Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:53 20.05.24 
Религия и мистика
   >> Религия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ МЮСЮЛМАНИ!нови  
Автор Emir_m (Muslim)
Публикувано20.09.09 23:26



ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ МЮСЮЛМАНИ!

„Вярата в сърцето на всеки от вас се износва така, както една дреха. Затова молете Всевишния, за да укрепва вярата в сърцата ви”/ат-Табарани/

И нека Господаря на световете да приема молитвите ни и да укрепва вярата ни!

________________________________________________________________________________
Sami Yusuf "You Came To Me" -

Редактирано от Emir_m на 21.09.09 00:02.



Тема Re: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ МЮСЮЛМАНИ!нови [re: Emir_m]  
Автор Aлekc (необвързан)
Публикувано21.09.09 02:15



Аз също пожелавам на всички мюсюлмани да празнуват празника си в мир и сигурност!

Когато си в лодката, движи се брега.
Когато си на брега, движи се лодката.


Тема Е ГАТИ НАГЛЕЦИТЕ!нови [re: Emir_m]  
Автор BЪPKOЛAKЪT (Хищник)
Публикувано21.09.09 17:34



Тъкмо гледах по Дойче-Веле поздравленията на един твой колега.
Наглед нормален пич, вратовръзка, костюмче...

Та звучи кротко и исмирено:

Майне дамен, майне Херен

И като започна едно поздравление...

Честит празник Херове и фрауени, но ако не си изберете промюсюлманско правителство... почваме атентати.

Честит празник братя мюсюлмани пребиваващи в хубавия дойчланд. До две седмици след изборите не се показвайте на обществени места щото ще мъстим с бомби на неверните германци че не признават аллах...

Е гати наглеците сте това мюсюлманите!
Приказвате че се стремите към ат-тарабани, но все прекалявате с вярата като Талибани...

Вече и във вътрешните работи на Германия се опитвате да си врете носа... или задниците, че така ги размахвате и им сменяте местата, че не е ясно кой орган за какво ползвате...

Да видим какви поздравления още ще завалят...


ТОЗИ, КОЙТО ПРЕТОПИ МЕЧЪТ СИ В РАЛО, ПОСЛЕ ЩЕ ОРЕ ЗА ОНЕЗИ, КОИТО СА СИ ЗАПАЗИЛИ МЕЧОВЕТЕ!



Тема духайнови [re: Emir_m]  
Автор Дekcтъp (батко-психопат)
Публикувано22.09.09 00:41



боклук. Заедно с лоясалия си пустинен шизи.



Тема zaeби ги смърделитенови [re: BЪPKOЛAKЪT]  
Автор Дekcтъp (батко-психопат)
Публикувано22.09.09 00:42



Лично аз имам голяма дилема: как да си кръстя тазгодишното прасе: минах Мохамед, минах и Али, да се светят лайната и на двамата


предложения...?



Тема Re: zaeби ги смърделитенови [re: Дekcтъp]  
Автор BЪPKOЛAKЪT (Хищник)
Публикувано22.09.09 01:43



Ае, имам две много хубави имена като предложения, но са толкова хубави, че ще привлекат модераторско внимание... че напоследък Последния Римлянин твърдо е решил да ползва най-хубавите ми постинги и теми за мишена на сюрикен ДВД-то си, модераторс едишън. Аз ги окача и докато се огледам и той ги отрязал. Нови закачам... и те също падат жертва в упражненията му по марксмъншип...

... Тъй че, ще трябва да пооблека постинга си в малко кевлар и да му сложа каска... Така защитените предложения не са толкова колоритни, но все пак... Ако е женско прасенцето може да го наименоваш Мека, Сура или Джамия. Ако е мъжко или от... рязан като мюсюлманин пол... избора е малко по-обширен: Хомейни, Ходжа, Аятолах, Всевишен, Джихад, Талибан, Коран, Ислям...



ТОЗИ, КОЙТО ПРЕТОПИ МЕЧЪТ СИ В РАЛО, ПОСЛЕ ЩЕ ОРЕ ЗА ОНЕЗИ, КОИТО СА СИ ЗАПАЗИЛИ МЕЧОВЕТЕ!

Редактирано от BЪPKOЛAKЪT на 22.09.09 04:26.



Тема Re: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ МЮСЮЛМАНИ!нови [re: Emir_m]  
Автор BЪPKOЛAKЪT (Хищник)
Публикувано22.09.09 13:41



Още малко ислямски поздрави... Включително как се поздравяват помежду си:





Тема Re: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ МЮСЮЛМАНИ!нови [re: BЪPKOЛAKЪT]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано22.09.09 16:03



Все си мислех, че обезглавяването би трябвало да е някак като екзекуция, не като клане на прасета.



Тема Re: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ МЮСЮЛМАНИ!нови [re: Kaлoмaин]  
Автор BЪPKOЛAKЪT (Хищник)
Публикувано22.09.09 18:27



То, на тия поне ножките им са що годе остри. Имаше едно филмче, в което сунити режеха тиквоча на един шиит. Няколко минути човекът писка и се мята, че чак почнах да мисля, че ще му се размине и ерзац-палачите ще грохнат от умората на приложените усилия. Ама не... няма умора в името на сунитските ценности за аллах. Жертвата първо загълголи след като успяха да му смачкат трахеята, но пустата шиитска глава... шиитския аллах я държи на раменете. Накрая все пак сунитския аллах победи и земните му пратеници надделяха като използваха и остри камъни от околността, за да довършат праведното си дело и да поздравят подобаващо...

ТОЗИ, КОЙТО ПРЕТОПИ МЕЧЪТ СИ В РАЛО, ПОСЛЕ ЩЕ ОРЕ ЗА ОНЕЗИ, КОИТО СА СИ ЗАПАЗИЛИ МЕЧОВЕТЕ!



Тема Емире,нови [re: Emir_m]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано22.09.09 21:19



предполагам, че си видял линка, който пусна Върколакът. И ми се струва излишно да го казвам, но може би не си даваш сметка, че няма да бъдете приемани, докато сред вас има такива хора. И при християните има подобни проблеми - ирландците още се делят на католици и протестанти, и при тях има кръвопролития. Но това, което е в линка, са касапи, като от 12 век.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.