Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:17 28.06.24 
Религия и мистика
   >> Религия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: За Ада...нови [re: van_helsing]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано27.09.08 10:53



е то ако няма римски оргии в Ада, що за Ад е тогава?



Queen's only


Тема Re: За Ада...нови [re: Last Roman]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано27.09.08 15:30



че от кога взе да вярваш че има ад...че и римски оргии в него?

....тооооо, оргиите ви са си биле на тоя свят, не мисля че сте се праскали групово, кой... кого хване точно в ада...



Тема Re: За Ада...нови [re: van_helsing]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано27.09.08 21:32



визирам християнските представи за ада - като олицетворение на всичко човешки пороци на квадрат.



Queen's only


Тема Re: За Ада...нови [re: Last Roman]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано28.09.08 15:55



едва ли тея оргии са християнски представи за ада......

...не се дригирвам и мисля че са си биле чисто светски..



Тема Re: За Ада...нови [re: Anuel]  
Автор Илko+Щypм (Преследвач)
Публикувано29.09.08 16:27



Студентка попада под трамвай, докато се опитва да спаси христос, разпънат върху четиринадесеткаратаво златно кръстче, изпуснато върху релса. Така умряла с доблестен и праведенен плам. Свестила се на другия свят. В креслото срещу нея видяла нещо приличащо на човек, но с излизащи от него ултравиолетови лъчи..
- Къде съм?
- Ти си в рая, дъще. Но не изпадай във възторжен екстаз. Тук не е чак толкова хубаво, както го описват на земята. Ти докато беше жива, почиташе ли бог?
- Да, почитах го.
- Отлично! В понеделник тук е ден за почитане на божието име. Цял понеделник ще си на колене и в молитвена поза ще славиш името божие. А не почиташе ли Христос?
- Разбира се, че го почитах, нали за това съм християнка.
- Превъзходно! Във вторник, тук в рая е ден за почитане на Христос. Цял вторник ще стоиш на колене в молитвена поза и ще славиш името на Христос. А почиташе ли майката на христос Мария?
- Ами как иначе, все съм си мечтала да съм на нейно място и да гушкам христос като пухкаво бебе.
- Върховно! Тук в сряда е ден за почитане на дева Мария и цяла сряда ще коленичиш в молитвена поза и ще благославяш името на Христос на майка... Сорри, исках да кажа, ще славиш името на христовата майка. А почиташ ли стария завет?
- Няма как да не го почитам. – измънкала, смутената студентка.
- Чудесно! В четвъртък тук е ден за почитане на еврейските патриарси. Ще коленичиш цял ден и ще славиш мургавите праведници, които са ни докарали на главите вярата в бог. А я ми кажи как се отнасяш към евангелията?
- Винаги съм ги чела с коленопреклонна почит.
- Великолепно! Тук в петък е денят в който цял петък ще коленичиш и ще славиш евангелистите. А сега ми кажи, честно! Обичаш ли мъжете?
- Ами как да кажааа. – смутено се свила студентката и се изчервила. – Много си падам по тях.
- Мдаааааа! Тогава събота и неделя за теб ще бъдат рай, защото тогава тук пристигат на гости най-яките адски момчета с пиячката и мезетата и си устройваме щура оргия.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.