизъм", "Хиндуизъм", "Сикхизъм", "Шинтоизъм", "Юдаизъм" и т.н.

Привърженик съм повече на премахването на границите, отколкото на изкуственото им създаване, затова и не приветствам "сектирането" на клубовете на религиозно-окултна тематика.



Тема Re: Все пак да попитам.нови [re: oтБpaxмaн]  
Автор huanji ()
Публикувано27.11.09 15:55








Тема Re: Все пак да попитам.нови [re: бeзпътeн]  
Автор huanji ()
Публикувано27.11.09 15:57



Тесногръдите не са в състояние да делят пространство абсолютно с никого. По- добре да си имат клуб и да не се занимава никой с тях...

Границите всеки за себе си може да свали, но самите религии никогиш.







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.