Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:13 22.05.24 
Религия и мистика
   >> Религия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Всемогъщия шибан аллах има чувство за хумор!  
Автор Дekcтъp (батко-психопат)
Публикувано26.11.09 09:59







Тема Re: Всемогъщия шибан аллах има чувство за хумор!нови [re: Дekcтъp]  
Автор Morrigan* (Goddess)
Публикувано26.11.09 11:47



Пуснал си е водата в тоалетната без първо да извика паази се.

Следващият път първо да им тресне една светкавица, за да няма изненадани.

Редактирано от Morrigan* на 26.11.09 11:48.



Тема Пресвета Дево, Ти ли си това...?нови [re: Morrigan*]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано27.11.09 13:32



Поздравете Сина Си от мен, клетия невярващ...
Явно Всевишният е чул молбите ти, виж на аализа на УСАФ долу вдясно на картата








Тема Re: Всемогъщия шибан аллах има чувство за хумор!нови [re: Дekcтъp]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано27.11.09 14:10







Тема Re: Всемогъщия шибан аллах има чувство за хумор!нови [re: Дekcтъp]  
Автор BЪPKOЛAKЪT (Хищник)
Публикувано28.11.09 18:26



То така, изглежда и че през 2003 е пратил на някои от правоверните и бомбени килими. А веспучианската армия още е там, да им изпитва вярата... и да им източва нефта...

Страшен хумор, наистина!...


ТОЗИ, КОЙТО ПРЕТОПИ МЕЧЪТ СИ В РАЛО, ПОСЛЕ ЩЕ ОРЕ ЗА ОНЕЗИ, КОИТО СА СИ ЗАПАЗИЛИ МЕЧОВЕТЕ!



Тема Re: Всемогъщия шибан аллах има чувство за хумор!нови [re: BЪPKOЛAKЪT]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано28.11.09 19:33



Отговарям ти тук, защото онази тема се заключи

Сега аз имам черно на бяло в една книжка тук това което е казал лично Шибендо. Той го е казал, не аз, не си измислям. Той казва че се е срещал с Бабаджи за който се твърди че е на 10000 години!? Ако някой не вярва мога да сканирам и да му покажа! Имам също друго изказване от Шибендо, според което той по наследство генетично му било предадено да бъде Просветлен?!?!? Един вид родил се е бог. Пак и това изказване го имам черно на бяло.

Безпътният действително говори смислено и то доста пъти. Но един път да се подхлъзнеш и да повярваш на някой измишльотина е достатъчно за да станеш сектант.

За Шибендо още имам неговият "превод" и интерпретация на Йога сутрите на Патанджали. Плачевна работа. Човекът е толкова бос, че изобщо не подлежи на критика, защото трябва да се критикуват и отхвърлят 99 процента от превода. Шибендо говори неща от тук от там взети, които действително правят смисъл и са разумни. Но по никакъв начин не се свързват със сутрите. Ако той беше дал само тези неща, без да се опитва да говори за суттрите изобщо, тогава книгите му щяха да бъдат що годе сносни, разбира се ако се махнат глупостите и измишльотините работи. Както и да е мога да цитирам абсолютно всичко, така че няма проблеми за доказателствата.

Сега нещо съвсем друго, за твоят подпис който слагаш Не е лошо разбира се, но все ми се струва че може да се допълне, да се развие. Аз ти предложих един вариант, сега ти предлагам втори вариант. Ти пишеш:

ТОЗИ, КОЙТО ПРЕТОПИ МЕЧЪТ СИ В РАЛО, ПОСЛЕ ЩЕ ОРЕ ЗА ОНЕЗИ, КОИТО СА СИ ЗАПАЗИЛИ МЕЧОВЕТЕ!

Та как мислиш, може ли да се допълни така:

-ТОЗИ, КОЙТО ПРЕТОПИ МЕЧЪТ СИ В РАЛО, ПОСЛЕ ЩЕ ОРЕ ЗА ОНЕЗИ, КОИТО СА СИ ЗАПАЗИЛИ МЕЧОВЕТЕ!
-ТОЗИ КОЙТО Е ПРОДАЛ МЕЧА СИ И РАЛОТО СИ ЗА ЗЛАТО, И СИ НАПРАВИ БАНКА, ПОСЛЕ ЩЕ ЖИВЕЕ И ЩЕ СЕ КЕФИ ОТ ЛИХВИТЕ НА ПАРИТЕ НА ТЕЗИ КОИТО ИМАТ РАЛО ИЛИ МЕЧ.

Как ти се вижда този вариант А????


ПП Тъй като темата е за Алах и Мохамед, не мога да се сдържа да не им туря по една майна и на двамата и на техните последователи брадати терористи и фанатици. Мюсюлманството е може би една от най опасните религии в момента и ако успеят да се разможат повече има опасност да завладеят света и тогава ще настъпи отново средновековен упадък който ще трае отново няколко стотици и дори хиляди години, докато хората се усетят какво е станало. Наистина ще бъде жалка работа. Ще стане подобно на това което е станало при римляните. Идва тъпото християнство и задържа естественото развитие на човечеството с почти 2000 години. Едва преди 200 на години е започнало отърсването от тази тъпа религия. Та ще бъде много жалко ако тъпата мюсюлманска религия завладее света.



Тема Re: Всемогъщия шибан аллах има чувство за хумор!нови [re: oтБpaxмaн]  
Автор BЪPKOЛAKЪT (Хищник)
Публикувано28.11.09 20:40



Шибендо-Шибеков, може да си е писал в книжката каквото си ще.

Но във форума не е писал или поне не зная за такъв инцидент. Ако се намери негов фен както трите манджи си е намерила, ще го пораздрусаме. Иначе е безпредметно да се коментира.
И всички индикации говорят, че Безпътния не е от тези фенове...

Материализмът и рационализма, не се опират на голата вяра и за това не виждам начин как човек чийто атеизъм се базира на научните познания, може да бъде запратен в лоното на сектантството и суеверията от някаква необоснована измишльотина, дори и да е поставена в центъра на учебник по физиология.

Предложението ти за поправка към подписа ми е меко казано несъстоятелно до нелепост...... Със същия успех, можеш да предложиш и банките да нямат охрана и сейфове за икономия и само да си банкерстват и богатеят...
Предполагам, че можеш да схванеш какво би се случило с банка без охрана...... Ще ти спестя усилието, да даваш Швейцария като пример. Тази страна има една от най-силните армии в Европа и една от най-силните икономики. Запасните чинове се прибират в домовете си заедно със стрелковото оръжие и 18 пълнителя към всяка цев, феномен на доверие към населението който не присъства в никоя друга европейска страна....
Така че, в общи линии този, който има рало и меч, може да си позволи и банки... Само едното, не върши работа... Хвърлиш ли ралото, пукваш от глад. Хвърлиш ли меча, идват да ти вземат онова, което си изкарал от ралото... А ако нямаш и двете, а си банкерстваш ще ти изкарат временния кеф през носа и петите едновременно, както например на евреите в Германия през втората световна....

За завладяването на света от мюсюлманите, кой знае... За сега ги търпим и западът им прави мили очи и реверанси, защото нефта е при тях, но той ще свърши... А с това може да отлети и толерантността към тях. Дубай вече е закъсал здраво а след него ще пресъхнат и другите нефтени империи... Накрая може да се наложи и оръжието да решава кой кой е. А там западът е по-добър в пъти. Разбира се стига да не се стигне до употребата на ядрено оръжие... Тогава няма да има особено значение чий флаг се вее над капитолия или мека...


ТОЗИ, КОЙТО ПРЕТОПИ МЕЧЪТ СИ В РАЛО, ПОСЛЕ ЩЕ ОРЕ ЗА ОНЕЗИ, КОИТО СА СИ ЗАПАЗИЛИ МЕЧОВЕТЕ!



Тема Re: Всемогъщия шибан аллах има чувство за хумор!нови [re: oтБpaxмaн]  
Автор DarthVader™ (power)
Публикувано28.11.09 20:48



Ти да не би да си мислиш, че Безпътния и Шибендо са едно и също лице?


Май трябва да ограничиш дрогата.

Силата е нищо без контрол.

Тема Той казва че се е срещал с Бабаджи за...........нови [re: oтБpaxмaн]  
Автор AGLER ()
Публикувано28.11.09 21:18



Той казва че се е срещал с Бабаджи за който се твърди че е на 10000 години!?


Имам също друго изказване от Шибендо, според което той по наследство генетично му било предадено да бъде Просветлен?!?!?


Имам една съседка, която "казва", че разговаря с някаква икона в св. Седмочисленици! Също доста често "казва", че се "среща" с Ковнатият с три пирона когато има нужда от помощ................
..............само дето, когато наистина има нужда от помощ близките й викат не Ковнатият с три пирона а Арахангелите с белите престилки с летящата колесница с червено разпятие на нея................



Тема Re: Всемогъщия шибан аллах има чувство за хумор!нови [re: BЪPKOЛAKЪT]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано28.11.09 22:25



В отговор на:

Автор: BЪPKOЛAKЪT
Предложението ти за поправка към подписа ми е меко казано несъстоятелно до нелепост...... Със същия успех, можеш да предложиш и банките да нямат охрана и сейфове за икономия и само да си банкерстват и богатеят...
Предполагам, че можеш да схванеш какво би се случило с банка без охрана...... Ще ти спестя усилието, да даваш Швейцария като пример. Тази страна има една от най-силните армии в Европа и една от най-силните икономики. Запасните чинове се прибират в домовете си заедно със стрелковото оръжие и 18 пълнителя към всяка цев, феномен на доверие към населението който не присъства в никоя друга европейска страна....
Така че, в общи линии този, който има рало и меч, може да си позволи и банки... Само едното, не върши работа... Хвърлиш ли ралото, пукваш от глад. Хвърлиш ли меча, идват да ти вземат онова, което си изкарал от ралото... А ако нямаш и двете, а си банкерстваш ще ти изкарат временния кеф през носа и петите едновременно, както например на евреите в Германия през втората световна....


Онова което казвам е че е по добре да си със меч от колкото да си с рало. Освен това е по добре да си банкер от колкото войник. Войниците работят за банките, а не банките за войниците! Селяните работят за банките и за войниците. Такъв е живота, колкото и да не ти се иска, това е факта. В идеалният случай би трябвало селяните да работят за банките и за воените и обратно, банките и воените да работят за селяните. Но това е идеализъм който го има само във фантазиите на русо и в лъжите на политиците. Истината е такава: Банките командват света, и всички други работят за банките. Вярно е че банките са зависими, но... те са тези които дърпат конците. Те и воените са зависими от селяните, ама мечовете командват ралото.

Та такива ми ти работи. Що се отнася до Швейцария тяхната армия я няма изобщо. Нямат нужда от армия. Нали всички си държат там парите? Дори по време на световната война, никой не нападна Швейцария, защото и германците и англичаните и американците си държаха парите там. И продължават там да ги държат. Единствено руснаците нямаха пари в Швейцаря, но те не можаха да стигнат до там, и никой няма да ги пусне до там.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.