Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:27 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Религия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Прекаления светец......нови [re: agrimonia]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано13.09.09 09:14



Малкото срещи с теб, на които съм бил свидетел какво правиш като ти звънне, ме оставят с такова впечатление.



Тема Re: Прекаления светец......нови [re: Modest Mouse]  
Автор DarthVader™ (power)
Публикувано13.09.09 11:47



Така си е, човек може да се отдаде на духовното или още като дете, но тогава ще е с ограничен опит, или след като вече няма грижа за продължаване на рода. Друг начин няма.



Силата е нищо без контрол.

Тема Re: Прекаления светец......нови [re: бeзпътeн]  
Автор lila_va (Heart of stone)
Публикувано13.09.09 12:00



Ей, в кой век живееш? Отдавна вече на жените не им е фикс идея майчинството


Иначе си прав - докато може да го вдига, мъжът е потенциален татко, никакъв проблем



Тема Re: Прекаления светец......нови [re: lila_va]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано13.09.09 14:20



Така е, хубаво е, че на много жени вече не им е фикс идея да раждат и гледат много по-разумно и трезво, но си има и една немалка част още не родили и доста ошашавени на тази тема, направо полудели, докато не омотаят някой залюхан мунчо да ги заплоди. Сещам се с отвращение за няколко такива, в т.ч. и пищещи по клубовете в дира.

В това отношение мъжете отново са облагодетелствани от природата и дори от биологическа гл.т. не им се налага да бързат, могат да си правят деца, когато си поискат, стига да са здрави, независимо от възрастта.



Тема Re: Прекаления светец......нови [re: DarthVader™]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано13.09.09 14:21



Това Modest Mouse е поредният ник на УРБ "инкогнита", отново изгонена от клуба.





Тема Re: Прекаления светец......нови [re: бeзпътeн]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано13.09.09 15:50



"Малкото срещи с теб, на които съм бил свидетел какво правиш като ти звънне, ме оставят с такова впечатление."
Ами обичаме се и си липсваме





Тема Re: Прекаления светец......нови [re: бeзпътeн]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано13.09.09 15:52



"Но ако доживея до 70 и нагоре, няма как да не съм и плодовит, хаха."

Е, да, ако те удари там долу инсулта, ще си корав доживот!





Тема Re: Прекаления светец......нови [re: бeзпътeн]  
Автор lila_va (Heart of stone)
Публикувано13.09.09 17:12



Може и да не и е приоритет майчинството на една жена, но въпреки това в един определен момент тя започва да копнее за това. Кога настъпва този момент е вече въпрос на манталитет, възпитание, социален статус... Лично моето мнение е, че това не е желателно да се случва преди 25



Дали са облагодетелствани от природата мъжете е въпрос на гледна точка. Жените изразходват много повече ресурси и енергия за отглеждане на поколението, така че аз бих добавила - слава богу, че не можем да си правим деца независимо от възрастта
Вярно е, че ти, например, можеш да си направиш дете и на 80. Но колко време ще имаш да му се порадваш, да го възпиташ, да му предадеш житейския си опит? Безпътен, майсторлъка не е само в правенето



Тема Re: Прекаления светец......нови [re: бeзпътeн]  
Автор DarthVader™ (power)
Публикувано13.09.09 17:15



че не може ли понякога и тя да препише отнякъде нещо вярно?



Силата е нищо без контрол.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.