Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:32 28.06.24 
Религия и мистика
   >> Религия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Специално за Зара:  
Автор Aulus Vitellius CelsusМодератор (N.R. magistrate)
Публикувано23.08.09 17:58



Тракийскиобред на Небет Тепе:




Където е текло, пак ще тече.



Тема Re: Специално за Aulus Vitellius Celsusнови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано23.08.09 18:08



А колкото за страхливците, невярващите, мерзавците, убийците, блудниците, МАГЬОСНИЦИТЕ, ИДОЛОПОКЛОННИЦИТЕ и всички лъжци, тяхната участ ще бъде в езерото, което гори с огън и жупел. Това е втората смърт.
Откровение 21:8

Повече важат тия,които са откъм нас, отколкото тия които са откъм вас, защото никой не побеждава това,което е в този свят, освен тези,които вярват че Исус е Божия Син.

Много скоро ще им свърши времето и горко им ако не се покаят.



Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!

Тема Re: Специално за Aulus Vitellius Celsusнови [re: Zara_83]  
Автор Aulus Vitellius CelsusМодератор (N.R. magistrate)
Публикувано23.08.09 18:14



да бе - 2000 чакане за зелен хайвер.





Тема Re: Специално за Aulus Vitellius Celsusнови [re: Zara_83]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано23.08.09 18:14



Дрън дрън хубаво е че поне си вярваш





Тема Re: Специално за Aulus Vitellius Celsusнови [re: Zara_83]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано23.08.09 18:15



На мазохистите ще им е приятно в ада, Зарче.



Тема Re: Специално за Aulus Vitellius Celsusнови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано23.08.09 18:21



Преди всичко знайте това, че в последните дни ще дойдат присмиватели, които с подигравките си ще ходят по своите страсти и ще казват:
Къде е обещаното Му пришествие? Защото откакто са починали бащите ни, всичко си стои така, както от началото на създанието.
2 Петрово 3:3-4

Май не откриваш топлата вода а?
За такива като теб още преди 2000 години говори апостол Петър



И още в същата глава на книгата продължава:

Още и това нещо да не забравяте, възлюбени, че за Господа един ден е като хиляда години и хиляда години - като един ден.
Господ не забавя това, което е обещал, както някои смятат това за забавяне, но заради вас търпи дълго време, понеже не иска да погинат някои, а всички да дойдат до покаяние.

Той чака и теб,защото е изпратил Сина Си да умре включително за теб

Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!

Тема Re: Специално за Aulus Vitellius Celsusнови [re: Zara_83]  
Автор Aulus Vitellius CelsusМодератор (N.R. magistrate)
Публикувано23.08.09 18:28



Някоя своя мисъл няма ли да кажеш?
Щото ставаш скучна със заучени фрази. Ако беше вникнала в цитата, който си пуснала, щеше да разбереш, че присмивателят е този 'възкресител', който така усилено хвалиш в темата си.


Иначе няма как да бъде антихристиянски един обред, правен дълго време преди въобще да се чуе за нещо като Християнство.


Редактирано от Aulus Vitellius Celsus на 23.08.09 18:29.



Тема Re: Специално за Aulus Vitellius Celsusнови [re: Zara_83]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано23.08.09 18:30



То присмиватели е имало от времето на Юлиян вероотстъпник проблема е че повечето са били убивани по хумани подбуди с цел спасението на душата им


Най вероятно ще има и още хиляда години докато ентусиязма на лудите да вярват в глупости се изпари



Тема Re: Специално за Aulus Vitellius Celsusнови [re: БoянlYl]  
Автор Aulus Vitellius CelsusМодератор (N.R. magistrate)
Публикувано23.08.09 18:32



Нали знаеш, че Исус казва, че е дошъл за заблудените овце от йудейското коляно, а не за всички. Така че Зара колкото и да се напъва - няма да влезе в Рая.





Тема Re: Специално за Aulus Vitellius Celsusнови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано23.08.09 18:35



Добре, почвам с мои размишления. Има само Един Истински Бог и всеки,който Го търси с искрено сърце ще Го намери. Християнството,макар и появило се преди 2000 години е замислено като спасителен план на Бога още по времето на Адам и Ева, и дори след тях, въпреки че не е имало още християнство,пак хора са се спасявали чрез вярата си в Единствения Бог. А ти какво разсъждение ще приложиш, че присмивателят е този възкресител,който аз съм хвалила. Нямаш никаква рационална основа на твърдението си.

Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.