Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:36 04.07.24 
Религия и мистика
   >> Религия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re: БОГ и БТКнови [re: nonetheless]  
Автор Tъpcaч_ (Сахаджа йога)
Публикувано29.03.09 08:45



Автор: nonetheless
.. ако искаш да свържеш сахаджа йога с учението от филма матрицата - е тове е иноваторство донякъде, но защо ще би да намесваш БТК?! Ако набера номер 666 ще ме прати ли при свети Петър?!


Откъде се сети за връзката между сахаджа йога и филма матрицата. Ето какво направи един познат преди 20 дни.



Ти сам "избираш" какъв номер да избереш. Нали имаме "свободна воля".


http://sahajayoga.bulboard.com

Тема Re: БОГ и БТКнови [re: Tъpcaч_]  
Автор Дeйнa Ckъли (csi)
Публикувано29.03.09 09:39



А какво е важното в другите видове йога? И защо трябва да се събуди кундалини? Не съм сигурна, дали едно будно кундалини в "ръцете" на един "несъбуден" тип е безопасно.

Ако нещата не си дойдат на място след събуждането му?



Тема Re: БОГ и БТКнови [re: Дeйнa Ckъли]  
Автор huanji ()
Публикувано29.03.09 10:10



Споко, никакво кундалини не събуждат.



Дори нямат елементарни познания. И слава богу, щото е далеч по- безопасно да полъгваш хората и да им вземаш по някоя пара, отколкото да ги докараш до психично отклонение. Защото кундалини, даже и в първа степен отваря подсъзнанието твърде много и нали се сещаш, като се избегне неговият механизъм за защита какво се случва...

Сахаджите вероятно стигат да първичното отваряне на тапата на върха на главата, но това е само един буфер да не ти изгърми капацината, влизане на генетичният канал в готовност.



Тема Re: БОГ и БТКнови [re: Дeйнa Ckъли]  
Автор Tъpcaч_ (Сахаджа йога)
Публикувано29.03.09 10:11



Автор: Дeйнa Ckъли
А какво е важното в другите видове йога? И защо трябва да се събуди кундалини? Не съм сигурна, дали едно будно кундалини в "ръцете" на един "несъбуден" тип е безопасно. Ако нещата не си дойдат на място след събуждането му?


Еми то в края на краищата ние нищо не правим.





http://sahajayoga.bulboard.com

Тема Re: БОГ и БТКнови [re: nonetheless]  
Автор Kaлoмaин ()
Публикувано29.03.09 11:53



Ей, това е идея!


А ако набереш ЕГН-то си?



Тема Re: БОГ и БТКнови [re: huanji]  
Автор Tъpcaч_ (Сахаджа йога)
Публикувано29.03.09 16:36



Автор: huanji
Споко, никакво кундалини не събуждат.


Отново се изказа неподготвен.



Дори нямат елементарни познания. И слава богу, щото е далеч по- безопасно да полъгваш хората и да им вземаш по някоя пара, отколкото да ги докараш до психично отклонение.
Това е отново долна инсинуация типично в твой стил. Трябва да докажеш изказването за психичното отклонение или да се извиниш пред строя.


Сахаджите вероятно стигат да първичното отваряне на тапата на върха на главата, но това е само един буфер да не ти изгърми капацината, влизане на генетичният канал в готовност.


На теб в главата май освен тапи и бутилки от Амарилис Мерло май друго няма.


http://sahajayoga.bulboard.com

Тема Ти го подкара като вестник ШОКнови [re: Aлekc]  
Автор Tъpcaч_ (Сахаджа йога)
Публикувано29.03.09 16:46



Алекс, ти го подкара като вестник ШОК. Всички са маскари.

Я се запознай с някой нейни лекции и след това ела пак да си говорим.






http://sahajayoga.bulboard.com

Тема Re: БОГ и БТКнови [re: Tъpcaч_]  
Автор huanji ()
Публикувано29.03.09 17:07



бе Търсачо. Що не вземеш да се спреш с това сектантство и да си практикуваш нормална йога, ми занимаваш хората с глупости.

Или ей това ли ти е кундалини-йога:
От Брахман

"Бой с обувката

Това е специално предназначена практика за нещо което е много негативно например хора които говорят критично за Матаджи и Сахаджа йога, близки с които не се разбирате, вашия началник който ви създава главоболие, войната в Чечня, Ирак и т.н. Написвате с пръст върху земята името на човека или на проблема който ви вълнува. С вашата дясна ръка направете седем кръга над местото, вземете си лявата обувка и бийте с нея по местото 108 пъти.
Допълнение от мен: Представям си от няколко дена Сахаджите сигурно от цяла България седят на пода пишат Брахман и след това бой и пердах с обувките. В практиката не е посочено дали може да е използват стари скъсани обувки, или трябва да са нови. Ако обувките са нови, мисля че тази практика е добре дошла за обувната промишленост, и Нирмала ще трябва да иска да и се плати допълнително за увеличаване на оборота. Но ако тя направи това аз ще я съдя, защото мисля че половината от парите се полагат на мен, тук толкова критики съм им направил на сахаджите сигурно са изхабили вече по два три чифта обувки!



А всички желаещи да се запознаят по- подробно, да напишат в търсачката на Дир-а - Нирмала или Сахаджа и да четат публикациите на Брахман за нея.



Тема Re: БОГ и БТК [re: huanji]  
Автор Kaлoмaин ()
Публикувано29.03.09 17:21



Не мога да повярвам!





Тема Re: БОГ и БТК [re: Kaлoмaин]  
Автор huanji ()
Публикувано29.03.09 17:25



Ако се зачетеш, шапката ти ще падне...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.