Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:10 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Религия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Христянството е поредното злонови  
Автор blood2 (Аз не съм добро)
Публикувано06.04.09 15:56



Колкото повече чета религиозни постове толкова повече разбирам че и христянството е Зло.
Две хиляди години поучаване и препрочитане и какъв е резултата?
Нима хората започнаха да се обичат?Нима хората ценят чуждото щастие?Или и тази религия е създадено от Злото с цел да подчини и омаловажи доброто?

Целта на всички религии е доброто да умре в хората.Затворник отишъл в затвора,започнал да чете библията и станал добър човек.Нима го вярвате?

Всичко е зло,включително и религията.Всички учения ни учат да почитаме силата,злото и лошото в хората.



Писна ми от религия,писна ми от атеизъм.Наи-добра е човешката фантазия и човешките мечти.




Истинската сила идва от месото.Ако можехме да ядем сурово месо щяхме да сме силни колкото горилите.Протеини и витамини от чужда плът,сурови това е цената на силата

Редактирано от blood2 на 06.04.09 15:58.



Тема Re: Христянството е поредното злонови [re: blood2]  
Автор masterixМодератор (excellent)
Публикувано06.04.09 16:02



Избягвай да ядеш сурово месо, че доста болести ще прихванеш.





Тема Re: Христянството е поредното злонови [re: masterix]  
Автор blood2 (Аз не съм добро)
Публикувано06.04.09 16:18



То и от секса доста болести се хващат,а всички практикуват този грях.






Редактирано от blood2 на 06.04.09 16:19.



Тема Re: Христянството е поредното злонови [re: blood2]  
Автор scanman (христов)
Публикувано06.04.09 16:26



Пий кръв със мляко и вътрешности, подобно на масаите и се не бой, яж сурово месо, първо яж черния дроб и очите и пий кръвта топла. Много сила дава тази диета, да знаеш!



Тема Re: Христянството е поредното злонови [re: blood2]  
Автор masterixМодератор (excellent)
Публикувано06.04.09 16:33



С това си изявление ти излезе по-християнин и от християните.





Тема Re: Христянството е поредното злонови [re: masterix]  
Автор blood2 (Аз не съм добро)
Публикувано06.04.09 16:41



Христяните не се разпъват на кръст за другите,а те разпъват на кръст ако си против тях.Ужас.







Редактирано от blood2 на 06.04.09 16:41.



Тема Истинската сила идва от месото.нови [re: blood2]  
Автор AGLER ()
Публикувано06.04.09 17:19



Истинската сила идва от месото.Ако можехме да ядем сурово месо щяхме да сме силни колкото горилите.Протеини и витамини от чужда плът,сурови това е цената на силата



Да ама не трябва да ядеш месо от пилета, овце, зайци и подобни
кекави създания! Трябва да ядеш месо от слон, от лъв или тигър, месо
от носорог, месо от бивол, въобще месо от сериозни животни за да има ефект!


Ти за какво мислиш християнските попове са измислили постите?
ЗДа да са слаби вярващите и да им вярват на простотиите! За това
са и тези Велики пости преди Великден, за да се замъглят мозъците на балъците от глад и да повярват, че башмошеника Йешуа бил възкръснал.





Тема Re: Христянството е поредното зло [re: masterix]  
Автор scanman (христов)
Публикувано06.04.09 17:58



що, бе - то е разрешено да се яде месо в Библията. А пък Новия Завет е разрешено да се ядат всякакви гадини, защото за очистения от Христа всякаква храна е чиста. Само трябва да се въздържаме от кръв, ама от друга страна може да ядеме всичко което се продава в месарницата. там се продава кървавица, следователно забраната за кръв може да се пренебрегне, ако си я купиш от месарница. Така че сърбай кръв и се не бой, само не забравяй да си я купуваш от месарницата и да се помолиш преди ядене. Топлинната обработка не е задължителна, освен ако не ядеш деца - в Библията и това го има, но там е препоръчително да са варени. Сурови деца е малко брутално даже и за евреите;) Нищо че сега се правят на света вода ненапита и търсят кошерна храна.

Ако спиш с близки роднини, пък, е желателно да си пиян като праведния Лот, който оплодил и двете си дъщери, при това без да разбере какво е станало. Класическото оправдание бях пиян не е от вчера:) От друга страна жена му се обърнала да погледне назад и хоп - Бог я ликвидирал, като я превърнал в стълб от сол поради нездраво любопитство. Е такива любопитни като нея дет искат много да знаят са много опасни щото после пишат книги като "Произход на видовете" Виждаш ли колко справедлив е нашия премъдър и любящ Бог!





Тема Re: Христянството е поредното злонови [re: blood2]  
Автор faliak (asfaltof)
Публикувано06.04.09 18:20



Монотеизмът (християнство/ислям/юдаизъм) и Будизмът носят душата на човечеството. Други предложения още не са утвърдени.

Саботирайте луксозните стоки. Издраскайте и заливайте с боя мерцедесите!


Тема Re: Христянството е поредното злонови [re: faliak]  
Автор blood2 (Аз не съм добро)
Публикувано06.04.09 18:40



А каква е душата на човек?Зла или добра?

Каква е ползата от зъл и лош вярващ?И в какво вярва той?В сатанизма или в добрият бог?





Редактирано от blood2 на 06.04.09 18:41.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.