Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:58 13.06.24 
Религия и мистика
   >> Религия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Малко еволюционни новини:нови [re: lila_va]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано05.02.09 14:09



мдам, дотук с мита, че Ева е произлязла от реброто на Адам.



Queen's only


Тема Re: Малко еволюционни новини:нови [re: lila_va]  
Автор Aлekc (необвързан)
Публикувано05.02.09 20:00



Симпатизирам на една отдавна позабравена философска теория с ярък български представител, според която задачата на философията, а и на науката, е да проясни непосредствено даденото ни вече съдържание, така че да зацари безвъпросна яснота.

Поради това аз НИКОГА не се боря срещу очевидните факти. Както сигурно вече си забелязала аз винаги наблягам на почти очевидни неща.

Например, че ние съществуваме в една несъизмерима с нас във времето и пространството вселена, но през по голямата част от живота "забравяме" за това.

И на това основание, и на основание на моя скромен личен опит твърдя, че ако човек започне постепенно все повече да "помни" за това, постепенно усетът му за света и живота от само себе си ще започнат да се променят и то определено в положителен смисъл.

Не по своя воля се ражда човек, не по своя воля живее и не по своя воля умира.


Тема Още еволюционни новини: ами сега?!нови [re: Last Roman]  
Автор Aлekc (необвързан)
Публикувано05.02.09 23:54





Не по своя воля се ражда човек, не по своя воля живее и не по своя воля умира.

Тема Re: Малко еволюционни новини:нови [re: Last Roman]  
Автор lila_va ()
Публикувано10.02.09 12:13



В началото бе...





Тема Re: Малко еволюционни новини:нови [re: lila_va]  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано10.02.09 12:18



Значи Питагор уцели джакпота.





Тема Re: Малко еволюционни новини:нови [re: Kaлoмaин]  
Автор maya111 (новак)
Публикувано10.02.09 15:40



Здравейте.извинете ме,но вие разисквате едни сложни работи,дето аз не мога да ги разбера.затуй ще питам,ама простичко да ми обясните.не искате ли всъщност да кажете,че хардуерът ми е като на свияната,а софтуерът като на Господ Бог?Второ: как си,Романе,много ми липсваше?Къде е безпътен?

И трто;що трябва да се противопоставят еволюцията и креационизма?не може ли Господ да е криейтнал еволюцията.да си е изтърсил джобовете случайно на нашата планета и от там да се е пръкнала тая зловонна плесен наречена живот?изключвам Романа.Ай,със здраве.

Редактирано от maya111 на 10.02.09 15:41.



Тема Re: Малко еволюционни новини:нови [re: maya111]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано10.02.09 15:49



Привет, майче! Къде скиториш? Всички сме тука /и безпътния и той/ - виж в клуб езичество.





Тема Re: Малко еволюционни новини:нови [re: Last Roman]  
Автор maya111 (новак)
Публикувано10.02.09 17:00



Радвам се да те видя,Романе.Как са християните? Безпътен кво прави в езичество,а?Трябва да е тука,на линия.





Тема Re: Малко еволюционни новини:нови [re: Last Roman]  
Автор lila_va ()
Публикувано11.02.09 11:44



е намерен в северна Канада. Това означава, че преди окоро 90млн.г. е имало глобално затопляне, на полюсите не е имало лед.



Тема Re: Малко еволюционни новини:нови [re: lila_va]  
Автор Aлekc (необвързан)
Публикувано11.02.09 11:57



А това пък означава, че действително климатът на земята многократно рязко се е променял и без въздействието на съвременната индустриална човешка дейност.



Не по своя воля се ражда човек, не по своя воля живее и не по своя воля умира.


Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.