Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:08 04.07.24 
Религия и мистика
   >> Религия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re:а а на теб каква ти е каузата?нови [re: Maя Дparaнoвa Toнeвa]  
Автор The_Mother (член)
Публикувано10.03.09 23:36



за да идваш и да го защитаваш?
като не знаеш какво става
много неща си изпуснала, а и много е изтрито
така че не се навирай между шамарите

Моята кауза беше - да се намеся, когато безпътното най-отвретително обижда хората,
когато му липсват други аргументи

Редактирано от The_Mother на 10.03.09 23:40.



Тема Re: Ужасна си!нови [re: Aлekc]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано11.03.09 00:28



Този сайт не го администрирам аз за съжаление, та затова не е и написано фамилното ми име, не че се притеснявам от него. Но едно име е достатъчно все пак.

Аз съм най-интересният тук, по-интересен от всички религии, взети заедно.





Тема Re: Пир по време на чуманови [re: Aлekc]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано11.03.09 00:31



Що се пънеш да разсъждаваш за неща, от които си нямаш хабер?





Тема Re: А!нови [re: Maя Дparaнoвa Toнeвa]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано11.03.09 00:41



Ами да де, то не че Оги и Ваня могат да бъдат наречени "чудовища", те са по-скоро жертви - жертви на самите себе си и ужасните житейски драми, които са преживели. Разбира се все пак за това никой не им е виновен - затова, че са станали това, което са.

Но спрямо такива хора наистина не бива да бъда чак толкова брутален. Макар че всичко, което написах за тях, е 100 % истина, но за тях дори самата истина е ужасно и непоносимо насилие...

Така че занапред ще си спестявам вербалните бруталности към такива хорица. Много са зле, а аз никак не им помагам, дори с това, че им казвам истината, понеже тя спрямо тях е наистина жестока.



Тема Re: Пир по време на чуманови [re: бeзпътeн]  
Автор Aлekc (необвързан)
Публикувано11.03.09 00:47



Аз само съм ти посочил какво казват тези, които претендират да имат хабер от тези неща.



А ти, щом също смяташ, че имаш хабер, сподели с нас експертните си възгледи.

Какво например предстои да сполети строителството в нашата малка страна през следващите две години?

Защото определени проблеми вече са налице.

Не по своя воля се ражда човек, не по своя воля живее и не по своя воля умира.

Тема Re: Пир по време на чума [re: Aлekc]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано11.03.09 01:42



И що трябва да споделям нещо с теб, сега и в този клуб.



Тема Re:а а на теб каква ти е каузата? [re: The_Mother]  
Автор Maя Дparaнoвa Toнeвa ()
Публикувано11.03.09 03:36



Скъпа моя майко,ще защитавам когото си поискам и както си поискам.Точно както ти си дошла да защитаваш невинните агнета от посегателствата на безпътен.Аз не мисля,че на него му липсват аргументи,защото съм чела постингите му и мисля,че доста умело защитава тезите си. И не ми казвай,че той е обиждал,а вие сте мълчали с наведени главици.като ти знам речника на някоя селска стринка,не можеш да ме убедиш,че си ангел небесен/от безпътен за сланините провесен/ и че си страдала безмълвно докато той е богохулствал,тоест обиждал твоя чест. дали да се навирам между шамарите или не,си е моя работа ,а ти си никоя,че да ми раздаваш заповеди.освен това аз се навирам с имената си,а не като някой страхлив плъх и нищежество.
И ясно да кажа:не съм тук да защитавам безпътен;той няма нужда от моята защита,защото е достатъчно интелигентен да се оправя сам.просто изразявам мнение по спора,което си е мое право.Не крия,че от Добрил съм видяла само добро,но не това е мпричината да изразя мнение.
Та,мила моя,гледай си каузата и ме остави да си гледам моята.Тоя дир не е твой ,че да ми казваш какво да правя.Е,Романа може да ми каже но той ме обича и аз чувствам неговата безплътна и топла виртуална закрила.


Успех,мила !



Тема Re: Ужасна си! [re: Aлekc]  
Автор Maя Дparaнoвa Toнeвa ()
Публикувано11.03.09 03:46



Алекс,
за адвокатлъка вече обясних на мама ваня или както там се казва.
Как бих реагирала ,ако Добрил разкрие,че имам грозно и провиснало тяло? Хм,ами ще си постна снимка чисто гола,за да докажа,че той ме обижда.Защото юридически,няма обида ,ако изнесените от Добрил твърдения отговарят на истината.Тоест ,ако въпросната персона наистина е тлъста и увиснала,няма обида ,а факт.Чисто човешки,бих се постарала да отслабна,защото тлъстините издават лакомия и липса на дисциплина.Все пак тялото е храм Божи и трябва да го пазим чисто и красиво.
защо добрил нападал възрастни хора? Ок,но възрастта някаква добродетел ли е или имунна защита против нападки?Нима може да се уважава някой само поради възрастта му.Много възрастни хора вършат ужасни дела,няли?Мисля,че уважението се заслужава,а не придобива по давност.
А ако някой ме обиди с:ужасна си! ?
Всъщност много хора може да направят много неща,светът не е идеален.А иначе,ще помисля дали няма истина в думите му.И защо ми казва това.не ми се философства,но една обида едва ли ще ме събори на земята.
И,Алекс,теб уважавам.



Тема Re: Ужасна си! [re: Maя Дparaнoвa Toнeвa]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано11.03.09 04:00



В отговор на:

Как бих реагирала ,ако Добрил разкрие,че имам грозно и провиснало тяло?




Но за теб разбира се такова нещо никога не бих написал... все пак ценя истината твърде много, за да излъжа така грозно относно теб!

Нека сме наясно - когато съм писал нещо за някого, това е било винаги 100% истина. Та за теб няма как да напиша, че си грозна, провиснала и т.н.... просто защото действителността е точно обратната - ти си красива и сексапилна мадама, изглеждаш перфектно и полагаш много добри грижи за тялото си.



Тема Не ви трябва мод, [re: amp;amp;amp;]  
Автор Дeйнa Ckъли (csi)
Публикувано11.03.09 07:36



а лекар - по възможност психиатър. Покрай вас някой психоаналитик може да напише две - три книги.

Редактирано от Дeйнa Ckъли на 11.03.09 07:41.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.