Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:01 27.06.24 
Религия и мистика
   >> Религия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Последователите на Мамона са най-страшните!нови  
Автор Aлekc (необвързан)
Публикувано16.12.08 13:18



Тези от вас, които наистина не са заслепени, могат още веднъж да се убедят, че обикновените последователи на исляма и всички останали религии взети заедно са направо безобидни агънца в сравнение с безбожните (макар и вероятно суеверни като повечето безбожници) слуги на Мамона в България.

Сигурно се питате какво имам предвид, за да говоря така?

Четете, братя българи, четете, какви изроди ражда понякога българската майка юнашка. Защото дори изпълнителите да са цигани, помаци или български турци, сред мозъците, заповядали и планирали това гнусно деяние със сигурност има и българи...





Тема Re: Последователите на Мамона са най-страшните!нови [re: Aлekc]  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано16.12.08 13:25



Май си прав.





Тема Re: Последователите на Мамона са най-страшните!нови [re: Aлekc]  
Автор ask_ask_ask (непознат )
Публикувано16.12.08 13:38



Защото дори изпълнителите да са цигани, помаци или български турци, сред мозъците, заповядали и планирали това гнусно деяние със сигурност има и българи...

ти въобще знаеш ли какво е мамона /като го използваш/ и какво общо има тук етническата принадлежност на тези, които са го "поръчали" и въобще за какво говорим след като всички знаем че от време оно по манастири и тям подобни са ставали най-гнусни оргии при това без никой да ги е "поръчвал"

винаги съм чела с интерес постингите ти до сега алекс, но този път нещо май се пообърка.



Тема Re: Последователите на Мамона са най-страшните!нови [re: ask_ask_ask]  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано16.12.08 13:42



Доколкото разбрах Алекс иска да каже, че в името на парите хората са способни на отвартителни зверства. Ти какво искаш да кажеш с този постинг - защото на мен ми звучи така, сякаш святаш, че попа си го е заслужил.





Тема Re: Последователите на Мамона са най-страшните!нови [re: Kaлoмaин]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано16.12.08 13:50



те комшуларите в Анадола са свикнали на по-нетрадиционни сексуални практики.

Queen's only



Тема Re: Последователите на Мамона са най-страшните!нови [re: Kaлoмaин]  
Автор ask_ask_ask (непознат )
Публикувано16.12.08 13:59



защото на мен ми звучи така, сякаш святаш, че попа си го е заслужил.

нищо не искам да кажа, освен това което вече много ясно казах. Има си разследващи органи за изясняване на случая и правораздавателни , които би трябвало да виздадат всекиму според заслженото / макар че аз лично се съмнявам и за едното и за другото , че ще стане/.

Просто никога не се осланям САМО на това което виждам и чувам >> когато нещо се случва около мен гледам го от всички страни, най-вече отгоре и го съпоставям с базата данни, която съм си напрупала в моя житейски път>> съпоставям нешата и ги анализирам в дълбочина. Извинете, ако съм нарушила мира ви или по някакъв друг начин съм ви засегнала. Не съм го имала в предвид, освен да кажа на аудиторията да не разсъждава едностранчиво и да не се правят прибързани изводи. Това е особено нежелателно да се извършва от хора , които искат да стоят в пътя на истината, нали така?



Тема Re: Последователите на Мамона са най-страшните!нови [re: Last Roman]  
Автор ask_ask_ask (непознат )
Публикувано16.12.08 14:00



ще ти кажа САМО РОМАН и повече няма да те обиждам



Тема Re: Последователите на Мамона са най-страшните!нови [re: ask_ask_ask]  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано16.12.08 14:03



Това направо вони на пристрастност! Какво смяташ че трябва да си помисли "аудиторията"? Да влезе в положението на онези нещасници, които са се гаврили с попа ли? Дай пример как в този конкретен случай трябва да разсъждаваме неедностранчиво?


За какви прибързани изводи говориш?



Тема Re: Последователите на Мамона са най-страшните!нови [re: ask_ask_ask]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано16.12.08 14:10



аз пък ще ти наложа САМО БАН и повече няма да се занимавам с тебе. Не че ме е еня, ама въпросът е принципен - човек с твоето неадекватно поведение няма място в този клуб.



Queen's only


Тема Re: Последователите на Мамона са най-страшните!нови [re: ask_ask_ask]  
Автор lila_va ()
Публикувано16.12.08 14:28



Да не искаш да кажеш, че за теб съществува вероятност извършителите на тая гадост да заслужават някакво съчувствие?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.